Sea sammud laulu- ja tantsupeo lainele: ERR näitab sündmuse ootuses mitut erisaadet
Laulu- ja tantsupidu «Minu arm» pole enam mägede taga. ERR näitab mitut erisaadet, mis aitab nii peoliste kui ka vaatajate vaimu õigeks ajaks valmis panna.
Basskitarrist Mai Leisz: lõputult ei saa lohutust, rahulolu ja õnne väljastpoolt otsida
Saaremaalt pärit basskitarrist Mai Leisz unistab suurelt ja mitmed tema soovid on ka täide läinud.
Kaksikõed Mari ja Kristi Ojasaar: tuleb olla tänulik iga päeva eest, mis on ühiselt veedetud
Kaksikõed Mari ja Kristi Ojasaar on oma suhetes võtnud eeskujuks ema ja isa, kes on seniajani koos.
Teeme sooja! LP parimad palad, mille võiksid enne Haapsalu kontserti kindlasti pähe õppida
Juba nädala pärast, 3. juulil annab hetkel uuenduskuuri läbiva Haapsalu linnuse hoovis kontserdi Ameerika lauljatar LP (Laura Pergolizzi). Kontserdi ootsuses otsisime välja tema parimad palad, mille sõnad jõuad sa veel pähe õppida!
Kodusünnitust eelistav Karina: haiglas mul ei lastud sünnitada nii, kuidas ma oskan või saan
Kui veel mõnda aega tagasi oli kodus sünnitamine väga ebatavaline, siis viimastel aastatel teeb üha rohkem naisi valiku tervitada uut ilmakodanikku just koduseinte vahel. Ent mõnikord juhtub hoopis nõnda, et laps teeb selle otsuse ema eest ise ja sünnib kodus.
PALJASTATUD: milline kuningliku perekonna liige kulutab kõige rohkem maksumaksja raha?
Iga aasta juunis avalikustab kuninglik majapidamine oma detailse finantsaruande. 2018-2019 aasta kulutused on kirja pandud ja briti maksumaksjad saavad teada, kes kõige rohkem raha laristasid. Olid need prints Harry ja Meghan, prints William ja Kate, prints Charles ja Camilla või kuninganna Eliza...
Millest sõltub kosmeetika eluiga?
Mõnel kreemipurgil on peal “parim enne” kuupäev, teisel märgistus, et toode säilib avatult 12 või 36 kuud.  Kuna kosmeetika säilivusaeg tekitab palju küsimusi ja väärarusaamu, selgitab Hansaposti ilutoodete kategooriajuht Mari Liis Tandre, millest säilivusaeg sõltub, kuidas märgistust tõlgendada ...
Miljardid ja Frankie Animal viivad 4. juulil läbi oma tantsupeo
Miljardid ja Frankie Animal viivad läbi oma tantsupeo 4. juulil sadama kruiisikai lähedal asuvas suvises menulokaalis Laev. Marten Kuningas, Raul Ojamaa, Peedu Kass ja Kristjan Kallas ehk ansambel Miljardid esitlevad kontserdil oma äsja ilmunud lühialbumit “Imeline”. Tegemist on jätkuga bändi auh...
Owe Petersell: see on praeguse ühiskonna märk, et reageerivad nii poliitikud ise kui ka televaatajad
«Enne telesse tulekut kujutasin ette, et mul jääb vaba aega ka,» naerab saatejuht Owe Petersell, kellel on selja taga esimene hooaeg «Terevisioonis».
AVESTA 26. juuni | Pese pead ning lõika juukseid ja küüsi
Päikese päeva lühideviis on: pese pead ning lõika juukseid ja küüsi. See on puhta lehe ja õnnistuse päev, mil võib alustada uut elu. See on vabanemine mittevajalikust ja üleminek uude kvaliteeti. Kummaline päev, mil võib juhtuda imesid ning mil inimene võib saada hvarna – kõrgeima õnnistuse ja ju...
