FOTO | Kas halvasti töödeldud pilt või reaalsus? Kim Kardashianil paistab olevat kuus varvast
Kim Kardashian West on tuntud oma silmapaistva figuuri, Kardashianide perest rääkiva tõsielusarja ja saja muu asja poolest, aga staari poolt hiljuti jagatud foto juures märkasid fännid veel üht külge, mis muudab Kimi keha eriliseks.
Õpetame selgeks: kuidas lõpetada 2 minuti reegli abil asjade edasilükkamine?
Twyla Tharp on üks tänapäeva parimaid tantsijaid ja koreograafe. 1992. aastal pälvis ta MacArthuri stipendiumi, mida tihti nimetatakse geeniuse grandiks, ning ta on veetnud suure osa karjäärist mööda maailma ringi rännates ja oma loomingut esitades. Ka tema kirjutab suure osa oma edust lihtsate i...
Elu palgapäevast palgapäevani: teenin Eesti keskmisest kõrgemat palka. Aga sääste mul pole ja raha on pidevalt otsas
Oma 30ndal sünnipäeval sain aru, mis on mu suurim probleem. See, et olen ikka veel vallaline? Vale vastus, sellega suudan elada. Mind häirib kõige enam hoopis see, et mu elu kulgebki palgapäevast palgapäevani. Ma ei suuda kunagi säästa ja kuu lõpus keeldun pangaarvet vaatamas, sest seal polegi mi...
Kuidas saleneda kiiresti ja vaevata? Kevin räägib oma ebatavalisest kogemusest
„Ma ei tundnud end iseendana, sest ei olnud enam see energiline mees, kellena ma end varasemast mäletasin ja tundsin. Mind vaevasid seljavalud ja liikumine oli muutunud kohutavalt raskeks. Kujutage ise ette, kuidas oleks kanda iga päev endaga kaasas 22 pakki suhkrut. No tõesti?! Kes tahaks midagi...
Kurb statistika: veerand Eesti täiskasvanud elanikest on tarvitanud elu jooksul mõnda narkootilist ainet
Tervise Arengu Instituudi (TAI) värskelt avaldatud uuringu järgi peab enamik vastajaid uimastite tarvitamist probleemiks, seejuures võrdse osakaaluga on nii alkoholi ja narkootikumide tarvitamine. Samuti näitas uuring, et uimasti tarvitamine on seotud vaimse tervisega — tarvitajatel esines sageda...
Lii Unt tunnistab, et pole tänaseni abikaasa Mati surmast üle saanud: see kõik on endiselt liiga valus
Kui Lii pärast abikaasa Mati Undi surma Indiasse sõitis, ei osanud ta uneski arvata, et jääb sinna pikkadeks aastateks ja vahetab ajakirjanikuameti muusikutee vastu, kirjutab värske Naisteleht.
Eesti uuringust selgus, mida lumehelbekesed töölt tegelikult ootavad
Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputöö uuris, mida tihti ka lumehelbekesteks tituleeritud Z-generatsioon oma töökohalt ootab ning tulemused olid üllatavad.
Arstid tunnistavad: Kegeli harjutused võivad kasu asemel hoopis kahju teha
Me kõik oleme igalt poolt kuulnud, et vaagnapõhjalihaseid peaks pidevalt pingutama ja tegema Kegeli harjutusi. Kuid nüüd on selgunud, et tegelikult ei tohiks igaüks neid väga tihti teha.
Naine pahandab: 2,5tunnine bussisõit möödus röökimise saatel, laste emal oli kama kaks
Hiljuti avaldasime ühe häiritud rongireisija kirja, milles ta kurdab rongis halvasti käituvate laste üle. Selgus, et nii mõnelgi inimesel on sarnaseid kogemusi ja meie hulgas on lapsevanemaid, kes lasevadki lastel röökida nii nagu torust tuleb. Üks naisterahvas jagas ka oma kogemust.
