Pühapäevane koristamine ootab ees? Siin on üheksa viisi, kuidas kodu kiiresti korda saada
Üks põhilisi põhjuseid, miks me koristamist edasi kipume lükkama, on ikka see, et see on lihtsalt nii tüütu. Uus aasta on juba mõnda aega peal olnud ja käes on õige aeg võtta kasutusele mõned kerged nipid, et su kodu tunduks kogu aeg korras ja sa ei peaks tervet päeva koristamisele kulutama.
INTERVJUU JA VIDEO | Aasta Arst dr. Karmen Joller: mu elus oli umbes viis aastat hästi raske periood, kui mul suri õde ning oli vaja leina ja tema lastega tegeleda — see võttis ka minul tervisest hästi palju vähemaks
Äsja 2017. aasta Eesti Aasta Arstiks tituleeritud dr Karmen Joller on 1700 patsiendi perearst, tegutseb aktiivselt Tallinna Perearstide Seltsi ja Eesti Perearstide Seltsi juhatusest ning töötab ka erivajadustega inimeste töövõime hindamise ekspertarstina ja ka ekspertarstide koolitajana. Paratama...
Naisteka horoskoop: nädal soosib avarat mõttelendu, uusi ideid ja ideederohkust
Nädala põhiaspekt on Merkuuri ja Pluuto ühendus, mis mõjub terve nädala jooksul. Aspekt annab intellektuaalset energiat just visaduse, kannatlikkuse ja vastupidavuse võtmes. Samas võib selle seisuga kaasneda ka ülemäärane kriitilisus, norivus, skeptitsism või isegi künism.
Inimeselt inimesele: viis päriselt toimivat nippi, mis aitavad saavutada veelgi intensiivsema orgasmi
Talvel on sadu võimalusi, kuidas leida aega teineteisega olemiseks ja kui soovid sel aastal teie voodielu uuele tasemele viia, siis võta kasutusele need päris inimeste päris nipid.
See on põhjus, miks naistel algab menopaus siis, kui nad on umbes 50 aastat vanad
Katkend Rudi Westendorpi raamatust "Elada vanaks, tundmata end vanana".
Lugeja kurdab: kas ma tõesti pean oma lapsed huviringist ära võtma sellepärast, et kaks last pidevalt segavad ega lase teistel kaasa teha?
Kas oskate nõu anda, mida teha lastega, kes ei lase teiste huviringis kaasa töötada ja keda juhataja keeldub välja viskamast?
Miks petjad petavad?
Truudusemurdmine võib olla hästi läbi kaalutletud otsus või juhuslikult tehtud ja täiesti impulsiivne tegu. Tegelikultpole ju vahet, sest haiget saab keegi igal juhul. Siin on levinumad põhjused, miks inimesed partnerile sarvi teevad.
Mehed ja naised tunnistavad üles kõige rõvedamad asjad, mida nad armastuse nimel on teinud
Sina veel mõtlesid, et kallima punnide pigistamine on rõve... omal vastutusel.
Jesper Parve: minu jaoks on mehe juures kõige hullem asi vingumine ja ohvri mentaliteet, mille parandamiseks ta midagi ette ei võta
Eile. Lõunarestorani uksest astub enne mind sisse lipsu ja pintsakuga keskealine mees, kaasas kümmekond aastat noorem naisterahvas. Töökaaslane. Või armuke. Sammun neist natuke tagapool letini. Olen ise kodu juures kiiret lõunat söömas — kaabu peas, kulunud jope seljas, dressid jalas ja pikk habe...
Teadlased väidavad, et kümne kuni 20 aasta pärast kaob maailmast kogu alkohol
Kujuta ette maailma, kus autod sõidavad ise, energia, mida kasutame, on puhas ja mitte keegi ei tarbiks alkoholi. Esimesed kaks on juba poolel teel, aga Londonis asuva Imperial kolledži professor David Nutt usub nüüd ka, et oleme valmis alkoholivabaks maailmaks.