Horoskoop 26. juuni kuni 2. juuli
Kiri toimetajalt
«Oleme juba kord nii loodud, et hea sõna aitab,» ütleb Setomaa mees Silver Hüdsi, kellest saab lugeda tänasest ajakirjast. Tõepoolest, väga lihtne on ühe sõnaga panna keegi rõõmustama või talle haiget teha. Väga lihtne on end õnnelikuks või õnnetuks mõelda. Eriti viimast. Eestlaslikku lõputu (v)i...
PUUST JA PUNASEKS | Lastetoetused – kellele ja millal?
Lastetoetused, nende taotlemine ja 2019. aastal jõustuvad muudatused võivad värskel lapsevanemal pea esiti sassi lüüa. Sotsiaalkindlustusameti hüvitiste osakonna nõunik Marjana Lazarenkov toob asjadesse selgust. 
Enneaegselt poja ilmale toonud Riina: me ei osanud kahtlustada, et ta arengus teistele järele ei jõua
 «Eks ta ole saanud vähem maailma avastada, sest ei saa joosta ega kõike katsuda nii, nagu seda teevad tema eakaaslased,» räägib Riina Rammo enneaegsena sündinud pojast Aleksandrist.
Leelo Tungal: rohkem oleks vaja riigimehi, kes ei mõtleks oma rahakotile, vaid sellele, et Eestil oleks parem
Praegune olukord Eestis kurvastab Leelo Tungalt niivõrd palju, et kirjanik on mõelnud ka ise poliitikasse minemise peale.
Hertsoginna Meghani poolvend loodab perekonna tülidele lõpu teha
Hertsoginna Meghani poolvend Thomas Markle Jr ootab kutset juulis toimuvatele ristsetele. Meghanil on oma isapoolse perekonnaga aga keerulised suhted ning ka Thomasega ei saa ta just kõige paremini läbi.
Populaarseim paar Rootsis! Printsess Lilian ootas oma pulmi 33 aastat
Rootsi prints Bertili ja Walesi söekaevuri tütre sügav armastuslugu pani Bernadotte’i dünastia alustalad kõvasti kõikuma. Õukond hoidis aastaid hinge kinni ja suhet varjati hoolikalt.
KAUNIS KLÕPS | Merlyn Uusküla naudib lapseootust täiel rinnal
Merlyn Uusküla teatas möödunud kuul, et on lapseootel. Emaks saamist täiel rinnal nautiv lauljatar puhkab hetkel Šveitsis, kust jagab sotsiaalmeedia vahendusel ka imekaunist kaadrit.
Uno Loop: abikaasa mind enam ei vaata ja mina teda samuti – mis me ikka teineteist vahime
Aastakümnetega on põhjus, miks vastassoo esindajad muusikute ja eeskätt lauljate sabas jooksevad, Uno Loobile selgeks saanud.
AVESTA 25. juuni | Täna ei tohi midagi karta, kuigi võib tekkida üheaegne hirm nii elu kui ka surma ees
Päikese päeva lühideviis on: istuta puid ja põõsaid. See on hea päev loomingulisteks ettevõtmisteks, armastuseks ning viljastumiseks, sest kõik need sümboliseerivad elu jätkuvust. See on surematuse päev, mil tuleks istutada Elu Puu. Täna ei tohi midagi karta, kuigi võib tekkida üheaegne hirm nii ...
Valmista sel aastal koduõlle asemel hoopis vahva vurtsuga leivakali
Valmista sel aastal koduõlle asemel hoopis vahva vurtsuga leivakali. Väärt tarkusi, kuidas virre mõnusa mekiga ja parajalt tummine saaks, jagab Hardi Ojastu Eesti vabaõhumuuseumist.
Gerda Kordemets: olen vaikselt unistanud, et ehk võin minagi kunagi mõne Jaan Tätte tekstiga kohtuda ja nüüd see soov täituski
Tänu suveteatrile kirjutas Jaan Tätte üle kümne aasta uue näidendi – «Õnnelik tund». Uurisime lavastaja Gerda Kordemetsalt, mida oodata.
ILU JA MOOD | Selle nädala ilu-uudised
TOP 10 | Need on kõige tervislikumad äpid!
