SAKSA TEHNOÜLEVAATUSTE RAPORT: vaata järele, kas su auto on komm või pomm
Saksamaa tehnilise ülevaatuse katusorganisatsioon TÜV koostab igal aastal sõiduautode pingerea aastakäikude kaupa, reastades töökindlad ja vähem vastupidavad sõidukid. Seekordne TÜV raport kannab järjekorranumbrit 48 ning on üllatusi täis.
Milline on maailma kõige turistikam linn? Sa võid üllatuda!
London, New York, Pariis – eeldad, et üks neist linnadest on maailma kõige turistikam? Eksid. Selleks on hoopis Mehhiko kuurortlinn Cancun.
SELGITUS KUI VIIESELE: kuidas aitab röögatamine jõutõstjal rasket kangi kergitada?
Ilmselt olete märganud, et kui jõumehed midagi eriti rasket tõstavad, siis pääseb pingutuse kõrghetkel nende suust välja röögatus. See justkui pole võidurõõmu märk või teadaanne „Ma olen eriti isane“, vaid pigem näib röögatamine jõutõstjat aitavat. Aga kuidas? Selleteemaline küsimus esitati ka Re...
Lootus maailmarekordile – vanemad vedasid mõnekuust last mööda riiki ringi!
Saa tuttavaks pooleaastase Harperiga, kes oli juba neljakuuselt külastanud kõiki USA osariike.
Stalini timukas saatis miljoneid surma
Stalini kommunistlikus impeeriumis kummitas pidevalt hirm mässu ja reetmise ees. Keegi ei suutnud olukorda paremini ära kasutada kui tallalakkuja Lavrenti Beria. Nõukogude julgeoleku juhina hoolitses ta Stalini puhastustöö eest ja kõrvaldas teelt oma rivaalid. Oma verisel teekonnal hankis Beria e...
Kuidas Eesti äridelegatsioon Poolas Euroopa Liidu raha laiaks löömas käis
„Täiesti pisdets, ma ütlen. Ütlesin naisele, et olen juba homme tagasi, aga telefon on tühi ja siin käib mingisugune jama,“ kurjustab vene rahvusest mees.
MOVEMBER: kuidas märgata enesetapumõtteid?
Novembrikuus kasvatatakse vuntse ja räägitakse tavapärasest rohkem meeste tervise teemadel. Sedakorda võtame veelkord jutuks meeste depressiooni ja selle kõige kurvema tagajärje ehk suitsiidi. Eeskätt selles võtmes, et kuidas tunda enda või teiste juures ära, et masendus võib halvasti lõppeda.
TARBIJAUURING: need on 10 kõige usaldusväärsemat automarki
Sõltumatu tarbijauuringute organisatsioon Consumer Reports selgitas välja, millised autod on omanike hinnangul kõige rohkem ja millised kõige vähem usaldusväärsed, seda eeskätt just 2019. aasta ehk uute mudelite seisukohast. Cheatsheet võttis välja kümme automarki, mida tarbijad peavad kõige töök...
KALLIS, OLE MINU ÄMBLIKMEES: 14 juhtumit, kus seks läks täiesti üle võlli
Redditi foorumi külastajad on pannud kirja oma kõige piinlikumaid või ka halenaljakaid seksijuhtumeid. Men’s Health koondas kokku enam kui tosin vürtsikamat lugu.
Sel talvel saavad 20 riigi kodanikud Taisse viisata
Taisse reisimine on sel hooajal soodsam 20 riigi kodanike jaoks, sest alates 15. novembrist kuni 13. saanuarini ei pea saabuvad turistid piiril tasuma 2000 bahti ehk umbes 50 euro suurust viisatasu.
Eksperiment: kas Toyota Priuse pistikhübriid on tegelikult elektriauto?
Tehase andmetel võimaldab uue generatsiooni Toyota Priuse pistikhübriid sõita elektriga kuni 50 kilomeetrit. Sellest piisab, et päeva jooksul linnas vajalikud sõidud tehtud saaksid sisepõlemismootorit rakendamata. Pikk sõiduproov kinnitas, et „null” bensiini on tehtav.
TARBIJAUURING: need on 5 kõige vähem usaldusväärset elektriautot
Mittetulunduslik tarbijauuringute organisatsioon Consumer Reports analüüsis inimeste hinnanguid erinevate automarkide ja -mudelite usaldusväärsusele. Muuhulgas selgusid ka elektriautod, mida inimesed peavad kõige vähem töökindlaks ja usaldusväärseks. Cheatsheeti ülevaade.
Uus-Meremaad külastavaid turiste kutsutakse üles midagi lubama
Uus-Meremaa loodus on unikaalselt kaunis ning seda tuleb kaitsta. Just seetõttu on Uus-Meremaa Turismiamet loonud Tiaki Lubaduse.
ÕLLEPÄEVIK: Do I Have A Contact In Moscow?
Gambrinus maitses põneva nime ja legendiga Rootsi õlut.
Autoomaniku ABC: 15 nippi, et auto talveks valmis oleks
Talv on neljarattalise jaoks karm aeg. Kui pakast ei ole, mõjuvad muutuvad ilmastikuolud, madalad temperatuurid, niiskus ja löga masina tervisele laastavalt. Jagame järgnevalt portsu nippe, kuidas oma auto talveks korralikult ette valmistada.
Millisesse suunda reisides mõjub ajavahe kõige rängemalt?
Pikemate vahemaade reisimisel on ajavahest tingitud väsimus ja kurnatus üsna suureks probleemiks. Millisel puhul annab see aga vähem tunda ja millal rohkem?
KEERAME AUTO ÜLES: tehnikafännid katsetasid nutikat nippi Tesla laadimiseks
Tesla 3, nagu enamik elektrisõidukitest, kasutab aku laadimiseks ja sõiduulatuse suurendamiseks regeneratiivset pidurdamist. Teoreetiliselt peaks saama energiat salvestavat pidurdamist rakendada ka auto pukseerimisel. Üks Tesla 3 omanik on selle nüüd ka ära proovinud, kirjutab Jalopnik.
SALADUS PALJASTATUD: selgusid volditelefoni nimi, hind ja ilmumisaeg
Samsung lasi hiljuti kokkuvolditavat telefoni tutvustades saladuste varjamiseks saalis tuled tuhmimaks reguleerida ega soostunud tehnikaimest eriti palju rääkima. Aga kas teadlikult või kogemata on salajas hoitu lekkinud.
ALTERNATIIV WINDSORI KÄGISTAJALE: mida kujutab endast nöörlips?
Üldiselt on reegel selline, et pidulikul üritusel peaks mees kandma lipsu. Kikilipsu, ühekordse sõlmega või kahekordse ehk Windsori sõlmega lipsu või hädapärast kasvõi klambriga lipsu. Aga mida teha, kui kikilips ajab oksele, lipsusõlm kägistab, sa ei oska ega suuda kuidagi normaalset sõlme sidud...