Igas kümnendas peres valitseb hirm! Lõuna prefektuuri Kagu politseijaoskonna juht annab nõu, kuidas end või lähedasi aidata
Seoses lähisuhtevägivallaga saab politsei iga päev mitukümmend väljakutset. Lõuna prefektuuri Kagu politseijaoskonna juht Helmer Hallik annab nõu, kuidas end või lähedasi aidata.
LIHTNE! Parim kohupiimakook pühadelauale!
LAHE HOBI! Toomas Pihti kogus on poolsada haruldast jalgratast
Vanade jalgrataste kogumise sõltuvus on nõmmeka Toomas Pihti nii tugevalt enda haardesse võtnud, et abi on küsitud isegi perearstilt. Paraku pole ravimitööstus avitavat tabletti veel välja mõelnud.
Lihtsad nipid lihavõttelaua kaunistamiseks!
Kena lihavõttelaud ei pea tähendama suuri väljaminekuid kõikvõimalikule poekraamile, mis hiljem kapinurka tolmu koguma jääb. Natuke loovust ja tegemislusti annavad sageli palju vahvama tulemuse! Kodu kaunistamisel võta kindlasti kampa ka lapsed, nemad rõõmustavad iga meisterdamisvõimaluse üle eriti!
Valged jalatsid on hetkehitt: keera iludustele vunki peale ja anna kuraasi lihtsate võtetega
Valged jalatsid, eriti tennised ja tossud, on hetkehitt. Keerame iludustele vunki peale ja anname kuraasi lihtsate võtetega.
Üks küsimus staaaridele: kas sinu jalgrattahooaeg on juba avatud?
AVESTA 21. aprill | Täna on just see päev, kui meile antakse võimalus näha asjade teist külge
Tänane päev on seotud teadmiste ja kaastundlikkusega, kuid samuti õilsate ja heatahtlike mõtetega. Selles päevas peitub palju võimalusi. Nende leidmiseks peavad mõtted olema puhtad ja selged. Täna on just see päev, mil meile antakse võimalus näha asjade teist külge, mis tavaliselt on varjatud või...
Venna haigus mõjutas tegevusterapeut Grete Antoni karjäärivalikut: kõik kukkus korraga kokku
«Minust pidi saama olümpiavõitja või vähemalt Eesti kergejõustikukoondise füsioterapeut,» naerab tegevusterapeut Grete Anton. Väiksema venna sünd viis ta hoopis teistsugusele rajale.
IKOONESEMED MOES: Maailma kuulsaimad triiksärgid tähistavad 70. sünnipäeva
Moes on nii mõnigi ikooniline ese, mille olemasolu võib paljudele tulla üllatusena. Ilmselt sama lugu on GANTi triiksärkidega.
VEIDRAD MOERÖÖGATUSED: Liimised luksustossud ja poekotist seelik
Lihtsurelikele võib jääda aeg-ajalt arusaamatuks, mida moedisainerid on teatud asju luues mõelnud. Kas tegu on idiootsuse või hoopis geniaalsusega, saate alljärgnevalt juba ise otsustada.
Paadialuse välimus pole häbiasi – vähemalt meestemoes...
Enamik mehi saab naistelt pragada, kui nad näevad välja nagu kaltsakad. Kuid nüüd tuleb õrnemal sool oma sõnadega ettevaatlikum olla, sest kaltsakastiili viljelevad kõige moekamad mehed.
Kena lihavõttelaud ei pea tähendama suuri väljaminekuid: loe, milliste lihtsate nippidega kodu kaunistada!
Kena lihavõttelaud ei pea tähendama suuri väljaminekuid kõikvõimalikule poekraamile, mis hiljem kapinurka tolmu koguma jääb. Natuke loovust ja tegemislusti annavad sageli palju vahvama tulemuse! Kodu kaunistamisel võta kindlasti kampa ka lapsed, nemad rõõmustavad iga meisterdamisvõimaluse üle eriti!
RASKE TEEMA! Seksiekspert Epp Kärsin õpetab lastega seksist rääkima
Koolitaja Epp Kärsin ütleb, et kuna laps küsib seksi kohta ainult ühe korra, on väga oluline, kuidas esimene vestlus läheb. Kõige tähtsam on suhtumine. Kui see on piinlik või isegi vaenulik, siis teist korda enam ei tule.