Enamasti räägitakse nutitelefonist kui terviserikkujast, mis väsitab silmi või nüristab meeli. Meie uurisime aga, millised nutirakendused on tervislikud. Saage tuttavaks kümne väärt terviseäpiga!
AVESTA 24. juuni | Kaeva sümboolselt kanaleid, mida mööda voolab elustav vesi
Päikese päeva lühideviis on: kaeva elustavaid kanaleid. On terviklikkuse, sugupuu ja sugulussidemete taastamise ning loomise päev. Kaeva sümboolselt kanaleid, mida mööda voolab elustav vesi, mis ravib ning puhastab verd ja energeetilisi kanaleid. Teadvusta oma sisemist usku ning võida kompleksid,...
NAPSISENA TEHTUD HÜPE MUUTIS NOORE MEHE ELU: „Tervet eelmist elu tahaks tagasi …“
Toimetuselt - artikkel avaldus algselt eelmise aasta 20. juunil, kuid jaaniöö eel on paslik tuletada meelde, millised kurvad tagajärjed võivad olla purjus peaga vette hüppamisel.
PÕNEVAD FAKTID ehk Kes on Eestis oma järgmist kassahitti väntav Christopher Nolan?
Hollywoodi režissöör Christopher Nolan (48) on oma järgmist linateost väntamas Eestis. Ka tema abikaasal Emmal on kõigi filmide juures oluline roll!
PROOVI, UURI JA KÜLASTA | Mis toidumaailmas uudist?
Sadagu taevast pussnuge või rünnaku sääsed: õige riietusega oled pikaks sumedaks jaaniööks valmis
Sadagu taevast pussnuge või rünnaku sääsearmee, õige riietusega oled pikaks sumedaks jaaniööks valmis.
Selle suve kohustuslik retsept: mädarõikakurgid!
Kodutehtud kurkidest paremat ei ole. Seetõttu jagame sinuga selle suve kohustuslikku mädarõikakurkide retsepti.
AVESTA 23. juuni | See on maale ja maisusele pühendatud päev
Päikese päeva lühideviis on: „hari maad“. See on maale ja maisusele pühendatud päev. Reostatud ja rüvetatud maa peab taas õitsema eredates värvides läbi hooliva inimese armastavate käte. Iga aarialase püha kohus oli hoida maad puhtana. Samuti on see päev pühendatud aususele, hingepuhtusele, vaims...
Kõige moekamaks jaaniliseks saad, kui...
Kui arvate, et moega on võimalik kaasas käia ainult linnatänavatel ringi kõpsutades, siis arvake uuesti. Sel aastal on nii mõnedki moeröögatused nii inimsõbralikud, et nendega pole sugugi veider ka metsas või maal vanaema juures käia.
LEID ALLAHINDLUSELT: Ted Bakeri jakk – iseloomuga ülerõivas suvisesse töögarderoobi
NAGU KAKS TILKA VETT: Chanel või Zara – kumb on kumb?
Kui on midagi, mida müüakse suvel Chaneli butiikides rohkem kui kõike muud, siis on selleks nende kuulsad espadrillid.
KUIDAS KANDA: millises suveseelikus näed välja viisakalt seksikas?
Naiselikud seelikud ja kleidid on hetkel tõeliselt kuum teema. Milline poes müüdavatest seelikutest on selline, mida võivad kanda igas eas naised, tundes end seejuures samal ajal nii viisaka ja väljapeetuna, kuid samas ka ülimalt naiselikult?
Printsess Lilian ootas oma pulmi 33 aastat
Rootsi prints Bertili ja Walesi söekaevuri tütre sügav armastuslugu pani Bernadotte’i dünastia alustalad kõvasti kõikuma. Õukond hoidis aastaid hinge kinni ja suhet varjati hoolikalt.
Liblikatiivana hõljuv kimono!
Kui tuleks valida üks rõivatükk, mis on meie suves asendamatu ja alati kantav, oleks see kimono.