Hiina traditsioonilise meditsiini järgi on kõik haigused seotud ühega neist 7 emotsioonist
Organite funktsioneerimisega on seotud otseselt seitse emotsiooni: viha, rõõm, mure, liigne mõtlemine, kurbus, hirm ja trauma. Lääne meditsiin on tunnistanud alles hiljuti seost keha ja vaimu vahelises funktsioneerimises, ent hiina traditsioonilise meditsiini jaoks on emotsioonidel füüsilise keha...
Väga kasulikud nipid! Kuidas saada voodis seda, mida tahad?
Paljud naised on rahuldamata, sest mehed ei paku voodis seda, mida naised tahaksid. Kui mees on liiga jämedakoeline ja puudutab sind üha valesti, või lihtsalt äpu — siis tuleb sul teda juhendada. See pole aga kerge, su armas mees võib solvuda.
RETSEPTID | 3 tervislikku magustoitu, mida võid isegi õhtuti nautida
Magustoit ja veel tervislik? Pole ju võimalik?! Või siiski on?
Lugeja paranormaalne hetk: kummitus hakkab endast siis märku andma, kui ammu pole pidu korraldatud
Möödunud nädalal jagasime viie inimese veidrat juhtumit, mida loogikaga selgitada on keeruline. Selle peale kirjutas meile ka üks eestlane, kes tegeleb kummituslike nähtustega igapäevaselt.
Pane tähele, kui mees hakkab sulle selliseid sõnumeid saatma, on ta sinust ilmselgelt huvitatud
Naised ei saa tihti aru, mida mehed nende vastu tegelikult tunnevad, sest mehed ei näita oma tundeid otse välja. Sellepärast hakkavad naised muretsema, kui mees ei helista või kui ta liiga vähe räägib. Aga enamik mehi ei oska lihtsalt oma tunnetest rääkida. Tavaliselt leiavad nad mooduse, kuidas ...
Tee neid asju enda heaks juba tänasest, kui sa ei taha kogu ülejäänud elu kahetseda
Sageli mõeldakse, et just 30ndad eluaastad on aeg, mil kõik suured asjad peaksid lõpuks ometi hakkama juhtuma või sa oled vähemalt juba piisavalt vana, et teada, kes sa oled ja mida sa tahad.
KÖÖGINIPP | Kuidas ise päikesekuivatatud tomateid teha? Õpetame selgeks!
Kui endal on tomateid küllaga ja ei oska enam neist midagi maitsvat valmistada, siis võiks ise ette võtta tomatite kuivatamise. See delikatess maitseb ju hea igal ajal.
RETSEPT | Taasiseseisvumispäevaks: maitsev ja pidulik kodujuustu-juurviljapirukas
Vabariigi taasiseseisvumispäev on eriline sündmus, mille tähistamiseks kaetakse laud traditsiooniliste kodumaiste roogadega ja hoitakse nii au sees siinset ajaloolist toidupärandit.
HOROSKOOP | Kisub kuumaks! Need on asjad, mis erutavad igat tähemärki voodis kõige rohkem
Igal inimesel on mõni saladus, mis teda käima tõmbab, kui hakkab asjaks minema. Paljastame need saladused!
Tervislik tülitsemine abielus olles — jah, see on tõesti võimalik!
Olgem ausad — ka siis, kui sa oled väidetavalt koos oma hingesugulasega, tekib teil ikkagi lahkarvamusi. Ja need viivad omakorda tülideni, kus hakatakse üksteisele haiget tegema.
20 rahustavat lauset, mida öelda oma lapsele, kui ta käitub halvasti
Kõik emad on tuttavad selle kohutava olukorraga, kus laps käitub võimatult ja tahaks lapse peale korrakski käratada, et ta ära lõpetaks. Kuid iga ema teab väga hästi, et käratus teeks asja hullemaks. Selle asemel oleks hoopis vaja last maha rahustada.
Psühholoogi nõuanded: kuidas hoiduda depressiooni tagasilangemisest?
