VÕITLUS LOODUSE NING VANANEMISEGA: kuidas kärpida nina- ja kõrvakarvu?
Teatud vanusesse jõudes ei pääse mees umbes sellisest olukorrast - oled prouaga restoranis söömas ja korraga ta märgib: „Kas sa ise tead, kui pikad su nina- ja kõrvakarvad on?“ Või siis märkad juhuslikult vuntse ajades ise, et sõõrmetest turritavad välja parajad puhmad. Mida teha?
ÕHTULEHT ÕPETAB: kuidas kaske ära tunda?
Käes on kasemahla hooaeg! Et Instagram ja Facebook uputavad kadedust tekitavatest kasemahla piltidest, aitame linnainimesed, kes ehk kasele otsa joostes õiget puud ära ei tunne, järje peale.
ÕLLEPÄEVIK: vürtsise õhetusega Virvatuli
Gambrinus mekkis kodumaist saison’i, mis võiks sobida aiapeole salati kõrvale.
Tesla Model 3 tootmises on paus, ent see ei tähenda tegelikult midagi
Teist korda kahe kuu jooksul on Tesla katkestanud Model 3 tootmise. Seekordne paus kestab neli-viis päeva ning selle käigus timmitakse tootmisliini ja lahendatakse akutehases tekkinud tarneraskused. Elon Musk tõdeb, et mudeli tootmisele on saatuslikuks saanud liigne automatiseeritus.
VIDEO | PLÄRTS: vaata, kuidas Indoneesia amfiibtransportöörid merre „kõhukat“ hüppavad
Lahinguolukorras on kahtlemata väga kasulik, kui merejalaväe soomustransportöörid suudavad dessandile suunduda sisuliselt otse laevapardalt. Sellise manöövri õppus on aga kindlasti päris riskantne ja raputav ettevõtmine.
VIDEO | TEE ISE: lauaks lukustuvate taburettide komplekt
YouTube’i oma õpetuse üles pannud Jonny kinnitab, et see projekt on igati jõukohane ka algajale keevitajale.
Need paigad täituvad üha enam ameerika turistidega!
Öeldakse, et kui ameerika turistid on juba kohal, siis hakkab paik oma autentsust kaotama. Lonely Planet vahendab kindlustusfirma Squaremouth andmeid selle kohta, millised paigad on viimasel ajal ameeriklaste hulgas eriti populaarsed.
11 nippi, et naine tunneks end voodis nagu jumalanna
Pole midagi kuumemat, kui naine, kes tunneb end magamistoas nagu sensuaalne seksijumalanna. Maxim korjas Redditi 4000 postitusega lõimest välja 11 nõuannet meestele, kes tahavad oma partnerile (ja endale) sellist kogemust pakkuda.
Noormehe mängutahet ei suutnud kõigutada ka naabermajade katuseid lõhkuv tornaado
Käesoleva nädala alguses laastas USAs Põhja-Carolinat pirakas tornaado, mille tulemusena kuulutati osariigis välja erakorraline olukord. Tekkisid voolukatkestused ja arvukad kahjustused tervele Greensboro linnale, aga mis kõige kurvem – selle tõttu pidi üks pühendunud mängija jätma pooleli Fortni...
Kas sa oled trennisõltlane?
„Keegi ütles mulle, et tema arvates treenin ma liiga palju ja mind tegi see murelikuks,“ kirjutas väljaande GQ nõuanderubriiki Nick. „Kas trennisõltuvus on päriselt olemas?“
Uuring: sodiaagimärk aitab põhjendada liikluskäitumist
Sodiaagimärk aitab sul õigustada oma lollakat liikluskäitumist. Või siiski mitte, selgub kindlustusfirma Privilege tellitud uuringust. Vaata üle, milline riskikäitumine iseloomustab sinu või su tuttava tähemärki.
31-aastaselt töötamisest loobunud naine: see tähendab minu jaoks vabadust!
Paljude jaoks on töötamisest loomine ("pensionile" minemine) justkui mägede taga, kuid Kirsty Shen tegi seda 31-aastaselt ning reisib nüüd koos abikaasaga mööda maailma ringi.
HALVAD UUDISED: arvake ära, kes rahastavad alkoholi kasulikkust kinnitavaid uuringuid?
Elame maailmas, mis on täis halbu uudiseid. Nii on meile valgusekiireks uuringud, mis leiavad, et mõõdukas napsutamine on kasulik südamele või et raukadele on alkohol tervislikum kui sport, märgib Esquire. Ent mitmete värskete teadete kohaselt on alkoholi kasulikkus ülehinnatud. Osalt sellepärast...
TEE ISE | Kuidas äratada unest pikalt seisnud (hobi)autot?
