Seitse küsimust, mida endale aeg-ajalt esitada, et teha kindlaks, kas oled ikka õnnelik ja oma eluga rahul
Töötades väikeste sammude jõu meetodi tööriistadega, on alati kasulik harjutus väiksemateks lõikudeks tükeldada, rakendades tööriistu korraga ühes elu neljast peamisest vallast. Need neli valda on suhted, elueesmärk ja panus, tervis ja heaolu ning lõbutsemine ja lõõgastumine.
Vaatamata sellele, et sa ei viitsi oma madratsit regulaarselt puhastada, tuleks seda siiski teha, sest sel võib olla väga oluline mõju su tervisele
See ei tundu küll esmase tähtsa asjana, mida peaks pidevalt majapidamises puhastama, kuid kahjuks nii see on. See võib olla tüütu ja ebameeldiv, aga ole nüüd aus — millal sa viimati oma madratsit puhastasid? Oled sa üldse seda teinud?
10 asja sinu riidekapis, millest sa pead kohe vabanema, sest need koguvad tolmu ja võtavad ruumi
Mida vähem asju sul on, seda õnnelikum sa oled. Kahjuks paljud inimesed sellesse ei usu, mistõttu nende riidekapp näeb välja nagu hunnik õnnetust. Et seda vältida, oleks vaja kapist välja visata mõned asjad, mida sa tõesti ei vaja.
Veider, aga tõsi: 21aastane naisterahvas väidab, et teenib keele näitamise eest aastas pea 90 tuhat eurot
Kui paljud inimesed peavad nägema tundideviisi vaeva, et teenida Eesti keskmist palka, siis 21aastase ameeriklanna Mikayla Saravia pangakontole koguneb kõigest keele näitamise eest aastas ca 90 tuhat eurot, vahendab LadBible.
Sotsiaalminister Tanel Kiik: ka meelepuudega inimesed elavad huvitavat ja vaheldusrikast elu
Tänasest algab kampaania „Ava meeli“, mis julgustab meelepuude asemel märkama igaühe võimeid ning oskusi. Kampaanias jagavad nägemis-, kuulmis- ja kõnepuudega inimesed avameelselt oma kogemusi ning praktilisi nõuandeid töö- ja igapäevaelust.
PALJASTAVAD KAADRID | Fotograaf pildistas üles äsja sünnitanud naiste kehad, et näidata, millised need tegelikult välja näevad
Naiste kehad muutuvad raseduse ajal drastiliselt ja see, mida me ajakirjades näeme, et ole ligilähedalgi reaalsusele ehk sellele, milline näeb naise keha vahetult peale sünnitamist välja.
Truudusemurdjad paljastavad: mis nõkse nad kasutavad, et abikaasale mitte vahele jääda?
Kõrvalsuhteportaal Ashley Madison uuris välja, mis trikke ja nippe oma afääri salajas hoidmiseks nende kasutajad on välja mõelnud. Samuti taheti teada, millal ja kuidas oma armukestega ühendust võetakse ja mis on parim aeg salakohtumiste korraldamiseks.
VIDEO | Eestlased avaldavad, mis asjad muudavad neid rahutuks ja tekitavad ärevust
Ärevus on meeldiv tunne või hoopis müüt? On see haigus või midagi, mis on meile kõigile juba ema piimaga kaasa antud? Nendele küsimustele otsib vaimse tervise portaali Peaasi.ee ärevushäirete teadvustamise kampaania „Sina saad tähendust muuta!“ raames vastust Taavi Libe episoodis "Mis on ärevus"?
Suhteekspert avaldab 5 toitu, mis rikuvad teie voodielu totaalselt ära ja paraku kuulub nende hulka ka juust
Kui tunned, et su libiido on viimasel ajal väga madal, ei pruugi selles olla süüdi teievahelised probleemid, vaid hoopis sinu toidulaud.
SEKSIHOROSKOOP | Need kolm sodiaagimärki eelistavad magamistoas karmi seksi
Kuigi õrn armatsemine on suurepärane, siis on teatud tähemärgid, kes eelistavad magamistoa uste taga karmimaid mänge. Kes need on?
