Raske valik: kas reisida tipphooajal või pigem mitte
 „Kord käisin maikuus Roomas. Valisin hotelli spetsiaalselt selle järgi, et seal oleks ka bassein. Aga kohale jõudes selgus, et basseini poldud veel vett lastud – hooaeg pole alanud – külm,“ mäletab Toomas. 
Kallimat rõõmustab vaid luksus ja tööst räägib ta põlgusega? Ta võib olla kullakaevaja!
Miks hoiduda suhtlemast kullakaevuriga? Sest ta on valetaja ja ei armasta teid kindlasti. Tõenäoliselt te isegi ei meeldi talle. „Kõik kullakaevurid omavad suuremal või vähemal määral psühhopaatseid jooni. Ennekõike iseloomustab neid piiritu eneseimetlus. Nad ei suuda armastada ühtegi inimest pea...
Pass on veidi kahjustunud? Ole ettevaatlik, sind ei pruugita riiki lubada!
Pass on reisimisel kõige tähtsam asi – kui see kaob, rikutakse või varastatakse, siis on reisil ka selleks korraks lõpp.
ÕLLEPÄEVIK: Väike Kollane Draakon
Gambrinus võttis Lehe toodet proovides ette reisi Aasia maitsemaailma.
3 NÕUANNET raskustes seksielu parandamiseks
On normaalne, et aja möödudes muutub seksuaalelu partnerite vahel vähem põnevaks. Kuum kirg võib kaduda ning asenduda pelga kaisutamise ja head-ööd musiga. Mida teha, et koosellu taas säde luua? Askmen jagab kolme nõuannet, et suhe taas kirglikuks muuta.
Lemmikloom vähendab soovi truudust murda?
Otsid kallimale kinki? Toetudes Briti Columbia ülikooli uuringule, soovitab Psychology Today üllatada oma teistpoolt armsa koduloomaga.
KOOLIVAHEAJAL VÄLISMAALE: viis meelespead lastega reisimisel
Koolivaheaeg on ideaalne võimalus põgeneda hallist argipäevast ning minna lastega välismaale. Põngerjatega reisimine vajab erilist tähelepanu ning põhjalikku ettevalmistust. IIZI reisikindlustuse tootejuht Moonika Kaste jagab viit õpetust, mida lastega reisides jälgida.
Seitse asja, mida sa tõenäoliselt Verduni lahingu kohta ei teadnud
Täna, 103 aastat tagasi, algas Saksa keisririigi ja Prantsusmaa vägede vahel Verduni lahing. Sakslaste eesmärk oli Antanti nõrgestamiseks prantslased I maailmasõjast välja puksida. Eeldati, et Prantsusmaa võtab strateegiliselt olulisel positsioonil asuva Verduni kaitsmist tõsiselt. Nii ka oli. Hi...
Mida arvaksid telefonivabast puhkusest? Paljud hotellid pakuvad seda juba!
Mõtle oma viimase puhkuse peale – kui tihti heitsid pilgu oma telefonile? Ilmselt on üsna raske lülitada end välja tavapärasest rutiinist näppida nutiseadmed. Siinkohal tulevad appi paljud hotellid!
Mida teha, kui pritskrohvitud sein on kahjustatud?
Pritskrohvi väiksemad kahjustused saab koduste vahenditega üsna lihtsalt parandada. Soovitatav on teha krohviparandused kohe, kui praod või augud avastatakse.
Samm-sammult elupäästjaks – 2. samm
Ehkki iga õnnetus on omanäoline, aitab alljärgnev universaalne käitumismudel seda kõige ratsionaalsemalt lahendada.
Eestlanna mure: eluarmastus ei taha minuga last saada...
38aastane naine unistab lapsest, kuid temast aastake vanem elukaaslane pole ideest eriti vaimustuses.
UUS TIPPMUDEL: Samsung tõi turule S10 seeria nutitelefonid
Samsung tõi turule ettevõtte selle aasta tipptelefoni – Galaxy S10. Telefon tähistab 10 aasta möödumist esimesest S-seeria telefonist ja kokku tutvustati eile õhtul nelja mudelit, millest võimsaim on Galaxy S10+. 
Raport: robotautod ei ole veel kaugeltki valmis inimese abita liiklema
California liikluskorraldusamet töötas läbi kõikide tootjate raportid ja jõudis järeldusele, et robotautod ei ole veel valmis inimese abita liiklema. Tehnoloogia areng on sealmaal, et isejuhtivad autod suudavad küll teatud tingimustes ise sõita ent ohuolukorras peab inimene sekkuma.