Võimalik, et just sel kevadel on sul plaanis käima meelitada vanaonul aastaid garaažis seisnud stiilne Žiguli. Või hankida endale mingi retrosõiduk, mis samuti on pikalt kuskil kuuris konutanud. Kui inimestega on nii, et puhkamise järel tunneme end paremini, siis autodega on vastupidi: pikalt sei...
MÄLUMÄNG | Mida tead Gambiast?
Õhtuleht Reis avaldab igal nädalal mälumängu mõne maailma riigi või linna kohta. Vasta küsimustele ja saa teada, kui palju tead nii kaugetest maadest kui ka naaberriikidest. Sel nädalal küsime: kui palju tead Gambiast?
VIDEO | Mees murdis poodi sisse, kasutades maskina läbipaistvat kilekotti
Eelmise nädala reedel, 13. aprillil leidis USAs Georgia osariigis paiknevas linnakeses St. Marys aset kentsakas vahejuhtum. Nimelt tungis videomängupoodi GameStop sisse mees, kes ilmselgelt endale maski ei suutnud soetada ning oli otsustanud selle asemel kasutada kilekotti.
Asjade interneti ohud: häkkerid tungisid andmebaasi läbi akvaariumi termomeetri
Küberturvalisusega tegeleva ettevõtte juhi teatel kasvavad üha häkkerite rünnakud kaitsmata asjade interneti seadmete vastu. Näiteks häkitakse suurettevõtete andmebaasidele ligi pääsemiseks kliimaseadme- ja videovalvesüsteemidesse, kirjutab Business Insider.
KUI NAISE PARIM SÕBER ON KUTT: kuidas kantseldada kiivust ja kahtlusi?
Su uus tüdruksõber leiab, et teie suhe on piisavalt hea ja kindel, et tutvustada sind oma parimale sõbrale. „Olen kindel, et sina ja Mihkel saate hästi läbi,“ poetab ta. Mihkel?!
Uus Land Cruiser – viib su kohale ning toob tagasi ka
Rohkem kui 60 aastat püsinud Toyota Land Cruiser on üks väheseid allesjäänud tõelisi maastureid. Rõõm lihtsatest asjadest jätkub ka värske mudelipõlvkonnaga: „länkar” on auto, mis viib su kohale ja toob tagasi ka.
ÕHTULEHT JA ESTRAVEL ESITLEVAD: Eesti suurim reisivideote konkurss!
Sul avaneb ainukordne võimalus võita mõnusaid auhindu. Kõik, mida sa pead tegema, on filmida üks pooleteistminutiline reisivideo ja see ära saata. 
Tööle müüjaks? Kuus põhjust, miks see sulle kasuks tuleb
Töökogemus müüjana või teenindajana on hindamatu kogemus nii noores eas ja kooli kõrvalt töötades kui ka hilisemas eluetapis. Siin on kuus põhjust, miks tasuks seda tööd katsetada.
VIDEO | VILLISED ON MINEVIK: Vaata, kuidas USA merejalaväelased põrutavad ringi pööraselt võimsa maastikumasinaga
Mõnikord on päris tore olla Ameerika Ühendriikide merejalaväelane, märgib BroBible. Näiteks siis, kui saad minna maastikusõidule Nikola Recklessiga – UTV-ga (utility terrain vehicle ehk maastiku-tarbesõiduk), mis läheb nullist sajani umbes kolme sekundiga.
Kiievi armastushotellis saab vallatleda näiteks arstikabinetis või klassiruumis
Ukraina pealinnas Kiievis asuv hotell on olnud avatud kõigest kuujagu, kuid on teinud nime nii kohalikus kui ka rahvusvahelises meedias.
PORNOSTAAR ANNAB ARU: seda sekspoosi naised vihkavad
„Täiskasvanutele mõeldud meelelahutaja“ Asa Akira (32) kirjutab Men’s Health’ile korrapäraselt väga avameelset kolumni „Ask Asa“ ehk „Küsi Asalt“, milles vastab lugejate väga erinevatele suhete ning seksiga seotud küsimustele. Alljärgnevast loost selgub näiteks see, miks naised vihkavad „tagurpid...
Tahad ise rehve vahetada? Tutvu selle töö plusside ja miinustega
Kevadel ja sügisel pikas ning tüütus rehvivahetusjärjekorras passides annavad paljud autoomanikud endale pühaliku lubaduse üks lisajooks velgi hankida ning edaspidi hooajaline „papude“ vahetus ise ära teha. Aga nagu kõigel muulgi siin elus, on ka ise rehvide vahetamisel mitu poolt. Panime kirja s...