Kõige olulisemad teadmised, mida lastele õpetada enne, kui nad pesast välja lendavad
Noored inimesed, kes lahkuvad kodust kas teise linna ülikooli või lihtsalt kolivad omaette elama, on tihtipeale reaalseks eluks ettevalmistamata. Nad võivad osata süüa teha ja pesu pesta, aga elementaarsed vaimsed oskused on puudulikud. Õpeta need asjad oma lapsele selgeks, enne kui on liiga hilja!
Naised jagavad absurdseid põhjuseid, miks nad on valetanud, et on rasedad
Issanda loomaaed on ikka väga kirju. Mõned naised on näiteks valmis valetama mida tahes, et oma tahtmist saada. Need valed on aga üle piiri läinud — nimelt valetasid need naised rase olemise kohta. Miks nad seda tegid?
Neli suurepärast põhjust, miks toidulauale rohkem peeti lisada
Koka talu perenaise Lii Tohti hinnangul on tänavu hea peediaasta ning see on juba üks hea põhjus, miks edaspidi rohkem peeti süüa. Lisaks on see ka tervisele äärmiselt kasulik.
See lihtne soeng on selle sügistalve kõige populaarsem valik ja valmib vaid paari minutiga
Igale naisele meeldib, kui tema soengut kiidetakse, aga alati ei ole soovi kulutada palju raha, et saavutada kaunis tulemus. Ja kui sul on kiire, pole midagi lihtsamat, kui keerata juuksed krunni ja tormata uksest välja. Aga kui sa pole kunagi olnud suur krunni fänn, siis jagame sinuga nüüd üht s...
NAISTEKA NÄDALAHOROSKOOP | Käes suurepärane aeg kõikvõimalike muudatuste tegemiseks ja nüüd on sul selleks ka piisavalt energiat
Nädal algab Kuu liikumisega Jääras, mis lisab meile kõigile palju energiat ning soovi seda enese, vahel ka teiste hüvanguks kasutada. Kahaneva kuu aeg on suurepärane aeg elus kõikvõimalike muudatuste tegemiseks. Paljud inimesed võivad endale leida elus hoopis teistsuguse elustiili, millega nad si...
Lugejakiri: mina olengi näide õnnetust lapsest, kes tasub oma joodikust rongaisa hooldekodu arved. Nutan ja maksan
30ndates tallinlanna kirjutab, et talle läks väga korda sel nädalal EPLis ilmunud artikkel "Pisarad ja kohtutee ehk Kui lapse hüljanud vanur vajab hooldust", kuna ta ise on õnnetus olukorras, kus peab tasuma hooldekoduarved mehe eest, keda tal isegi raske isaks nimetada.
Ole tähelepanelik! 9 märki, mis võivad viidata sellele, et lähedasel inimesel on enesetapumõtted
10. septembril oli rahvusvaheline suitsiidiennetuspäev. Kuna Eestis on iga-aastane enesetappude arv väga kõrge, on sellest teemast vaja rohkem rääkida. Jagame üheksat märki, mille tähelepanemisel tuleb oma kalli inimesega kindlasti rääkida, sest need võivad viidata enesetapumõtetele.
Proovi kolme suurepärast meetodit, mis aitavad tutvustada pirtsakale lapsele uusi toiduaineid
Kahe lapse ema Stephanie avaldab kolm head nippi, kuidas saada laps, kes keeldub uusi toite proovimast, ikkagi tervislikult sööma. Ja seda ilma sundimiseta. Abiks paljudele vanematele, kes maadlevad samasuguse probleemiga.
Oled sa kunagi mõelnud, et ka õunte korjamiseks on kindel tehnika olemas? Aga nii see tõepoolest on
Septembri keskel saavad koristusküpseks sügissordid, kuu lõpus talisordid ning enne suurt õunavõtmist tasub otsida varakult välja korvid, kastid, pingid ja redelid.
RETSEPT | Patuvaba energiast pakatav klaasimagustoit, mida nädalavahetusel terve perega nautida
Ilus ja efektne dessert ei pea alati tähendama pikki tunde köögis! Eesti parim pagar 2018 tiitliga pärjatud Sandra Daškova glamuurne klaasimagustoit ühendab sügisese marjasaagi ja mõnusa kohvilaengu ning “küpseb” hoopis külmikus.