Kuningannal pea maha – Mary Stuarti ambitsioonikas lugu
Kui unistus Prantsusmaa troonist purunes, seisis 18aastane Šoti kuningatütar Mary Stuart valiku ees, mis pannuks tugevalgi mehel käed värisema. Kas elada meeldivat elu Prantsusmaal või alustada võitlust Šotimaa jõukate aadlikega, nõudmaks enda kodumaa trooni? Ambitsioonika tüdruku vastus sellele ...
Ainulaadne paik, kus saab meduuside keskel ujuda
Palau (Belau) on Okeaanias asuv troopiline väikeriik, mille üks põnevamaid vaatamisväärsusi on meduuse täis järv.
Rootsi pangad pesid Eesti kaudu Vene raha juba 100 aastat tagasi
Täna lahvatanud Swedbanki rahapesuskandaali taamal ilmneb, et rootslased pesid Eesti kaudu venelaste raha juba 100 aastat tagasi. 
Kümme toitu, mis õllega hästi sobivad
Pole palju asju, mis on maitsvamad kui kannutäis külma õlut pärast rasket tööpäeva. Eriti siis, kui kesvamärjukese kõrvale süüa maitsvat toitu ja vaadata põnevat jalgpallimatši. Askmen vahendab Portlandi Beer Weeki korraldaja Ezra Johnson-Greenough eksperthinnangut, millised toidud on erinevate õ...
Eestlaste armastatud automudel Toyota Avensis kaob turult
Sellest aastast kaob müügilt Inglismaal Burnastonis asuvas Toyota tehases toodetav Toyota Avensis, mis on olnud 12 aastat eestlaste poolt armastatud mudeliks. Veel eelmisel aastal oli Avensis Eestis populaarsuselt neljandal kohal. Amserv Auto Toyota brändijuhi Margus Nõmmiku sõnul lõpetab Toyota ...
ÜLEELAMINE | Kuidas tulepulgaga tuld teha?
Tulepulk on kõige lollikindlam tuletegemise vahend. Selles mõttes, et sellega saab tule üles ükskõik mis tingimustes. Aga ka selles mõttes, et kui loll oled, siis ei saa. Liiga tark muidugi kah olema ei pea. Näiteks teadmine, et tulepulk koosneb peaasjalikult tseeriumi ja lantaani segust, millele...
VÄLE PILL! Briti politsei pidas kinni kiirendusvõistlustel osaleva traktori
Edela-Inglismaal pidas politsei kinni traktori, mis oli teadete kohaselt pidanud mootorrataste vastu kiirendusvõistluseid, vahendab Fox News.
Emotikonid jõuavad sõidukite numbrimärkidele – esmalt õnneks vaid Austraalias
Emoji-hullus on jõudnud ka masinate maailma. Austraalias Queenslandis võib näha emotikone peagi ebatavalistes kohtades – sõidukite numbrimärkidel, teatab News.com.
UUS LIIDER: Bentley Bentayga Speed tõukas Lamborghini Uruse kiireima maasturi kohalt
Volkswagen Grupis ehitatakse üksteise järel supermaastureid, mis siis omakorda üksteiselt mõõtu võtma pannakse. Ju selleks, et oleks põnevust. Igatahes on Bentley Bentayga, liignimega Speed, võtnud Lamborghini Uruselt korraks maailma kiireima linnamaasturi tiitli.
VIDEO | Narkoparun El Chapo põgenemine Altiplano vanglast
Hiljuti New Yorgi kohtus süüdi mõistetud Mehhiko narkoärikas Joaquin "El Chapo" Guzman põgenes 2015. aastal Mehhiko kõige turvatumast Altiplano vanglast. Tema käsilased kaevasid narkoparuni põgenemise tarvis 1,5 km pikkuse maa-aluse tunneli. Youtube'i kanal The Infographic Show on loonud Guzmani ...
Just selles Euroopa väikelinnas on kõige rohkem UNESCO vaatamisväärsusi!
Hispaaniat külastavad turistid eelistavad peaasjalikult selliseid linnu nagu Barcelona, Madrid, Sevilla, Malaga.. aga tea, et Lõuna-Hispaanias asuvas Córdobas on kõige rohkem UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud vaatamisväärsusi.