RETSEPTINURK | Maitserikas kodutehtud cacciatore
Cacciatore tähendab itaalia keelest tõlgituna jahimeest, kulinaarselt tõlgendatakse seda aga roaks, mis on valmistatud jahimehe stiilis suurel pannil või pajas.
Riina Rammo enneaegsena sündinud pojast Aleksandrist: see oli ikka väga suur šokk
 «Eks ta ole saanud vähem maailma avastada, sest ei saa joosta ega kõike katsuda nii, nagu seda teevad tema eakaaslased,» räägib Riina Rammo enneaegsena sündinud pojast Aleksandrist.
AVESTA 22. juuni | See on taevariigi võimu ja taevaste sõdurite päev
Päikese päeva lühideviis on: „lõbutse“. Lõbutsemise all pole mõeldud pidutsemist vaid seda tõlgendatakse kui nukrutsemise vastandit ja täna ei tohi mingil juhul nukrutseda. See on taevariigi võimu ja taevaste sõdurite päev. Kaitse nõrgemaid ja solvatuid. Alusta, kuid ära lõpeta asjaajamisi.
Taljesõbralik grill ehk krehvtised krevetivardad
Suvine grillihooaeg ei pea tähendama üksnes tummist ja täitvat lihavalikut. Kergemaks alternatiiviks tasub hoopis maitseküllases marinaadis mereannid grillile särisema panna. 
NAISTELEHE BEEBIJUTUD | Massaaž aitab lapseootel emal end paremini tunda
Elapseootus kulgeks mõnusamalt, lase oma keha ja meelt aeg-ajalt massaažisalongis turgutada. Rasedate massöör Tiina Kukk vastab korduma kippuvatele küsimustele. 
Elina Born: lapsepõlves ei osanud ma vist koos vendadega veedetud aega hinnata
Elina Born vastab Naistelehe kümnele suvisele küsimusele!
NAISTELEHE SPIKKER | Kuhu minna jaanitulele?
Aasta lühim ja ilusaim öö on kohe käes. Kus ja kuidas see mööda saata? Võimalusi on üle Eesti hulganisti, pidutseda võib kasvõi mitu päeva järjest. Naisteleht annab mõne soovituse.
Tõnu Kõrvitsa uudisteos jõuab plaadile Mustpeade majast
Tallinna Kammerorkester, Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja dirigent Risto Joost salvestavad Mustpeade majas Tõnu Kõrvitsa uudisteost „Sina oled valgus ja hommik“ („Sei la luce e il mattino“). Plaadi annab välja Soome plaadifirma Ondine.
Hedvig Hanson kodu süütamisest: valu kuhjus ja me ei saanud seda unustada – küllap me ei unustagi seda kunagi
Mullu elas lauljatar Hedvig Hanson üle hirmsa sündmuse, kui 7. juuli varahommikul süütas purjus mees Viljandimaal Tuhalaane tema maja. Aasta hiljem elus on uus algus – ta elab juba kuu aega koos poegadega Viljandis uues eramus.
ÄRA MAGA MAHA! Värsked kultuurisoovitused
PANE END PROOVILE | Kui hästi tunned Ithaka Maria Haritot?
Ithaka Maria Harito tähistab täna sünnipäeva ja Naisteleht on sel puhul koostanud ühe toreda viktoriini. Pane oma teadmised proovile ja saa teada, kui hästi sina teda tunned!
KIIKA KAVA: tänavune Hiiu Folk üllatab eriti kireva programmiga!
Vähem kui kuu aja pärast, 18. juulil avatakse Sõru paadikuuris 15. pärimusmuusika festival Hiiu Folk, mille programmis on väikesele juubelile kohaselt suurepärased välisesinejad.
AVESTA 21. juuni | Päev on seotud varanduse ja raha kogumisega
Päikese päeva lühideviis on: mine tule altarile. See on kõrgeima õigluse, ideaalse maailmakorra, religiooni ning algse, loova tule päev. Aarialased on tulekummardajad ning seepärast on see päev väga tähtis. Päev on seotud varanduse ja raha kogumisega ning seetõttu ei ole hea teha sisseoste ega mu...