Paljastame ideaalsed moodused, kuidas mees saab naise tähelepanu võita, ilma et see tunduks liiga pealetükkivana
Kõik naised jumaldavad tähelepanu, kuid tihti ei oska mehed seda õigesti naistele anda. Mees on kas liiga pealetükkiv või arg, ja seda vahepealset on päris raske saavutada. Kuid see ei ole võimatu!
Pidu on igav? Ehk pakub pinget mõni neist täiskasvanute seltskonnamängudest, mis aitavad ebamugavatest hetkedest üle saada
Korraldades pidusid on alati üks suurimaid muresid, et kuidas õhtu käima tõmmata. Eriti Eestis. Võib õhtu otsa hindadest ja ilmast heietada, kuid kui seltskonnas on uusi inimesi ja kõik inimesed ei ole omavahel tuttavad, võivad esimesed tunnid olla ebamugavad. Üks viis, kuidas jääd lõhkuda, on se...
Kas teadsid? Igal rahuloleval emal on mõned harjumused, mis ei lase tal masendusse vajuda
Kahjuks on siiamaani sünnitusjärgne depressioon üpris levinud. Teiste emade mõnitav suhtumine ei tee värskele emale asja lihtsamaks. Võta omaks need harjumused ja sa ei pea enam iialgi teiste arvamuse pärast muretsema.
Et elada õnnelikumat elu, tuleta endale ja teistele vahepeal meelde kuut tõetera
Need kuus tõetera on nii lihtsad ja arvatavasti ka kõigile teada, kuid vahel tasub nende sügavamat tähendust endale ja oma lähedastele meelde tuletada. Sa võid ühe lausega muuta kellegi päeva palju rõõmsamaks!
FOTOD | "Maalides Head" projekti eestvedaja Marianne: meil ei olnud ei ruume, vahendeid ega mitte midagi muud, kui idee ja motivatsioon!
“Maalides Head” on heategevusprojekt, mida korraldatakse neljandataastat järjest. Projekti mõte on tiivustada tuntud Eesti inimesi maalima pilte, et panna need heategevusoksjonile. Projekti eestvedaja, keskkooliõpilane Marianne räägib lähemalt, millest "Maalides Head" alguse sai ja oktoobris toim...
Lady Gaga ja Sandra Bullock kasutavad iluvigade varjamiseks väga kummalisi, kuid toimivaid vahendeid
Värske Naisteleht avaldas mõned staaride salajased ilunipid ning otsustasime jagada teiega neist kahte: Lady Gaga ja Sandra Bullocki omi.
Romantilised suhted on kontoris kerged tekkima. Miks on põhjust sellest rääkida, kust jookseb piir ja kuidas ikkagi käituda?
CV Keskus leidis 2019. aastal läbiviidud küsitluses, et peaaegu iga teine eestlane on kontoriromantikat kas ise kogenud või seda kõrvalt näinud. Samuti osutab tööturu-uuringute portaal Vault.com, et 18% töökoharomanssidest lõpeb abieluga. Seega on organisatsioonid romantilistele suhetele hea kasv...
Mehed, kuulake! Need on 10 aksessuaari, mis igal õigel meesterahval olemas peaksid olema
Hoolimata vanusest, ametikohast või elustiilist võiks stiiliteadlikul mehel olla olukorrale vastavad aksessuaarid, mis sobivad kui valatult tema riietusega. Tõsi, neid olukordi ei pruugi tihti ette tulla, kuid alati on parem olla ettenägelik kui viimasel minutil, pea laiali otsas, pisiasjade pära...
Lõpuks on reede ja meie PEOHOROSKOOP ütleb sulle, millisele üritusele peaksid täna oma sammud seadma, et nädal meeleolukalt lõpetada
Oled sa tundnud, et mõni pidu lihtsalt ei istu sulle? Küsimus pole alati seltskonnaski, ehk hoopis selles, et see või teine pidustus või stiil ei ole lihtsalt sulle sobiv. Jah, isegi peod võib kristallkuuli ja tähtede abiga paika panna. Vaata, milline sinu tähemärgile sobib.