15 TEGEVUST, mis aitavad vererõhku alandada
Kõrgvererõhutõbi ehk hüpertoonia on probleem paljude eestlaste seas. Kuigi kõrge vererõhk ei tekita silmaga nähtavaid sümptomeid, on see ohtlik terviseprobleem, mis suurendab riski infarkti ja insuldi esinemiseks. Eriti peaksid kõrge vererõhu puhul tähelepanelikud olema eakamad inimesed. Men's He...
Google Chrome'i uus laiendus lubab kasutajal Windows 10 seadmete vahel sirvimisandmeid jagada
Microsoft väljastas Windows 10 Timeline funktsiooni aasta tagasi. Senini oli see kammitsetud ning saadaval vaid Edge brauseri kasutajatele. Nüüd on Microsofti Timeline funktsioon saadaval ka Google Chrome'i laiendusena, teatab The Verge.
Kuidas suurendada hoone tulepidavust?
Oluline hoone tulepidavust mõjutav komponent on isolatsiooni- ja soojustusmaterjal. Lisaks soojapidavusele peab see vältima niiskuse sattumist ehituskonstruktsioonide ligi ning tagama ka teatud tuletõkke hoone mingi osa süttimise korral.
Lennufirma katse: kas vähene koristamine kiirendab reisijate jaoks kogu protsessi?
Lennufirma British Airways korraldas 29. jaanuarist kuni 2. veebruarini katse: kas vähempõhjalikum koristamine pärast lendu kiirendab reisijate jaoks lennuprotsessi? Katse viidi läbi mitmetel lendudel Londonist teistesse Euroopa linnadesse ja tagasi.
SÕJARAUD | C1ST – seda päkapikud ostaksid
Kui päkapikud oleksid jõuluvana usinate abiliste asemel verejanulised miniatuursed olevused, võiksid nad end ilmselt relvastada Šveitsi minirevolvriga C1ST. Nimelt, Guinnessi rekordite raamatu kinnitusel, on SwissMiniGuni valmistatud C1ST maailma väikseim täisfunktsionaalne tulirelv.
GENIAALNE! Kraaniga õlakotti mahub sülearvuti ja 1,5 liitrit veini
PortoVino on välja töötanud õlakoti, mis ei erine esmapilgul tavalisest „läpakakotist“ millegagi. Lähemal vaatlusel selgub, et salaklapi tagant ulatub kotist välja kraan, mille kaudu saab veini diskreetselt jooginõusse lasta, kirjutab Maxim.
RENESSANSSKUNSTI TIPP: Michelangelo kümme parimat tööd
Täna möödub itaalia maalikunstniku ja skulptori Michelangelo surmast 455 aastat. Firenze vabariigis Caprese külakeses sündinud mees on maailma kunstiajalukku jätnud jälje, mida ei saa alahinnata. Ta oli renessanssiaja geenius, kelle loomingus kajastusid antiikkunsti vormid. Portaal CultureTrip on...
Genfi autonäitusel näeb Renault Clio uut põlvkonda, mis jõuab Eestisse sügisel
1990. aastal turule toodud Clio on Renault Grupi edukaim mudel peaaegu 15 miljoni müüdud autoga. Clio viies põlvkond on nii seest kui väljast silmanähtavalt uuenenud. Uuelt põlvkonnalt tõmmatakse kate Genfi autonäitusel. Eestisse jõuab uus Clio sügisel.
Kas eksiga tasuks uuesti suhe luua?
Kas oma eksiga tasuks suhteid soojendada ja uuesti proovida? Ühte kindlat vastust pole, aga on asju, mida sellele teekonnale minnes arvestama peaksid.
Starbucks murrab Itaalia turule – kas ta saab seal naerualuseks?
USA kohvigigant Starbucks andis hiljuti teada, et varsti avatakse ka Itaalia pealinnas Roomas kaks kohvikut. Itaalia on aga teada-tuntud taevaliku caffe latte ja cappuccino poolest – kas Starbucks saab sellest jagu?
Venemaa on parim sihtkoht neile, kes eelistavad omaette hoida
Veebileht Comparethemarket.com avaldas uuringu selle kohta, mis on parim reisisihtkoht introvertidest reisijatele – ehk neile, kellele ei meeldi liigselt kohalikega juttu puhuda.
Pikk nädalalõpp Šotimaal: sõida mägedesse või patseeri pealinnas
Nähes reede õhtuks 33euroseid edasi-tagasi lennupileteid Tallinnast Edinburghi oli asi kiirelt otsustatud. Esmaspäeva hommikul tööle suundudes võisin ma end selle eest vaid kiita.  