Depressioonist paranemisel võib olla tõuse ja mõõnu ning teinekord võib see päris kaua aega võtta, eriti korduvate episoodide puhul. Confido Meditsiinikeskuse psühholoog Liis Vahtra-Šmutov jagab näpunäiteid, kuidas hoiduda depressiooni tagasilangemisest.
RETSEPT | Personaaltreeneri soovitus pühadelauale: hõrk seapraad, mille retsept üllatab
Teisipäeval, 20. augustil on Eesti taasiseseisvumispäev. Heisatakse Eesti lipud, toimuvad pidulikud kontserdid ja paraad ning paljudes peredes tähistatakse seda ka pidulikuma õhtusöögiga. Mis teeks selle õhtusöögi aga eriti meeldejäävaks?
17 psühholoogilist trikki, mida kasutades võlud kõik inimesed hetkega ära
Enamik sõprussuhteid saab alguse nii loomulikult, et sa isegi ei mäleta enam, kuidas või millal need algasid. Aga vahel annad endast ekstra energiat, et mõne inimesega rohkem suhtlema hakata või olla parem sõber oma olemasolevatele sõpradele.
Viis põhjust, mis selgitavad lahti, miks sa kogu aeg nii masenduses oled
Mõni päev on lihtsalt nii raske olla, et ei suuda isegi voodist püsti tõusta. Järgmine päev on aga jälle palju parem olla. Kust see küll tuleb? Mis asjad tekitavad masendust?
5 eksperti jagavad oma parimaid nippe, kuidas saada rinnad taas pringiks ja kadestusväärselt kauniks
Paar kuud tagasi poseeris 61aastane Ameerika näitleja Sharon Stone Vogue'i seksieris paljaste rindadega ja olgem ausad, iga naine unistab, et neil oleks sellises vanuses nii hea rinnapartii.
Häiritud rongireisija: 5aastane laps aina lõugas, kisas ja häälitses nii, et õhk paks. Lisaks tagus seljatoe all olevat piiret jalaga
Nädalavahetusel avaldasime ühe häiritud lugeja arvamuse sellest, et lennureisil pole midagi hullemat kui üks röökiv väikelaps. Selle peale kirjutas oma sarnasest kogemusest Tallinn-Narva rongis ka üks teine lugeja.
Millised trendid valitsevad seljakottide maailmas? Neid nõuandeid järgides leiad endale selle kõige ägedama
Suve hakul populaarsust kogunud elektriliste tõukeratast vaimustus hakkab vaikselt vaibuma ning on asendunud nüüd mitmekülgsete seljakottidega, mis sobivad nii reisimiseks kui ka kooli minekuks. Suurima e-poe Kaup24 andmete kohaselt hakkasid seljakottide müüginumbrid kasvama juba juunikuus.
Selgitame lahti: kui kaua säilib valmis tehtud toit ja kuidas oleks kõige õigem seda säilitada
Väga mõistlik ja rahaliselt säästlik on teha korraga suur kogus toitu, mida siis näiteks töö juurde kaasa võtta. Kuid liiga kaua ei säili toit ka külmkapis. Näiliselt ei pruugi sellel midagi viga olla, aga see võib siiski olla halvaks läinud.
Rahakotis haigutab tühjus, aga palgapäevani on veel maa ja ilm? Käitu nii ja sellist kuud enam ei tule
Mure raha pärast on tuttav pea igale inimesele. Meile tundub alati, et raha on liiga vähe. Kuid isegi kui palk on tõesti väike, annab ära teha mitmeid asju, et raha kokku hoida.
"Jätsin maha oma toriseva ja tööinimesi orjaks nimetava abikaasa ning elu hakkas kohe ülesmäge minema."
Möödunud nädalal avaldasime ühe eestlanna mure, mis seisnes selles, et tema mees ei soovi enam palgatööl käia ega kodulaenu võtta, vaid on leidnud enda jaoks teise eesmärgi. Selle peale kirjutas oma kogemusest ka üks teine naisterahvas.
