Fanfiction 1 – koera süda Franticek
Franticek teab oma Kaukaasia vanaemast väga vähe. Inimest mäletab ta kindlasti palju hägusamalt kui tema maakodust korjatud valgus- ja lõhnamälestusi. Seda, et seal kõik lookas… The post Fanfiction 1 – koera süda Franticek appeared first on NIHILIST.
Darknet äri Kalevipoegade teisel kodumaal
Tänapäeval pole Soomes vaja tunda kedagi inimest isiklikult et illegaalseid aineid kätte saada, aasta aega varem rääkisin teile kuidas tellisin Soome darkneti silkroadi taolisest poest… The post Darknet äri Kalevipoegade teisel kodumaal appeared first on NIHILIST.
Skalpeerimine.
Alati kui ma näen kiilaspäist, tuleb mul lapsepõlvest meele üks lugu. Ma olin siis veel päris väike, lausa titt. Meil oli ilus väike teemaja. Enamasti… The post Skalpeerimine. appeared first on NIHILIST.
Kalevipoja langemine narkomaaniasse
Tervist Mäletate mind võibolla mu eelmiste aasta postitusest “moonipiima tarbimise lõpetamine”, kustutasin selle ära kuna kartsin et keegi tunneks sellest mind ära. Kuid enam ei… The post Kalevipoja langemine narkomaaniasse appeared first on NIHILIST.
Manifest kõigile Eestimaa rahvastele
Eestil on terve rida rahvusmüüte, mis pole tõesed ja on moonutused, kui mitte otse valed. Säärase paralleelreaalsuse oleme üles ehitanud peale taasiseseisvumist, kuigi nende müütide… The post Manifest kõigile Eestimaa rahvastele appeared first on NIHILIST.
FINAL CUT
Pea kõike on katsutud, mida on võimalik katsuda. Sitta sai keeratud. Riiki nikutud. Elu tehtud palju ilusamaks ja lõbusamaks, kui see tegelikult on. Õnnestusime ja… The post FINAL CUT appeared first on NIHILIST.
MADIS MILLING, RETIRE BITCH
Vastuseks artiklile “Madis Milling: ma ei usu” (http://arvamus.postimees.ee/4218267/madis-milling-ma-ei-usu)   Hr Milling, ma leian et Te võiksite minna tagasi raadiosse vanainimeste hääli järgi tegema. Riigikogu ei… The post MADIS MILLING, RETIRE BITCH appeared first on NIHILIST.
TARBIJA24: HETKEOLUKORD DARKNETIS
Kolm kuud tagasi ilmus siinsamas nihilistis põhjalik step by step õpetus darknetis navigeerimiseks. Vahepeal on kõvasti vett merre voolanud, palju poisse ja tüdrukuid trellide taha… The post TARBIJA24: HETKEOLUKORD DARKNETIS appeared first on NIHILIST.
GRIME 101
Yo, sel reedel toimub Sinilinnus grime + UKG session. Leslie Da Bass, Ruutu Poiss, Man Like Kendaf, mina + lisa. Tasuta. Panin sellega seoses kirja väikse… The post GRIME 101 appeared first on NIHILIST.
KUIDAS MA INTERNETIS BULLETIT PANEN
KUIDAS MA MALEKOHTUNIKUD ÄRA PELETASIN Ma hakkasin seda remõut malet mängima. Noh, teate küll, et mina olen oma kodus ja minu vastane on oma kodus… The post KUIDAS MA INTERNETIS BULLETIT PANEN appeared first on NIHILIST.
Korgidiileri Õppetunnid PT7
Antalya lennujaama konditsioneeritud õhu värskendav toime kaob koheselt, kui automatiseeritud uksed avanevad. Järsku pole absoluutselt mitte midagi hingata. Põrgukuumus. Higistaksin, kui PV poleks mind eelnevalt… The post Korgidiileri Õppetunnid PT7 appeared first on NIHILIST.
MALEDIKTATUUR
MALEDIKTATUUR Jüri Eintalu Internetimales ehk online males on üsna tõsiseks probleemiks pettused, kui mängija kasutab partii ajal malearvutit, täpsemalt mitte maleredaktorit vaid malemasinat – chess… The post MALEDIKTATUUR appeared first on NIHILIST.
Mikk Pärnits: О прошлом, настоящем и будущем эстонского государства
(Эта статья – авторское обобщение двух статей альтернативного писателя Микка Пярнитса, неожиданно опубликованных в эстонской мэйнстрим-прессе, а так же отклик на более чем многочисленные комментарии… The post Mikk Pärnits: О прошлом, настоящем и будущем эстонского государства appeared first on NI...