20 IDEED talviseks kohtinguks
Kohtingute korraldamine on keeruline – eriti talvel. Hea kohting toreda kaaslasega ei pea olema nõudlik ka su rahakotile. Külma ja lumise ilmaga leiab palju võimalusi suurepärase, kuid sealjuures odava kohtingu korraldamiseks. 20 ideed talviseks kohtinguks pakub välja portaal Oprahmag.
ÕLLEPÄEVIK: tuhmpunane Leevike
Gambrinus mekkis hõõgveini aroomiga sour ale'i.
NASA uue teleskoobi ülesanne on uurida universumi arengut
Sellel nädalal kuulutas USA kosmoseagentuur NASA välja uue teleskoobi – SPHEREx – loomise. Aparaadi ülesanne on uurida universumi muutumist ning seda, kui levinud on orgaanilised aineosakesed Linnutee galaktikas, kirjutab Technology Review.
Millal tulevad tanklatesse elektriautode kiirlaadijad?
Kütusemüüja Circle K kinnitas mõni nädal tagasi, et avab Eestis tänavu 2 elektriautode superlaadijat. Accelerista uuris Nestelt ja kahelt kodumaiselt tanklaketilt, millal tulevad nende jaamadesse kiirlaadijad. Olerex teatab, et neil juba on ammu.
Remont hallitust ei tapa. Milliseid ehitusmaterjale hallitusseened armastavad?
Ehitusmaterjalidel on avastatud 40 eri liiki mikroseeni. Hallitusseened suudavad kasvada suhteliselt madala õhuniiskuse tingimustes ning kasutada ehitismaterjalidesse absorbeerunud vett. Seened suudavad alustada kasvu, kui suhteline õhuniiskus on 65% ning kasv intensiivistub, kui õhu niiskusesisa...
USA paarike on pulmapilte teinud 33 riigis!
USA-st New Jersey osariigist pärit Nick ja Zoe Aust abiellusid 2017. aastal ning on alates sellest aktiivselt reisinud erinevatesse paikadesse, et teha üha uuesti pulmapilte.
5 FAKTI kapten James Cooki laeva HMS Endeavouri kohta
Täna möödub 240 aastat Briti meresõitja ja maadeavastaja James Cooki surmast Hawaii saartel. HistoryExtra reastab viis fakti Cooki laeva HMS Endeavouri kohta, millel ta sooritas oma esimese uurimisreisi Vaikse ookeani lõunaosas.
Kurjusega kurjuse vastu ehk Kuidas kurjategijaid kasutatakse riigikaitses
Kurjategijate kasutamine riigi sõjaliseks kaitsmiseks ning teiste riiklike eesmärkide saavutamiseks ei ole XXI sajandi leiutis.
Nõukogude Liidu kurikuulsaim sarimõrtsukas: 25 aastat Rostovi lihuniku hukkamisest
Punane rappija, Rostovi lihunik – need hirmuäratavad hüüdnimed kuulusid Andrei Tšikatilole, kes oli Nõukogude Liidu kurikuulsaim sarimõrtsukas. Täna möödub 25 aastat päevast, mil Tšikatilo hukati.
Riik määrab sõjaolukorra tarbeks paar tuhat eraomanduses sõidukit reservi
Kaitseressursside amet (KRA) koos Kaitseväega on registrite põhjal välja sõelunud ligikaudu 2700 eraomanduses olevat sõidukit, mis sõjaolukorras sobivad täitma mõnd riigile vajalikku ülesannet. Lähiajal hakkavad masinate omanikud saama koormisteateid.
Sõjasaak kehutas soomlasi lahingusse
1919. aasta veebruari üks silmapaistvamaid sõjalisi operatsioone oli Alūksne (saksapäraselt Marienburg) vallutamine Soome vabatahtlike ehk Põhja Poegade rügemendi poolt. Seda sõjaretke on peetud soomlaste saagiretkeks ning seetõttu on kasulik selgitada selle sõjalist mõju.
Naine jäi lennukist maha – ta tuli sellest olukorrast välja väga omapäraselt!
Lennust maha jäämine on kõike muud kui tore sündmus. Küll aga suutis ameeriklanna Katie Gould sellest midagi meeldejäävat korraldada.
20 romantilist tegevust valentinipäevaks
Romantiline valentinipäev on hakanud aina enam meie traditsioonilise sõbrapäeva kohta üle võtma. Juba homme, 14. veebruaril on tähtpäev käes ning täna on viimane aeg selleks tegevusi planeerida. Pole tähtis, kas olete kaaslasega koos olnud pikki aastaid või vaid mõne kuu – valentinipäeval soovib ...