Otsid lapsele trenni? Jagame põhjuseid, miks võiksid mõelda ujumistrenni peale
Spordiklubi Reval-Sport esimene ujumise püsitreener Anna Zubel (Životnjova) tuli aastatel 1989–1992 kümme korda suvistel ja 13 korda talvistel meistrivõistlustel Eesti meistriks rinnuli- ja teateujumises. Nüüd annab ta juba üle kümne aasta oma oskusi edasi treenerina. Rääkisime temaga sellest, mi...
Üks pereema jagab kõigi vallaliste naistega head soovitust: abiellu mehega, kes on valmis tegema SEDA
Kolme lapse ema Laura Mazza teab, et armastust ei saa väljendada kõigest suure kimbu lillede või muude Hollywoodi filmidest tuntud trikkidega.
Neid nippe järgides saad kerge vaevaga muutuda hommikuinimeseks ja hakata tööpäeva hommikutest rõõmu tundma
Paljud meist ei ole hommikuinimesed ja see on probleem, kuna enamikel siiski algab tööpäev kell 8 või 9 hommikul. Tekib tunne, et uimasusega läheb pool päeva raisku. Õnneks on olemas mõned nõksud. Iga õhtuinimene peaks leidma nende seast endale sobiva.
7 tervist kahjustavat harjumust, mida vanemad oma lastele õpetavad ja mis tuleks kohe ära lõpetada
Vanemad on harjunud oma lastele edasi andma neidsamu tõdesid, millega nad on ise üles kasvanud. Kuid paljudest tõdedest on saanud müüdid ja need võivad lastele hoopis liiga teha
Mirjam ja Indrek avameelselt kodusünnitusest: vahepeal tekkis tunne, et enam üldse ei jaksa. Kuid sellest ei ole pääsu
Kodusünnituste arv on iga-aastaga kasvanud ja järjest enam naisi valib selle viisi vabatahtlikult. Pool aastat tagasi kodus sünnitanud Mirjam koos oma elukaaslase Indrekuga kirjeldavad kogu positiivset protsessi pikemalt.
NAISTEKA NÄDALAHOROSKOOP | Paljusid inimesi ootab ees väga suurepärane nädal! Hoogu ja hasarti on palju, samuti ideid, mida kohe ka ellu proovitakse viia
Algamas on suurepärane nädal väga paljude inimeste jaoks. Nii mõttejõudu kui ka isikliku elu naudinguterohket sensuaalsust jagub nüüd heldelt.
Elamusi lennureisilt: kas on midagi jubedamat kui karjuv imik? Ei
Kuni eelmise nädalani arvasin pigem, et probleemid lastega lendude ajal on linnalegend, eksisin.
Oled keskmisest emotsionaalsem inimene, kes kipub kergesti nutma? Nende nõksudega saad uuesti oma tunnete üle kontrolli haarata
Mõned inimesed lihtsalt on sellised, et hakkavad kiiresti nutma. Oma emotsioonide väljendamises ei ole ju iseenesest midagi hullu, aga vahel juhtub see olukorras, kus pisarad on lubamatud. Näiteks töövestlusel. Mida siis küll teha?
DOKUMENTAALSAADE | Vähiravifond "Kingitud elu" telgitagused: oma lood räägivad neli vabatahtlikku, kes on ka ise vähiga lähedalt kokku puutunud
Dokumentaalsaates „Elufond“ räägivad avalikkusele isiklikust kogemusest vähiga neli vähiravifondi "Kingitud Elu" vabatahtlikku.
Sõnadel on jõud! 25 tsitaati Buddhalt, mis muudavad su elu
Sõnadel on tohutu jõud ja need Buddha õpetused võivad inspireerida sind tulema toime erinevate probleemidega, mis elus ette tulevad. Kui tunned, et oled stressis, eksinud või sul on lihtsalt elus raskem aeg, siis Buddha aitab selle kõigega toime tulla.