Ekspert paljastab: kui tahad terve päev oma imelise parfüümi järele lõhnata, siis võta kasutusele mõned ebatavalised nipid
Inimesed teevad parfüümi peale pannes igasuguseid veidraid asju: osad lasevad seda õhku ja kõnnivad sellest siis tähtsa näoga läbi, teised lasevad seda väga lähedal hoides oma kaelale märja pahvaku. Unusta nüüd kõik see jama, ekspert paljastab, kuidas sa saaksid terve päev oma parfüümi järele lõh...
Just nii pikk peaks olema seksuaalvahekord, et naine sellest ka rõõmu tunneks
Aegade algusest on vaevanud nii mehi kui naisi küsimus: kui kaua peaks kestma üks seks, et naine jõuaks orgasmini?
Annad endast parima, aga kaal ikka ei lange? Tõenäoliselt on süüdi üks neist suurtest komistuskividest
Tänapäeva inimkonnas valitseb üks suur probleem, mis näitab pidevalt vaid süvenemise märke. See probleem on ülekaalulisus ja rasvumine. Ülekaaluliseks peetakse inimest, kelle kehamassiindeks jääb vahemikku 25-29,9. Rasvunud inimese kehamassiindeks on üle 30. Liigne kehakaal on probleemiks üle ter...
Lahutanud naine: sa ei kaota suhte purunedes ainult oma kallimat, kõik valivad pooli
"Kui ma esimest korda mõistsin, et mu abielu on läbi, mõtlesin esmalt sellele, milline mu elu nüüd, ilma abikaasata olema hakkab. Millised muutused leiavad aset mu perekonnas nüüd, kui meid on siin üks vähem? Mis tunne on üksinda magada?" kirjutab Nicole Pecoraro portaalis Scary Mommy.
VIIS parimat sekspoosi laiskadele inimestele, kes ei taha orgasmi saamise nimel palju vaeva näha
Tööpäev hakkab lõpule jõudma, lõpuks on aega oma kallimaga aega veeta. Mõtlete, et võiks seksida, tahe on olemas, aga jõudu napib. Tööpäev on ära väsitanud. Katsetage neid poose, et laiskuse pärast ei jääks seks olemata!
Personaaltreener soovitab: kuidas tarbida sealiha nii, et see ei teeks paksuks?
Personaaltreener ja Rakvere saadik Siim Kelner rõhutab oma sõnavõttudes alati, et ebatervislikke toite pole olemas. “Tihtipeale ongi inimeste fookus sellel, kas toit on tervislik või mitte. Toit saab olla ebatervislik ainult siis, kui sööme seda liiga palju,” rõhutas Kelner.
Mis äpp see TikTok tegelikult on ja kui ohutu see su lastele on? Faktid, mida lapsevanemad peaksid teadma
Täpselt nagu mujal maailmas, on ka Eestis kogunud populaarsust järjekordne mobiilirakendus TikTok ja kuigi sa ei pruugi sellest teadlik olla, on tõenäoliselt ka sinu laps sinna endale konto loonud. Aga millega täpselt ikkagi tegemist on?
TULIKUUM VIDEO | Muljetavaldav: Jennifer Lopez õppis kõigest kuue nädalaga postitantsu tantsima
Kas ka sina oled mõelnud, et võiks minna postitantsu trenni? Või õppida selgeks mõni muu oskus? Jennifer Lopez tegi täpselt sama ja õppis kõigest kuue nädalaga selgeks, kuidas end ümber posti sensuaalselt keerutada, sest seda oskust läks tal vaja värske film "Seksikad sulid" peaosatäitja rolli ja...
VIDEORETSEPT | Uskumatu, aga tõsi: maitsvad kõrvitsa brownie'd, mille valmistamiseks vajad vaid 2 koostisosa
Kõrvitsa brownie'd peaksid sel aastal olema su kõige lemmikumad kõrvitsast valmistatavad ampsud, sest nende küpsetamiseks vajad vaid kaht koostisosa: pakki brownie'de valmistamise pulbersegu ja purgitäit kõrvitsapüreed. Nii lihtne!