Kõige õnnelikumad ja rahulolevamad emad teevad iga päev 17 asja
Emaks olemine võtab võhmale. Pole lihtne säilitada rõõmsat meelt ning tunda ennast õnneliku ja rahulolevana, kui keegi kogu aeg tahab midagi, karjub kõrva ääres või ronib seljas. Aga ometi on seltskond emasid, kes suudavad kõige selle juures ikka nii õnnelikud ja rõõmsad olla! Kuidas nad seda tee...
Hea uudis meestele: teadlased on leiutanud loodusliku ja ohutu viisi, kuidas meheau pikemaks ja jämedamaks saada
Peenisepikendused on teemaks olnud juba pikka aega, kuid ohutut ja tõesti töötavat viisi nokude pikemaks ja jämedamaks saamiseks ei ole siiani välja mõeldud. Aga nüüd on leiutatud lahendus, mis on väidetavalt senistest ohutum ja looduslikum ning selle tehnoloogia abil saab suurendada nii peenisei...
Karm tõsiasi: mehed tunnistavad pea ühest suust, et just naised nõuavad neilt kummita seksi
Kolmapäeval jagasime Naisteka lugejatega parimaid vastuseid, mis naised on andnud meestele, kes on öelnud, et nemad kondoomi kandes ei seksi. Loo kommentaariumist selgus aga, et mehed hoopis kurdavad, et just naised on need, kes utsitavad mehi kondoomist loobuma.
Naine on ahastuses: abikaasa rääkis saunas sõpradele, et ma ei paku talle enam voodis pinget!
Naisteka foorumis kirjutab õnnetu lugeja päris nukrast teemast - ta mees laterdas saunas sõpradele, et naine ei eruta teda enam ning mehe sõbrad võtsid teema sünnipäevapeol üles.
Instagrami rakendusele lisati üks uus uuendus ja siin on põhjus, miks sa peaksid selle välja lülitama
Neljapäeval märkasid Instagrami kasutajad, et äpile on lisatud uus funktsioon, mis annab su sõpradele teada, millal sa viimati mobiilirakendust kasutasid, vahendab Business Insider.
Parem toit võrdub parem seks ehk need 11 toitu aitavad su voodielu tähtedeni lennutada
Vahel saab teekond parema voodieluni alguse hoopis sinu köögist ehk täpsemalt sellest, mida sa sööd. Tervislik toitumine ei tule kasuks vaid unistuste figuuri loomisel, vaid ka magamistoas. Need on toidud, mida tarbida.
Huviringide mõttetusest: lapsed jätavad kõik pooleli ja kõigile trennidele kulutatud aeg ja raha on maha visatud
Katkend Heli Künnapase raamatust "Mina, supernaine, jään ellu!".
Talvedepressiooni kõrghooaeg on käes ning tõenäoliselt puudutab see probleem ka sind
Hooajaliste meeleoluhäirete kõige sagedasema vormi ehk talvemasenduse kõrghooaeg on praegu käes. Talvemasenduse nähud algavad sügise jooksul ning on kõige raskemad jaanuaris-veebruaris. Kevade tulekuga haigusnähud kaovad. Ravis oleks kõige rohkem abi päikesevalgusest, kuid kolimine lõuna poole ei...
Hoiatus noortele tööotsijatele: pervert otsib töökuulutustes sekretär-juhiabi ehk endale noort armukest
"Kirjutan, et see oleks hoiatuseks teistele noortele naistele! Tööandjate seas tegutseb endiselt pervert, kes otsib omale sekretär-juhiabi asemel noort armukest!" Nii pöördus Naisteka poole K., kes on selle töölevärbaja ohvriks korra juba langenud ning kättemaksu kartes oma nime avalikustada.
Tahaks trenni teha, aga spordiklubiga liitumiseks pole aega ega raha? Väga efektiivset intervalltreeningut saad teha ka kodus!
Trennimaailmas räägitakse viimastel aegadel palju intervalltreeningutest. See pole tegelikult uus idee, kuigi paljud spordiklubid ja treenerid on seda alles nüüd aktiivselt tutvustama hakanud. Profisportlased on aga intervalltreeninguid kasutanud väga pikka aega. Miks intervalltreeningud toimivad?