Mikk Pärnits: О прошлом, настоящем и будущем эстонского государства
(Эта статья – авторское обобщение двух статей альтернативного писателя Микка Пярнитса, неожиданно опубликованных в эстонской мэйнстрим-прессе, а так же отклик на более чем многочисленные комментарии… The post Mikk Pärnits: О прошлом, настоящем и будущем эстонского государства appeared first on NI...
OKYM – ESTONIA RISKY ROADZ GRIME WORLDWIDE SEASON 2 EPISODE 2 –
Briti grime-muusika talentide otsija ja promootor Risky Roadz avaldas oma Youtube’i kanalil Eesti räppari Okymi värsid. Videoklipp on filmitud Londonis, instrumentaali autoriks on DJ ja… The post OKYM – ESTONIA RISKY ROADZ GRIME WORLDWIDE SEASON 2 EPISODE 2 – appeared first on NIHILIST.
Isa? Pigem ALKOHOOLIK.
Niisiis. Me kõik arvame, et vanemad on toredad ja teavad mida öelda koguaeg, kuid tegelikult see pole päris tõsi alati. Eile täpsemalt 23.07.2017 jooksin ma esimest korda… The post Isa? Pigem ALKOHOOLIK. appeared first on NIHILIST.
Gamers of the world, unite!
Ka põhjamaades stardib transpordigigant ZAMMi interisolaarne kampaania, hüüdlausega «Põgene! Veel ei ole hilja.» – Robert Kurvitz “Püha ja õudne lõhn” “See auto, see räägib!” sosistasin.… The post Gamers of the world, unite! appeared first on NIHILIST.
Eesti riigi minevikust, olevikust ja tulevikust
Toon siin ära põhipunktid, mida inimesed on minult kõige rohkem küsima. Minul on automaatne umbusaldus Eesti meedia vastu, sest meie riigi ajakirjanduse tase on väga… The post Eesti riigi minevikust, olevikust ja tulevikust appeared first on NIHILIST.
I dont mind you coming, if you need something or take care of Your babies
Pühendusega kahele vennale : Peep ja Jaan Lõunast Olen kahtlus olen kõhklus olen uhkus olen lollus olen avatus olen piir olen jää olen julm olen… The post I dont mind you coming, if you need something or take care of Your babies appeared first on NIHILIST.
Ärge nähke vaeva
  Diibid raamatud on diibid täpselt senikaua kuni aru neist sa ei saa Kinoad ja kikerherneid sisse pugides võid juurelda kas lapik on meie maa… The post Ärge nähke vaeva appeared first on NIHILIST.
Paar peatükki raamatust “Mine ja Kaota Ennast”
1.   12. september 2016. Kuidagi kentsakas on iseendast kirjutada. Olen varasematel aastatel paar korda üritanud päevikut pidada, aga jõudsin kiiresti järeldusele, et mul pole… The post Paar peatükki raamatust “Mine ja Kaota Ennast” appeared first on NIHILIST.
What (eesti) Women Want, ehk poliitilised ilmingud inimloomest
Piinlik natuke. Paistab, et ma olen viimane Nihilisti autor. Aga mida siin siis parata. Kasvavas entroponeetilises katastroofis on veel elus ainult üksikud ise-chillijad. Seekord äratas… The post What (eesti) Women Want, ehk poliitilised ilmingud inimloomest appeared first on NIHILIST.
Objektorienteeritud palve, sõprus 8ndas dimensioonis.
Badmarsh & Shri – Sings on tõeline objektorineteeritud palve. Selle jõud ületab religioonid ja abstraktsus poeesias nõidusena sobiks C++ koodinäitena Disainimustrite raamatusse,  4 klanni piiblisse!… The post Objektorienteeritud palve, sõprus 8ndas dimensioonis. appeared first on NIHILIST.
“Fifty shades of the teacher” 2. osa
Esimese osa leiab siit: http://elavfantaasia.blogspot.com.ee/2017/05/peatukk-minu-esimesest-erootilisest.html   Peatükk x+2 Kallis päevik, ma tean ma pole ammu leidnud mahti kirjutada. Viimased kuud on olnud tavapäraselt rutiinsed –… The post “Fifty shades of the teacher” 2. osa appeared first on...
Эстония – 100. 30 лет в ожидании белого корабля.
Не все мои соязычники знают, но среди эстонцев есть такой мем/образ – «белый корабль». Который приедет, и увезёт всех хороших людей отсюда подальше. От немецких… The post Эстония – 100. 30 лет в ожидании белого корабля. appeared first on NIHILIST.