Kolm käiku pühadelauale: katame laua kõige heaga, mille järele isu on!
Saabuvate kevadpühade auks katame laua kõige heaga, mille järele isu on!
NAISTELEHT TESTIB | Millist kohupiimakooki pühadeks osta tasub?
Kohupiimakook ja eesootavad lihavõttepühad käivad kokku nagu püksid ja särk. Kes ise küpsetada ei viitsi, toob maiuse poest. Mida võtta ja mida jätta? Tegime maitsmistöö ise ära ja tulemused on teie ees.
Karl-Erik Taukar abiellumisest: kui oled endale leidnud nii hea kaaslase, tuleb seda tähistada
Muusikud Karl-Erik Taukar ja Kerli Kivilaan on üks armsamaid paare, kelle pulmi rahvas juba pikisilmi ootab. Paljud nende põlvkonna muusikud on juba abieluranda sõudnud või sõudmas ja hakanud pisiperet looma ning ka Taukar peab end pigem abieluinimeseks.
AVESTA 20. aprill | Valikud peavad olema läbimõeldud, sest kiiresti või häda sunnil tehtud plaanidel pole tulevikku
Täna on päikesepäevade kalendri esimene päev ning algav kuu on pühendatud tule- kosmilise õigluse ja korra valvurile ning säilitajale, kes hoolitseb kõikide maailmas elavate olendite hingede eest. See on valiku päev ja kaitseb neid, kes on jõudnud õpetuse juurde. Valikud peavad olema läbimõeldud,...
Flamenko õpetaja Anne Anderson: see on masohhistide tants!
Kui sportvõimlemise taustaga Anne Anderson 1980ndate keskel aeroobikaga tutvust tegi, ei suutnud ta ära imestada nende koledate liigutuste üle. Selle asemel valis ta midagi graatsilisemat.
VÄÄRT NIPID | Loe, kuidas ilma suurema vaevata silmad suuremaks ja pilk avaramaks muuta!
Allavajunud silmalaud võivad meikimise üsna keeruliseks muuta või jumestuse üldse varjutada. Lihtsad nipid aitavad silma suuremaks ja pilgu avaramaks muuta.
NAISTELEHT TESTIB | Millist kohupiimakooki poest võtta ja millist jätta?
Kohupiimakook ja eesootavad lihavõttepühad käivad kokku nagu püksid ja särk. Kes ise küpsetada ei viitsi, toob maiuse poest. Mida võtta ja mida jätta? Tegime maitsmistöö ise ära ja tulemused on teie ees.
MIDA TÄNA SÜÜA TEHA? Maitsvad kotletid kolmel eri viisil
Võib vist öelda, et kotlettide kuningas on klassikaline ja teada-tuntud hakklihakotlet. Selle varju aga ei tohi jääda ka teisedsarnased hõrgutised.
VANA KULD | Täna 50. sünnipäeva tähistav Neeme Raud läbipõlemisest: olin lõpuks paks, kole ja väsinud
"Ma lihtsalt vaatasin peeglisse – OK, ma teen küll AK ankruna unelmate tööd, aga see polnud selline elu, mida oleksin tahtnud elada. Olin paks, kole ja väsinud," meenutas täna 50. sünnipäeva tähistav Neeme Raud mullu Naistelehele antud intervjuus läbipõlemist.
Mahedatest limpsidest kodujuustu ja kohupiimani ehk Selle nädala toidu-uudised
AVESTA 19. aprill | Tänane päev on pühendatud igavesele valgusele, mis saabub siis, kui võidetud on pimedusejõud
Tänane päev on pühendatud igavesele valgusele, mis saabub siis kui võidetud on pimedusejõud. Taas on lõppemas üks päikesepäevade tsükkel ning tänane päev sobib hästi vaid kokkuvõtete tegemiseks. Lükka edasi kõik tööd ja tegevused, mida vähegi võimalik edasi lükata. Jälgi oma mõtteid, räägi vähem ...