RETSEPTID | Suvised supid, mis täidavad kõhtu, aga hoiavad talje saledana
Restorani Farm kokk Nikita Tišhishini on välja mõelnud mõned lihtsad suviste suppide retseptid, mida ka sul proovida tasuks.
Mehed, kuulake nüüd! Need on 7 viga, mida te naisele suuseksi tehes teete ja mida kindlasti vältima peaks
Võimalik, et oled suuseksis päris hea, aga olgem ausad, alati saab paremini. Alustada võiks näiteks sellest, et sa ei korda enam järgnevaid vigu.
Niimoodi tehes ei muutu abielu igavaks ja saad ka ennetada petmist
Kahjuks purunevad paljud abielud kurbade põhjuste tõttu — armastus sai otsa, üks osapool leidis kellegi teise… Et seda ei juhtuks, tasuks juba abielu alguses võtta kasutusele ettevaatusabinõud.
Kodune jäätisetegu on lihtsam kui arvatakse! Õpetame selgeks, kuidas seda isegi ilma jäätisemasinata teha
Suvesooja veel jagub ning ilusad ilmad panevad isutama ka maitsva jäätise järele. Tihti lõppeb jäätiseost aga leti ees edasi-tagasi tiirutamisega, suutmata otsustada, millist jäätist osta. Kuigi jäätisevalik on lai, siis ei tundu mõnikord ükski jäätis päris see, mida hetkel tahaks – küll pole mai...
Põhjused, miks sa iga päeva lõpus tunned kõhus suurt puhitustunnet, ja kuidas sellest lahti saada
Ei ole mõnusamat tunnet, kui peale tööpäeva minna koju ja võtta kõik pitsitavad riided seljast ära. Kõht on punnis ja ebamugav on olla. Millest tekib see puhitustunne iga päeva lõpus? Kas sellest on üldse võimalik vabaneda?
Naiste komme juukseid krepitada ei pruugi alati olla hea idee! Õpetame, kuidas seda juukseid kahjustamata teha
Selleks, et juuksed oleksid mitu päeva järjest volüümikad ja kaunilt soengus, on naistel komme neid sakiliste juuksetangidega krepitada. Kuidas see aga juustele mõjub ja mil määral neid kahjustab, selgitab Decoris salongi juuksur ja koolitaja Erica Roosimaa.
Kui naine on mehest huvitatud, paistab see kindlasti välja! Pane tähele neid märke
Mehed murravad tihti pead selle üle, kas naine, kellega nad kohtamas käivad, on ikka päriselt temast huvitatud. Need märgid näitavad, et ta kindlasti on ja kohtingutest võib päriselt ka asja saada.
Mida su eesnime esimene täht sinu isiksuse kohta räägib?
Mis siis, kui inimese eesnimel ja selle kandjal on mingi seos ja nimel on otseselt mõju inimesele endale? Tegelikult on vist nii, et nimi ongi osa inimese identiteedist ja võib mõjutada mingil määral inimest ennast.
Optometrist: silmade tervist mõjutavad need kaks faktorit
Hästi nägemine parandab igas vanuses inimeste elukvaliteeti, seetõttu on enda silmade tervise hoidmine äärmiselt oluline. Ometigi võivad silmade tervisele halvasti mõjuda nii igapäevased rutiinseks muutunud harjumused kui ka inimese üldine seisund, mis võib sõltuda pärilikkusest.
Autism — mis see täpsemalt on ja kuidas märgata beebi puhul sümptomeid?
Oma kalli beebi arengu jälgimine on unustamatu kogemus, aga kuigi iga laps kasvab omal viisil, on mõndade oluliste etappide läbimata jätmine ka ohumärk. Lapse varajasi autismispektri häireid võib märgata juba 6-12kuuselt ja vahel ehk isegi varem, teab kliiniline psühholoog ja autismi uurija Thoma...