STIILNE, ENT TASKUKOHANE: 10 ägedat käekella, mis paistavad kallimad kui tegelikult on
Käekell on üks väheseid ehteid-aksessuaare, mis sobib kõigile meestele ja mille kannab välja igaüks. Iga mees, kes hangib käekella, tahab, et see oleks stiilne ja kena ning ilmestaks tema väljanägemist nii ülikonda kui teksatagi kandes. Mõistagi peaks see olema ka piisavalt kvaliteetne ajanäitaja...
Geely Borui GE: esimene Volvo hübriidtehnoloogial põhinev Hiina auto
Volvo põimub järjest rohkem emafirmaga: eelmisel nädalal avalikustati esimene Geely mudel, mis kasutab rootslaste valmistatud hübriidajamit. Pistikhübriid Geely Borui GE jõuab Hiinas müügile sel suvel, ent tootja siht on autot müüa ka üleilmselt.
Kodune internet on aeglane? Lihtsad nipid selle turgutamiseks
Interneti kasutus on tänapäeval kasvanud tohututesse kiirustesse, kuna inimeste ootus  kohesele üle veebi toimuvale infovahetusele nii kodus, mobiilis kui kontoris on äärmiselt suur. Tele2 raadiovõrgu juht Tanel Sarri andis mõned näpunäited, kuidas hoida oma internet parimas võimalikus töökorras ...
Tai suleb külastajatele ühe oma populaarsema ranna
Tais Phi Phi saarel suletakse ajutiselt populaarne Maya Bay, mis sai kuulsaks, sest seal on filmitud Leonardo DiCaprio film „The Beach“.
KULUPEAD KAITSE: kuidas saada tihedamaid juukseid?
... või jätta vähemalt sellist muljet, et sinu kohta ei pea veel ütlema „Hallpead austa, kulupead kummarda“? Esquire jagab nõuandeid meestele, kel kipub juuksepiir taanduma ja pealael karvastik hõrenema.
GALERII | Eesti ägedaim videomängupidu MängudeÖÖ sai hoo sisse
Täna toimub Solarise keskuse Apollo kinos järjekordne videomängukultuurile pühendatud üritus MängudeÖÖ. Galerii täieneb õhtu jooksul!
Kus tehakse kõige enam abieluettepanekuid?
Lonely Planet vahendab Suurbritannia pulmakorraldusfirma vaatlust selle kohta, millistes maailma paikades kõige sagedamini armsama kätt palutakse. Tulemuste saamisel uuris firma Instagramis hashtag’i #bridetobe ehk #tulevanepruut.
VIDEO | REHVIVAHETUS: kuidas vabastada kinniroostetanud polte?
Kui sa oled üks neist õnnelikest, kel endal kuuris velgedel auto suverehvid ja kes sestap kummiboksi järjekorras ei pea ootama, siis võtad ilmselt sel nädalavahetusel rehvivahetustöö ette. Aga talverehvide mutrid või poldid paistavad olevat ülikõvasti kinni, võimalik, et lausa kinni roostetanud. ...
Pikk nädalalõpp Amsterdamis
„Tulbiväljadega võrreldavat elamust annab otsida. Aga Amsterdamis on lilleilu asemel kanalid,“ ütleb 11 aastat Hollandis elanud Katrin Knoll. „Eestis juba lillepõldude vahel autoga ringi ei sõida, aga see on tõesti ilus.“  
TÕUKERATAS JA VEGAN-BURGER: need on 25 maailma hipsteripealinna
Haara käsitööõlu, ruuduline pluus, natuke habemepalsamit ja laia raamiga prillid ning valmistu reisiks. BroBible toob välja, millised 25 maailma linna on need kõige-kõige hipsterilikumad. 
Eliitlennufirma lubab stjuardessidel edaspidi pükse kanda
Üks maailma eliitlennufirmadest, Hongkongis baseeruv Cathay Pacific, lõpetas 70 aastat kestnud keelu ning stjuardessidel hakatakse lubama kanda ka pükse.
Miks elektriautode tootjad ei reklaami, kui kiiresti saavad akud täitsa täis laetud?
Sisuliselt kõiki elektriautosid ühendab üks asi: neil on liitium-ioonakud. Tesla Model 3-st Nissan Leafi ja Jaguar I-Pace’ini välja, kirjutab Jalopnik. Ning kui konkurents elektriautode turul muutus tihedamaks, hakkasid tootjad reklaamides kasutama mõõdupuuna laadimisaega vaid 80 protsendini. Mik...
LÕPUKS OMETI: lähitulevikus valmivad vooditega reisilennukid
Sul on kõrini katkendlikust poollamavas asendis tukastamisest lennuki kitsastel istmetel? Õnneks saavad pikamaareisijad üsna pea norsata märksa ruumikamates narivoodites, kirjutab Maxim.