„Palun ära solvu, aga ära ennast selle Ardoga küll seo. Ta pole üldse hea poiss. Kogu aeg joob.”
Katkend Brigitta Davidjants raamatust "(Mitte just) armastuslugu".
Verdtarretav VIDEO | Neil küll vedas, et nad ellu jäid! Vaata kõige napimaid ja uskumatumaid pääsemisi!
Mõnikord kohe veab. Ja veab nii, et ise ka ei usu. Ei usuks ka neid lugusid, kui need poleks videole salvestatud. Mõnel tegelasel istub ikka kari kaitseingleid õlal, sest muul moel selliseid napikaid pääsemisi küll selgitada pole võimalik!
20 põhjust, miks su töö-sõbrad on paremad, kui su päriselu-sõbrad
Kuna sa veedad kontoris päris suure osa oma ajast, pole midagi paremat, kui ägedad kolleegid, kes iga päeva rõõmsamaks muudavad. Siin on 20 põhjust, miks peaksid oma töö-sõprade üle õnnelik olema.
Testi ennast: mis seisus on su libiido?
Mis on sinu libiidost saanud? Kas su seksiisu on endiselt taevas ning oleksid valmis vallutama kõiksuguseid põnevaid tippe? On seks sinu elust täiesti kadunud või hakkab asi sinnapoole liikuma, et magamistoas enam muud ei toimu kui ainult norskamine?
Apteeker soovitab: kuidas peaks vaktsineerimata jäänud inimene grippi ravima?
Igaüks, kes on grippi põdenud teab, et haigusega on enesetunne nii kehv ja vaja ruttu leida ravi. Gripiviirusele antibiootikumid ei mõju ja seega on oluline jagu saada halvast enesetundest teisiti.
Süütu lemmiktegevus või tõsine sõltuvus? Need neli tunnust viitavad sellele, et oled tegelikult sõltlane
Värske Naisteleht paneb su elu üle tõsisemalt järele mõtlema. Kas su kirg netišopingu, trenni, suhkru või sigarettide vastu on ikka süütu jatuju tõstev hobi või on olukord juba selline, et tegelikult oled sa juba sõltlane ega taha seda endale tunnistada?
Populaarset naistele mõeldud mobiilirakendust süüdistatakse 37 planeerimata rasestumisjuhtumis
37 naist, kes on usaldanud beebipillide ja muude rasestumisvastaste vahendite asemel Euroopa Liidu poolt sertifitseeritud rasestumisäppi Natural Cycles, jäid 2017. aasta viimases kvartalis ootamatult rasedaks, vahendab Cosmopolitan Rootsi uudisteagentuuri SVT poolt kajastatud uudist. Nüüd hoiatab...
Kümme märki, mis annavad väga selgelt märku, et su keha on stressis
Kõik inimesed tunnevad vahel, et nende keha tahaks raske koormuse all kokku kukkuda, aga kui sinu keha on juba pikka aega proovinud sulle millestki märku anda, oleks aeg teda kuulata. Võimalik, et kõige põhjuseks on stress, mis võib põhjustada mitmeid haigusi.
Kardashianide klanni ema Kris Jenner lasi oma kõrvanibud eemaldada ja siin on põhjus, miks ka sina võiksid selle peale mõelda
See põhjus on üsna lihtne: ta ei saanud enam raskeid teemante kõrvas kanda.
11 soodsat ja diskreetset sekslelu tudengile
Vibraator või sekslelu pole iial midagi sellist, mille pärast piinlikkust tunda, aga kui sa käid ülikoolis ja elad ühikas teise inimesega samas magamistoas, siis veidike privaatsust kulub ära. Need sekslelud siin on väiksed, taskukohased ja täielikult rahuldavad iga kord.
Naistekaga Kaalust Alla: mis motiveerib Heldinit ja Siljat edasi pingutama?