Эстония – 100. 30 лет в ожидании белого корабля.
Не все мои соязычники знают, но среди эстонцев есть такой мем/образ – «белый корабль». Который приедет, и увезёт всех хороших людей отсюда подальше. От немецких… The post Эстония – 100. 30 лет в ожидании белого корабля. appeared first on NIHILIST.
Eesti 100. Kolmkümmend aastat võõra kinnisidee pantvangina.
Terve mõistusega välisvaatleja jaoks võib Eesti Vabariigi välis-, majandus-, energia-, transport- ja osaliselt ka sisepoliitika küllalt skisofreenilisena näida. Või enesetapjalikuna ja selle väljendusena ka osalt… The post Eesti 100. Kolmkümmend aastat võõra kinnisidee pantvangina. appeared firs...
Leinapäev. Kaasatundva nihilisti pilguga.
Täna, 76 aastat tagasi sai Siberi laagritesse saadetud 1310 Konstantin Pätsi kaaslast, 565 KaPo ja vanglatöötajat, 875 eesti parimaid rikkureid ja kõige edukamaid ametnikke. Pluss 255 läbi ime… The post Leinapäev. Kaasatundva nihilisti pilguga. appeared first on NIHILIST.
Puusalt ja otse sahtlist #1 ehk persse see love laif
Tühi hing igatsus on kõige hävitavam siis kui igatsetu sind enam ei igatse sind on maha maetud mõtetes hävitatud pahkluudeni puretud läbi südame torgatud teiba… The post Puusalt ja otse sahtlist #1 ehk persse see love laif appeared first on NIHILIST.
Who is Russia, ehk väikese bravuurse Eesti ja suure Jevraasia laiskmoodustise vastastik küsimus.
Nii päris eestimeelsed tuttavad, kui ka integreerunud venekeelsed tuttavad tihti küsivad minu küünilise olendi käest – et kas sa tõesti ei usu v(V)ene agressiivsusse ja demokraatiavaenlikusse?… The post Who is Russia, ehk väikese bravuurse Eesti ja suure Jevraasia laiskmoodustise vastastik küsim...
1. Viga
Ma tunnen häbi, et ma olen täpselt nagu kõik teised, lihtsate ihadega hea – elu patrioot. Ma tunnen häbi, et me oleme kõik ühed lollid… The post 1. Viga appeared first on NIHILIST.
Kõik Eesti esindajad on vastu eurosaadikute rahakasutamise avalikumaks tegemisele. Kõik. Igaüks
Soome ja teiste Lääne-Euroopa riikide meediaväljaannete avaldatud andmed eurosaadikute rahakasutamise kohta on huvitav lugemisvara ka Eestis. Nagu teada, on eurosaadikute rahakasutamine kõike muud kui läbipaistev,… The post Kõik Eesti esindajad on vastu eurosaadikute rahakasutamise avalikumaks te...
Kaunis lugu toidu ahelast
Kaunis lugu toidu ahelast Ei ma pole taimetoitlane Kaunis on maal ja kõrvaliste teede ääres vaadata haritud hoolitsetud maad, põllul saadused kasvavad, õitel käivad mesilased… The post Kaunis lugu toidu ahelast appeared first on NIHILIST.
Inimene kui jõgi.
Me kõik oleme inimesed, me kõik oleme jõed, me oleme vennad ja õed, me oleme need kellel on verised käed, me oleme need kellel on… The post Inimene kui jõgi. appeared first on NIHILIST.
Kuidas ma karsklaseks hakkasin
Ma pole kunagi suurematsorti alkohoolik olnud, selline üsna keskpärane tarbija. Minu alkoholist loobumine ei tulnud äkkmuutusena üleöö.  Kuskil 25nda eluaasta juures hakkasin tajuma, et olek… The post Kuidas ma karsklaseks hakkasin appeared first on NIHILIST.
(uus raamat) Mine ja kaota ennast.
Hei. Jah, tuli raamat. Kirjastuselt Helios. Mine ja kaota ennast. Ühe uitaja reisipäevik euroopast. Sai sihitult ringi hulgutud. Raha, sõprade, varjualuse, toidu ja internetiga olid… The post (uus raamat) Mine ja kaota ennast. appeared first on NIHILIST.
Fifty shades of the teacher
Peatükk x+1 On reede õhtu ning kooli koridoris pole pea üldse liikumist kosta. Koju minemise asemel sammub keskkooli tüdruk Daisy neljanda korruse koduklassist õpetaja kabineti… The post Fifty shades of the teacher appeared first on NIHILIST.