Moelavad ennustavad: need on 2020. aasta kõige suuremad trendid, mis vallutavad ka sinu garderoobi
Selleks, et sa ei peaks poole aasta pärast nukralt garderoobis ringi vaatama ja mõtlema, et miks sul seal ühtegi trendikat riietust ei ole, tasub juba täna soetada poodidest pigem neid asju, mis on moekad ka järgmisel aastal. Moeportaal StyleCaster aitab meil ennustada, millised trendid 2020. aas...
Talita niiviisi, et olla kodukontori päevadel võimalikult produktiivne
Tänapäeval on järjest rohkemates töökohtades levinud see, et inimesed võivad vahel oma soovi järgi võtta kodukontori päevi. Seda saab teha siis, kui enamik sinu tööst hõlmab arvuti kasutamist. Ja kui ettevõte on vastutulelik. Kuna enamik inimesi töötab kõige efektiivsemalt siiski kontoris kohapea...
Ükski mees ei taha naist, kes teeb neid asju, ükskõik kui ilus see naine ka ei oleks
Osad naised, kes näevad välja nagu supermodellid, on ükskikud. Keegi ei saa sellest aru, sest nende välimus on ju jalustrabav? Ju siis neil on mõned kohutavad omadused, mis kõik mehed eemale peletab.
ŠOKEERIVAD FOTOD | Veipimise tõttu haiglasse sattunud teismelised hoiatavad eakaaslasi: te peate sellest loobuma!
Need teismelised sattusid haiglasse veipimise tõttu. Nüüd on otsustanud nad oma lugusid jagada, et ka teised noorukid sellest halvast harjumusest loobuksid.
Häiritud naine palub abi: kuidas saada mees paremini oma hügieeni eest hoolt kandma?
Ärge saage nüüd kohe valesti aru. Mu mees käib iga päev duši all ja raseerib end pidevalt. Asi ei ole üldse selles! Probleem on hoopis tema varbaküüntes.
HOROSKOOP | Uuri järgi, millised kolm töökohta on sinu sodiaagimärgile ideaalsed
Maailmas on meeletult palju erinevaid töökohti. Enamasti leiab iga inimene lõpuks endale sobiva, kuid see võib võtta aastaid aega. Uuri järgi, millised töökohad on just sinu tähemärgile sobivad!
„Miks sa tema suhtes nii kalk oled?” — „Sest mulle ei meeldi see, kuidas ta sind vaatab.”
Katkend Caroline Louise Walker raamatust "Peidus su silme all".
Pealtnägija: 4 lapse isa otsib oma seljavigastusele abi Moskvast
Tänane "Pealtnägija" kajastas nelja lapse isa Argo Leetmaa elu, kes tassis Norras mööblit ning kukkus nõnda õnnetult läbi põrandal olnud augu, et vigastas oma selga.
See on suur viga, mis esineb paljude naiste kohtinguäppide profiilidel ja sellepärast neil meestega ei veagi
Oled pikka aega olnud Tinderis ja proovid leida endale ideaalset meest, kuid see ei näi kuidagi õnnestuvat? Aga sõbrannadel on juba selja taga mitu kuuma üheöösuhet, mis teevad sind kadedaks? Kui sinu kohtinguportaali profiilil esineb see suur viga, siis see on põhjus, miks sul üldse meestega ei ...
10 sammu neurootikutele meie ümber, mis aitavad elu natukene rahulikumalt mööda saata
Neurootiline käitumine on tulnud inimeste ellu nii kindlalt, et me peaaegu ei märkagi seda enam.
See on üks asi, mida juuksurid soovivad, et sa kohe peale juuste värvimist kindlasti ei teeks
Lahkusid juuksuri juurest värskelt värvitud juustega ja oled peeglisse vaadates nähtu üle üliõnnelik. Siis ära järgnevad 48 tundi oma juukseid pese, sest pesemine on kiireim viis, kuidas oma juuksetoon taas tuhmiks muuta, vahendab portaal Well+Good.
FOTO ja VIDEO | Uus trend, mis tekitab hämmingut: noored naised kasutavad liimi, et tõsta oma ülahuult kõrgemale
Sotsiaalmeedia on kihama läinud uue imeliku trendi tõttu - noored naised kasutavad oma ülahuule kohal liimi, et tõsta huult kõrgemale. See tegevus pidavat jätma mulje, et ülahuul on tegelikkusest suurem.