Silja ja Heldin jätkavad oma kaalulangetusteekonda ja kirjutavad oma edusammudest iganädalaselt Naistekasse. Neile on toeks Toiduga sõbraks toiduklubi, mis inspireerib liikmeid tervislikumaid toiduvalikuid tegema ning õpetab lihtsaid ja kergeid roogi valmistama. Edusammud on juba silmaga näha — H...
11 naist jagavad parimaid vastuseid, mida öelda mehele, kes ei ole nõus kondoomiga seksima
Pole vist mingit piiri vabandustel, mida mehed toovad, et nad ei peaks kondoomi kandma ja see on tegelikult väga haiglane. Kuidas juhtus nii, et sageli mõtlevad just naised sellele, mis tagajärjed võivad olla, kui seksuaalvahekorra ajal ei kasutata kondoomi?
Apteeker õpetab: viis tähtsat asja, mida vererõhu mõõtmise juures tuleb silmas pidada
Südameapteegi peaproviisor Triinu Entsik-Grümberg õpetab Naistelehes, kuidas vererõhku õigesti mõõta ning lükkab ümber mõned levinumad müüdid vererõhu kohta.
"Mehe oiged valjenesid ja ta teadis, et varsti jõuab too raevuka möirgega tippu."
Katkend Jo Nesbø raamatust “Lumememm”.
Õpetlik lugu: naine püüdis Tinderis kohatud kutti alatult ninapidi vedada, aga jäi hoopis ise väga piinlikku olukorda
Internetikohtingud võivad viia elu armastuse ja romantiliste pulmadeni... aga suurem võimalus on, et saad haledalt tünga. Üks kutt kirjeldas, kuidas teda ninapidi vedada püüti, aga kuidas ta petturile jälile sai. Internetis on ta oma loole saanud erinevat vastukaja: ühed on tema poolt ja kinnitav...
Eveliis: kõik söögikorrad läbi arvutada ja hoolega läbi mõelda on koduste või lihtsama eluga inimeste privileeg
Lugesin “Perekoolist” * arutelu ühe blogija eluolu kohta. Olgu öeldud, et see blogija meeldib mulle täiega, tundub tore ja selline täiuslik koduperenaine, kes ma tahaks ka aegajalt olla, aga kelleks ma kunagi ei saa. Ei ole püsivust ja aega. Mulle meeldib selle blogija ideaalse elu kuvand. Ilusad...
Staažikas õpetaja vajab abi: "Doktor ütles otse ja kindlalt peale läbivaatust, et teil on maovähk. See tundus nii uskumatu ja liialt karm!"
Alates novembrist toetab vähiravifond "Kingitud elu" pianisti ja staažika klaveriõpetaja, ema ja vanaema Anu Nahkuri võitlust raske haigusega. Märtsis tähistab proua 70.juubelit. Tema elus on lootust, värve, kevadeootust…
Naine jagab rõvedat salanippi, kuidas ta jõusaalis tüütutest meestest vabaneb ja see päriselt töötab
Jõusaalis trenni tehes pole midagi vastikumat, kui tüütu meesolevus, kes kipub tegema ebameeldivaid külgelöömiskatseid ja sind ihara pilguga terve aja jälgib või mis veelgi hullem, tuleb õpetama, kuidas sa tegelikult peaksid trenni tegema.
Hambaarst vastab: miks tekivad suhu piinavalt valusad haavandid ja kuidas neid ravida?
Haavandiline suupõletik ehk stomatiit on valus ja vastik haigus, mida ei soovi isegi vaenlasele. Kuidas selle ülimalt ebamugava ja elu segava haigusega toime tulla ning mida saab valu vaigistamiseks ette võtta? Selgitab Kliinik32 hambaarst dr Tiin Lindma!
Kümme veidrat söögiisu ja millele need viidata võivad
Inimeste kehad on veidrad. Vahel tunneme kohutavat vajadust sõõrikute järgi ja siis võiksime jälle süüa ära terve purgitäie hapukurke. See ei tundu üldse loogiline. Seetõttu seletamegi lahti need kümme võimalikku söögiisu.