Briti kultusseriaali «’Allo ’Allo!» staar Richard Marner: meenuta, kuidas Vene suurvürstinna ristipojast sai Saksa ooberst
Briti kultuslikus satiirilises teleseriaalis «’Allo ’Allo!» ooberst Kurt von Strohmi kehastanud Richard Marner sündis Moskvas tõeliste aristokraatide järeltulijana.
SÜDAMLIK GALERII | Leinatoetuslaagris käisid lapsi üllatamas superstaarisaate osalejad!
Igal aastal kaotavad kümned kui mitte sajad lapsed õnnetuse või raske haiguse tagajärjel oma lähedase. Sageli täiskasvanud ei taipa, et lastel on sellisel hetkel vaja oma muret ning kurbust jagada. Õnneks saab seda teha leinalaagris, kus sel korral käisid lastele rõõmu valmistamas ning oma tegemi...
90ndate ikoonsandaalid on tagasi!
Kas mäletate veel 90ndatel ilma teinud platvormtallaga sandaale, mida kandes võis nii mõnelgi korral jala välja väänata? 
Hirmus õnnetus: näitlejatar pillas maha viieaastase poja, kes murdis koljuluu
Ameerika näitleja ja kirjanik Jenny Mollen räägib avameelselt, kuidas ta oma poja maha pillas ja põhjustas talle koljuluumurru.
Silvia Ilves: tahan olla naiselik ja panna endale silikoonrinnad
"Pärast imetamist sai D-korvist A ja psüühiliselt mõjutas see mind iga kord, kui imetamisest loobusin. Venitusarmid tekkisid rindadele juba pärast esimese lapse imetamise lõpetamist," rääkis tšellist ja nelja poja ema Silvia Ilves Annele & Stiilile.
KUULA | Anett andis välja singli "All Over Again" mais ilmuvalt debüütalbumilt
Lauljatar Anett andis välja singli "All Over Again" mais ilmuvalt debüütalbumilt ja esitleb sel pühapäeval Jazzkaare raames enda uut muusikat.
TOP 6 | Kuninglikud beebitraditsioonid, millest Meghan ja Harry kinni pole pidanud
Sussexi hertsoginna Meghan ja prints Harry kõnnivad omapäi. Aprilli lõpus näeb ilmavalgust nende esiklaps, ent juba praegu on paar jõudnud rikkuda mitut kuninglikku beebitraditsiooni, kirjutab ajakiri People.
Kotifännid pange tähele: need on kevade ja suve kõige trendikamad leiud!
Iga õige kotifänn teab, et riided võivad ju olla tagasihoidlikud ning mitte kõige viimast moejoont järgivad, kuid kott peab olema äge ning mitte mingil juhul eelmisest hooajast. 
Täna 95. sünnipäeva tähistav Leida Rammo: olen eakate sõbrannadega rääkinud – keegi ei taha üle 90 elada, sest pole motiivi!
Sügavale eestlaste südamesse pugenud näitlejanna tähistab täna 95. sünnipäeva. Nii väärika vanuse juures pole Leida terav mõistus ega uudishimu elu vastu siiski kuhugi kadunud, kuigi ta justkui vastupidist väidab.
PANE END PROOVILE | Kui hästi tunned Priit Võigemasti?
Eesti näitleja ja lavastaja Priit Võigemast tähistab täna sünnipäeva ja Naisteleht on sel puhul koostanud ühe toreda viktoriini. Pane oma teadmised proovile ja saa teada, kui hästi sina teda tunned!
AVESTA 18. aprill | Tänane päev on maagiline palvete ja mantrate, sõna materialiseerumise päev
Tänane päev on maagiline palvete ja mantrate, sõna materialiseerumise päev. Kasulik on lugeda tarku raamatuid, aga neid tarkusi tuleb endale ka teadvustada. Samas ei tohi endale ligi lasta fataalsust, sest pea meeles, et eelkõige oled sa ise oma elu looja oma mõtete, sõnade ja tegudega. Oskus ene...
Avesta praktilised õpetused igaks päevaks
Neljapäev, 18. aprill
Beyoncé avameelselt kaksikute sünnitamisega kaasnenud raskustest: ühe beebi süda seiskus paar korda
Värskes Netflixi dokumentaalfilmis "Homecoming" räägib Beyoncé avameelselt kaksikute ilmale toomisega kaasnenud raskustest ning pärast sünnitamist lavale naasmisest.
