Katrin Bats: nõudlus ökotoodete järele on oluliselt kasvanud
Neljapäeval Olümpia hotellis toimunud biomajandusteemalisel konverentsil «Biomajandus – loovus ja kestlikkus kõigile» ütles Rimi vastutustundliku ettevõtluse spetsialist Katrin Bats, et tarbijate nõudlus mahetoodete järele tõuseb iga aastaga.
Kiire retseptiidee: suitsulõhetakod
Need suurepärased takod suitsulõhe ja marineeritud köögiviljadega kindlustavad mõnusa õhtu kogu perele.
Restoran, mis tõmbab külastajaid väga ebatavalise roaga
Ühe Itaalia restorani menüüst leiab roa «praetud õhk.» Saa teada, mida põneva nimega söök endast täpsemalt kujutab.
Põnevate toorainetega retseptiidee tuliuuest Eesti kokaraamatust: siga piimavannis
Lääne-Virumaal Roela külje all tegutsevas Saara farmis elavad sead mõnusat elu. Tegemist on ühega vähestest ‒ kui mitte ainukese ‒ Eestisse alles jäänud maheseafarmidest, kus sead saavad nautida vaid mahetoitu ja aedikutes ringi liikuda niipalju, kui süda soovib.
Restoran Alter Ego läbib omanäolise värskenduskuuri
Restoran Alter Ego lööb veebruari lõpus kaasa uudses maitseelamuste importimise programmis, mille käigus aitab Hispaaniast saabuv kokk värskendada restorani menüüd ja lihvida köögiprotsesse.
Miks tuleks juua kasemahla ja soovi korral sellesse investeerida?
Mahekasemahla koguja BirchLagoon alustab värske kasemahla kogumist märtsis, mil ööpäevane keskmine temperatuur on vähemalt +4 kraadi.
Ülikiire retseptiidee: tomati-feta-vorm
See kerge vahemereline vormiroog oliivide ja jalapenoga on ilma saiata eriti madala kalorisisaldusega.
Dokfilm «Köögis» näitab Eesti tipprestoranide pinevat argipäeva
Mis hakkab söögikohas toimuma, kui oled oma tellimuse esitanud? Miks hooajatoitu hooajal ei saa? Kuidas on võimalik 35-kraadises kitsas ruumis aru saada, kes mida teeb? Film avab restoranide köögipoole, külastaja jaoks nähtamatu kirgliku ja pingelise masinavärgi.
«Soodsad sööginaudingud» 1. osa: kärbi oma toidukulusid kolmandiku võrra!
UUS! Saatesari tõttab appi perekondadele, kes on hädas liiga kopsakate toiduarvetega. Saatejuhid Gregg ja Chis on seekord külas perel, kelle eesmärk on kulutada toidule nädalas 40 naela, et nad saaksid säästa maja juurdeehituseks.
EKI uuring: Eesti noored eelistavad kohalikku toitu üha vähem
26. veebruaril toimus Maaeluministeeriumis üritus pealkirjaga «Milline on Eesti toidu olevik ja tulevik? Trendid eestlaste ostueelistustes». Eesti Konjunktuuriinstituudi  (EKI) direktor Marje Josing tutvustas eestlaste ostueelistusi ning Eesti toidukaupade positsiooni siseturul.
Miks on jaapanlannad nii saledad?
Ei mingeid dieete! Jaapanis on toitumine nii põhjalikult läbimõeldud ja tasakaalus, et ülekaal  on ebatõenäoline. Mida nad teisiti teevad?
Lihtne ja kiire retseptiidee: veiselihaga chilli con carne
See juba 19. sajandil kuulus toit on kogu eluks: veiselihaga chilli con carne.
Dokfilm näitab: Itaalia tomatipasta võib olla pärit ka Hiinast
Kas me teame, kust on tegelikult pärit tomatid konservipurkides ja tuubides? Kanal ZDF võttis tomatid luubi alla ja avastas karmi tõe — kõik keerleb üksnes kasumi ümber ja tomatikasvatajad on sageli kas viimse piirini kurnatud või pankrotti aetud.
5 toitu, mis ei lase näljatundel tekkida
Intervallpaastu nimetatakse tõhusaimaks meetodiks, kuidas alla võtta ja head vormi pikka aega ka säilitada. Kuidas tulla aga pikkade näkitsemisvabade pausidega toime, ilma et peaks nälga kannatama?
Tankeri pruulikoda lõpetab toodangu otsemüügi ja suunab selle hulgimüüki
Kiirelt kasvav ja uut pruulikoda seadistav väikepruulija Tanker lõpetab Baltikumis toodangu otsemüügi jaemüüjatele ning asub esimese suurema väiketootjana kasutama hulgimüüja teenust. Edaspidi vahendab Tankeri toodangut Tridens.
7 toitu, mis annavad sügava une
Rahutu ja katkendliku une põhjuseks võivad olla nii stress kui hingeprobleemid, aga ka vale toitumine. Uue trendidieedi ehk sügava une toitumise eesmärgiks on end võimalikult sügavalt välja puhata.
Tõhus retseptiidee: munad Benedicti moodi
Pošeeritud munad, sink, röstileib ja Hollandi kaste on krehvtine ja toitev kombinatsioon. Eriti abiks neile, kes end vabariigi sünnipäeva tähistamisega tagasi ei hoidnud.
Rimi avab tänavu Balti riikides veebipoed
Rimi kavatseb tänavu avada veebipoed kolmes Balti riigis korraga, vahendab «Aktuaalne kaamera».
GALERII: Vaata, mida pakuti Eesti võimsaimal võitlusspordigalal The League!
Tondiraba jäähallis 16. veebruaril toimunud võitlusspordigalal The League peetud kaheksa mehe turniiri võitis ainukese eestlasena osalenud Mirkko Moisar. Igalt piletilt annetati koolikiusamise vastase kampaania «Stopp kiusamisele» heaks  1 euro.
Kuidas kiiresti ilusaks saada: magustoidu retsept 1920ndatest
Erinevalt ülejäänud Euroopast, kus valitses pärast esimese maailmasõja aegset normeeritud toitu väga kassilik ja ahtake siluett, juhinduti 1920ndate Eestis  endiselt Willendorfi Veenuse volüümikatest vormidest ja kõhnukest inimest peeti kehvikuks.
Presskannust espressomasinani: kui palju maksaksid sina hea kohvi eest?
Enamik armastab kohvi teha harjumusest ühtemoodi või ostab valmiskohvi. Hansaposti kodutehnika tootejuht Rille Volf võrdleb erinevate valmistamisviiside plusse ja miinuseid.
Jaapanlanna sõi 300 kausitäit nuudleid 17 minutiga
Jaapanis võivad vaprad nuudlinautijad 3240 jeeni ehk 25,78 euro eest kinni pista nii palju nuudleid, kui jaksu jätkub. Seda üritust nimetatakse Jaapani Wanko sobanuudli väljakutseks.
Lihtne retseptiidee: kartuliburger
Kartulitainast valmistatud taimetoiduburger koos mahlaka tomatikastmega on suurepärane alternatiiv kiirtoidukoha burgerile.