Näitlejanna Keira Knightley avaldab karmi tõe: peaaegu alati langevad naiskarakterid filmides vägistamise ohvriks
Keira Knightley räägib olulisest murest ja toob välja karmi tõsiasja, kuidas naisi filmides koheldakse.
See on küll viimane asi, mida peaksid tegema, kui mees kaotab su vastu huvi
Kui suhe ei arene päris sellises suunas nagu lootsid, hakkame kartma. Lihtne on ennatlikke järeldusi teha ja reaalne pilt muutub uduseks. Kui tekib tunne, et mees, kellesse olid armumas, hakkab sinust eemalduma, võib tekkida ürgne vajadus end kaitsta ja paraku ka teda rünnata.
Üheksa kõige jõulisemat seksistseeni filmidest — esimestest orgasmidest erutava domineerimiseni välja
Filme, kuhu on seksistseen sisse kirjutatud, on mitmeid, aga selliseid filme, mille puhul on keskendutud just naisele, on juba palju vähem.
Naistekaga Kaalust Alla: pinged maas — eratreener polegi kuri kubjas
Kuna liikumine ja ainevahetuse kiirendamine on omavahel seotud, kohtusid Heldin ja Silja sel nädalal Arigato Spordiklubi eratreener Taimi Ainjärvega.
Purustame su lootused rahulikust vanemapuhkusest: esimesed kaks kuud vastsündinuga mööduvad tõenäoliselt hoopis selliselt
Esimesed kaks kuud saavad olema tõeliselt "lõbusad" ja pole mõtet hakata ilustama, et see aeg, mis veedad oma vastsündinuga on täis ainult rõõmu. Need on mõned asjad, millega pead last saades arvestama.
Unistad puhkusereisist, aga ei taha väga palju maksta? Need on kaks lehekülge, kust leida parimad lennupakkumised
Vahet pole, kas sinu eesmärgiks on skoorida parimad istekohad lennukis või hoopis võimalikult soodne hind, tasub uurida välja, mida soovitavad eksperdid, et muuta reis lihtsamaks ja nauditavamaks. Puhkusereisi planeerides on aga üks kõige olulisem ülesanne, mis võib kas muuta reisi suurepäraseks ...
Äkki polegi olemas sellist asja nagu vale ajastus, vaid hoopis kaks inimest, kes isegi ei ürita?
"Õige ajastus" on viimasel ajal üks suuremaid vabandusi, mis tuuakse, kui suhe lõppeb või inimesed hakkavad teineteist eirama.
Lugeja pahandab lasteaia kohatasu tõusu pärast: lasteaed hakkab muutuma luksuskaubaks, mitte abivahendiks lapsevanematele, et nad saaksid tööle naasta
Mina olen tartlane, seega sain jaanuarikuus osa lasteaia kohatasu tõusust. Tartus on lasteaia kohatasu seotud miinimumpalgaga, olles 15% miinimumpalgast ja seoses viimase tõusuga käesoleval aastal tõusis ka kohatasu. Senise 64,50 asemel maksame nüüd 70,50.
Ylle Rajasaar: andke andeks, mister Reinsalu, aga ma ei taha teid oma justiitsministriks!
Teeme kohe alguses ühe asja selgeks: mul oleks mitu värvikat põhjust öelda #metoo. Ma olen armukadeda mehe käest haledalt tappa saanud ja lennanud Botaanikaaia kasvuhoones ristseliti kivipõrandale, ja seejärel ülemuse poolt parastades minema saadetud. Mind on üritanud vägistada tuttav veokijuht, ...
Streptokokkbaktereid võivad olla tervisele ohtlikud! Need on asjad, mida sina peaksid nende kohta kindlasti teadma
Streptokokke võib leida täiesti terve inimese nahalt, seedeelunditest, hingamisteedest, naistel ka tupest. Ainuüksi meie suus on neid juba 27 liiki, kirjutab Tervis Pluss.