Sõda uimastitega on peetud sajandi jagu. Aga kes võitis?
„Kui Mihhail Gorbatšov 1980. aastatel mõistis, et kommunism on NSV Liidus läbi kukkunud, kuulutas ta välja „glasnosti“ (avalikustamise) ja „perestroika“ (uutmise, ümberkorraldamise). Nüüd on meil… The post Sõda uimastitega on peetud sajandi jagu. Aga kes võitis? appeared first on NIHILIST.
107 KILTI (ANTI)EMPAATIA
EMPAATIA PROGRESS Ma ei tea, kas see on minu defekt või viimasel ajal tundubki maailm veits koledam ja lootusetum paik. Inimestest hoolida pole enam ülemäära… The post 107 KILTI (ANTI)EMPAATIA appeared first on NIHILIST.
Viljandi noortekoloonia
NIHILIST.FM on astunud korrespondentsi Tartu ettevõtlusinkubaatoris viibiva mehega, kes vabanedes on oma elust 12 aastat trellide taga olnud. Tema tee algas praeguseks suletud Viljandi noortevanglast.… The post Viljandi noortekoloonia appeared first on NIHILIST.
Samosti idealiseeritud Edasi
ERR-i veebiuudiste peatoimetaja Anvar Samost heroniseeris Vikerraadio eetris Nõukogude Liidu propagandat. „Alati on leidunud Nõukogude Liiduga vähe kokku puutunud lääne vasakpoolse intelligentsi seas inimesi, kes… The post Samosti idealiseeritud Edasi appeared first on NIHILIST.
Genkaga Moskvas
Genka räägib oma uuel mixtapel rohkem uudiseid ja muresid ja rõõme Eestist kui Postimees ja Ekspress viimasel aastal kahepeale kokku. Fuck kui pask on ikka… The post Genkaga Moskvas appeared first on NIHILIST.
Mis juhtus Mihhail Korbiga?
Mis siis juhtus haldusreformiministriga, kui ta Haapsalus torisevate valijatega kohtuma pidi. Ja kuidas vere-, kliki- ja võimujanus meedia ja ülejäänud poliitiline maastik selle vastu võttis?… The post Mis juhtus Mihhail Korbiga? appeared first on NIHILIST.
AHASTUSEMÄRK
AHASTUSEMÄRK Jüri Eintalu *** Eesti keeles ja teisteski keeltes, mida oskan, on põhiliselt kaks märki: ? – küsimärk ! – hüüumärk Neid võib leida arvuti… The post AHASTUSEMÄRK appeared first on NIHILIST.
Paks naine
Ei saanud eile öösel uinuda. Peas kummitasid mõtted eelmisest kooselust. Viieaastasest komejandist, tipphetkedest.   Tuli meelde, et kaotasin süütuse temale. Võib arvata, et naine ei… The post Paks naine appeared first on NIHILIST.
Eurovisioon vs maailma probleemid
Pakun, et juba viimased neli aastat olen Eurovisiooni suure ahastusega vaadanud. Kõik teavad, et see on poliitiline meelelahutus, kuid keegi ei suuda seda peatada. Kas… The post Eurovisioon vs maailma probleemid appeared first on NIHILIST.
hooajatööline
ma ei tea, kuidas sellest… tähendab, kas sellest üldse peaks kirjutama. või mismoodi või. ja pealegi, alustada tahaks hoopis lõpust, lõppkokkuvõttest (see, muide, on üks… The post hooajatööline appeared first on NIHILIST.
Punaarmeelase haual
Punaarmeelase haual saavad olla vaid punased nelgid Ajalugu tõi meid siia ärme seda unusta et natsisaksamaa verine režiim kapituleerus kaheksandal mail ja et ilma nõukogude… The post Punaarmeelase haual appeared first on NIHILIST.
Tähendustest, pühadest ja pühakutest.
Jälle ja jälle. See neetud 9. mai. Aga sel aastal kuidagi eriti neetud. Vähemalt meie meedia ja poliitikute käitumise järgi. Sel aastal, kui me oleme juba oma… The post Tähendustest, pühadest ja pühakutest. appeared first on NIHILIST.
Usk maagilistesse objektidesse tänapäeval
Usk maagilistesse objektidesse toob tänapäeval välja paljutki ohtlikku, mis takistab ühiskonna kuid ka inimkonna arengut. Mind on juba kuu aega painanud kogemus suures raamatupoes: nimelt… The post Usk maagilistesse objektidesse tänapäeval appeared first on NIHILIST.