Stefan Airapetjan: väsin inimestest päris kiiresti ära, aga eile ütlesin tüdrukule, et saad sa aru – ma ei väsi sinust üldse!
Eesti Laulul kolmanda koha saavutanud Stefan Airapetjan nendib ajakirjale Anne & Stiil antud intervjuus, et inimesed võiksid olla üksteise suhtes tähelepanelikumad.
Kui oled mõnele muusikafestivalile minemas, siis just need asjad peaksid selga ja jalga panema!
Festivalistiil on miski, mida siinmail kiputakse alahindama, kuid mis moemaailmas laineid lööb ning festivalikogemuse kindlasti omajagu meeldejäävamaks muudab. 
Kriitika mõjus „Troonide mängu“ näitlejatarile laastavalt: mõtlesin palju enesetapule
Menusarja "Troonide mäng" Sophie Turner tunnistas, et tuntus põhjustas tal tõsiseid vaimseid probleeme. Tema rolli tabanud kriitika mõjus nii rusuvalt, et näitlejatar kaalus isegi endalt elu võtmist.
VIDEO | Koolilapse kokakool: magusad kreemised kohupiimasaiad on tänu pühadele saanud vahva praemunavälimuse
Magusad kreemised kohupiimasaiad on tänu pühadele saanud vahva praemunavälimuse. Üllata sõpru või peret!
Estonian Fashion Festival aitab noortel disaineritel end tippu turundada
Juba täna algab Tartu Loomemajanduskeskuse eestvedamisel Eff 2019 raames noortele disaineritele suunatud pooleaastane eksklusiivne turundusalane õppeprogramm. Programmi käigus annavad nii kodu- kui ka välismaised oma ala professionaalid järgmisele põlvkonnale teadmised disaineri arengule oluliste...
Meenuta, kuidas Jackie Kennedy ja kuninganna Elizabeth II üksteisele pinnuks silmas olid!
Kennedyte suguvõsa ja Windsorite dünastia sümboliseerivad kumbki omal moel suurt võimu ning määratut glamuuri. Kahe pealtnäha erineva maailma vahelt võib leida puutepunkte ja erisusi.
NÄDALA MOELEID: kõige popim kleit sotsiaalmeedias
Tõelised moefännid ilmselt juba teavad seda kleiti, teistel tasub aga meelde jätta, et tegemist on hetkel ühe kõige trendikama kiirmoeostuga. 
Kas sina ostaksid diivanipatja meenutava kleidi?
Kui mõned luksusbrändide riided panevad raha koguma, siis on ka selliseid, mille puhul tekib mõte, kas tegemist on äkki hoopis karnevalikostüümiga. 
HETKEHITT | Kadri Voorandi 6 soovitust algavaks Jazzkaareks
AVESTA 17. aprill | Püüa olla võimalikult rahulik ja emotsioonitu, räägi ja suhtle nii vähe kui võimalik
Tänane päev on väga kriitiline. See on Päikese päevade seast kõige raskem päev ja seotud Maa ning tema saladustega. Päev ei sobi lõbustusteks ega pidutsemiseks. Püüa olla võimalikult rahulik ja emotsioonitu, räägi ja suhtle nii vähe kui võimalik.
Kiri toimetajalt
Minu kaheksa-aastane tütar ei jõua kuidagi ära oodata, kuni ta kümneseks saab. Nimelt on meil kokkulepe, et siis saab ta ära teha jalgrattaload. Ja alles seejärel, kui need tehtud, tohib ta minna jalgrattaga tänavale sõitma. Ka minu kaks vanemat last on kümneselt rattaload saanud. Enne seda tuli ...
INTERVJUU | Karl-Erik Taukar: keegi pole kuulikindel, õnneks tulin 20ndatest eluga välja
Meelelahutusmaailma kiirteel kihutav Karl-Erik Taukar tunnistab, et on viimaks hakanud pakkumisi valima ja õppinud ka ei ütlema. «Seda tuleb teha iseenda nimel,» ütleb ta.
Horoskoop 17.–23. aprill