PÄTID, VÄRISEGE: näotuvastus paljastas 60 000 inimese seast tagaotsitava
„Orwelli „1984“ oli hoiatus, mitte ilukirjandus,“ kirjutas üks kommenteerija järgneva loo kohta: Hiinas leidis näotuvastussüsteem kümnete tuhandete kontserdikülastajate seast üles tagaotsitava 31-aastase mehe.
AINULT MEESTELE: 5 nippi, et voodis kauem vastu pidada
Oled proovinud meenutada näiteks Ümera lahingu toimumisaastat. Oled vaimusilmas mänginud läbi viimase „Õnne 13“ osa. Oled teinud peas läbi lemmikvõileiva valmistamise etapid, aga mida rohkem püüad voodis kauem vastu pidada, seda kiiremini lõpetad. Mis ometi toimub? Altpoolt leiad abi.
Videomängu „Donkey Kong“ legendaarne rekordihoidja osutus labaseks petiseks
Maailma parim „Donkey Kong“ mängija Billy Mitchell on hiljuti olnud väga negatiivse tähelepanu keskel. Kõik see kulmineerus hetkel, mil videomängurekordite haldaja Twin Galaxies teatas, et Billy tulemused tühistatakse ning ta on nende edetabelitest igaveseks eemaldatud.
Uus Audi A8: konkurendid, vaadake tähelepanelikult – sinna me läheme!
Jällegi tuleb lugu alustada tõdemusega, et seekordne proovisõiduauto – Audi A8 – pole mingi tavaline sõiduriist. Audi mudelivalikus täidab see lipulaeva rolli.
Bangladeshis pannakse massiliselt kinosid kinni!
Bangladeshis on viimasel ajal mitu kino uksed kinni pannud, sest külastajaid lihtsalt ei jätku. Viimased Dhallywoodi (kohalik Bollywood) hitid on jäänud tugevalt miinusesse.
ÕL VIDEOEKSPERIMENT | Kes jääb peale – halli habemega vanaisa või kiiretempoline videomäng?
„Ah, need arvutimängud on ju mingi lastele mõeldud jura!“ Kui jututeemaks tulevad mängud, rullub toosama lause tihti vanema põlvkonna esindajatest vestluskaaslaste huultelt nagu tormised lained üle rannakivide. „Ei, mõista, ei taha, ei oska...“ 
Natside suurim lahingulaev kummitab tänaseni Norra rannikut
Teise maailmasõja arme on siiamaani näha ja tunda, vahendab Popularmechanics BBC-d. Teadlased avastasid hiljuti, et sakslased rikkusid mürgise gaasiga Norra puid, kui püüdsid maskeerida üht suurimat ilmasõja tarbeks ehitatud lahingulaeva.  
KONTORIROMAAN: kuidas turvaliselt semmida kolleegiga?
Töökaaslasega semmimine on riskantne värk, nendib FHM. Selle kohta on sageli reeglid, see toob kaasa kolleegide sosinaid ja võib tööalaselt keerukaid olukordi tekitada. Äri- ja tööetiketi teemalise raamatu autor Scott Steinberg pani kirja, millega pead arvestama juba enne seda, kui kaunile naisko...
VIDEO | PUUST JA PUNASEKS: kuidas MängudeÖÖ kaklusmänguturniirilt võitjana väljuda
Juba sel laupäeval,14. aprillil, leiab Apollo kinos Solarise keskuses aset järjekordne videomängukultuurile pühendatud üritus MängudeÖÖ. Õhtulehe abiga valiti turniiri võistlusmänguks ääretult populaarne „Dragon Ball FighterZ“, mis pakub lõbu nii veteranidele kui ka uustulijatele.
ÕLLEPÄEVIK: 33 paid Italobängerile
Gambrinus leidis Põhjala stout’ist nii mustjat magusust kui tasakaalustavat köhakommist aniisi.
10 ohutut riiki, kuhu kolida, kui peaks algama Kolmas maailmasõda
USA president Donald Trump hoiatas kolmapäeval Twitteris ähvardaval toonil Venemaad, mis pani inimesed juba mitmendat-setmendat korda arutama, kas Kolmas maailmasõda võib olla silmapiiril.
GALERII JA VIDEO | Eestlane käis maailma suurimal kruiisilaeval: seal näeb tipptasemel etteasteid ja muusikalietendust!
Äsjavalminud maailma suurim kruiisilaev Symphony of the Seas tegi lihavõttepühade ajal Vahemerel esimese reisi. Uut kruiisilaeva käis kaemas ka eestlanna Anu Grabbi.