Video: Tallinn-Narva maantel vaarus autolt löögi saanud karu
Postimehe lugeja Artjom saatis toimetusele kurvastava video — eile õhtul võis Tallinn-Narva maanteel Toila kandis näha karu, kes oli autolt löögi saanud. Looma tagumised jalad tema keha ei kandnud ning vaevaliselt suutis mesikäpp end tee pealt ära lohistada.
Video: IKEA pood üllatas kliente suuremeelse teoga
Itaalias Catania linnas asuv IKEA pood on lisaks mööbli müümisele võtnud ette missiooni aidata neid, kes ennast ise aidata ei saa. Kaupluses saavad nüüd peavarju koerad, kellel oma kodu ei ole.
Aita aidata: vaid kulukas uuring lahendaks selle õnnetu pead jõnksutava kassipoja mure
Kujutage korraks ette elu, kus teie või teie lähedane ei suuda järsult enam kontrollida mõne oma kehaosa liikumist, olgu selleks siis käed, jalad või hoopis pea? Viimasega on hädas kass Andra, keda vaevav neuroloogiline mure paneb ta kontrollimatult pead jõnksutama.
Maja katuselt leitud surnud koer osutus mänguasjaks
Walesis asuva Port Talboti linna inspektor sai hiljuti äreva väljakutse — kohalikust kogudusest möödunud inimene nägi hoone katusel surnud koera.
Video: leopardid nägid esimest korda elus lund
Aprillis sündinud Samson ja Jilin elavad USA-s Chicago lähedases Brookfieldi loomaaias, kuhu hakkab vaikselt talv jõudma. Esimesed taevast langenud lumehelbed tekitasid kaslastes palju elevust.
Vaata, kus ja millal on suurim tõenäosus sõita otsa metsloomale
Kõige sagedasemad loomadega juhtuvad liiklusavariid on õnnetused, kus loom jookseb autole ette ja saab tabamuse esiosalt. Sõiduteele hüppav neljajalgne hoiatust ei anna, kuid täheldatud on aegu, mil loomadega õnnetusi rohkem juhtub.
Päevakäpp: igast otsast eriline Jack otsib südamesõpra
Kui Jack suve alguses MTÜ Kasside Turvakodu hoole alla jõudis, olid kõik vabatahtlikud hämmeldunud. Jack on täielik haruldus ning tema teab seda ka ise.
Koduomaniku üllatus: hoovis luusis segaduses ja kergelt ülekaaluline hõberebane
Inglismaal Alsageris leidis üks koduomanik oma tagahoovist üllatava külalise segaduses oleva hõberebase näol.
Loomaarst vastab: miks kodukass inimeste suhtes vaenulik on?
Lemmiku lugejatele on avatud nõuandenurgake, kus loomaomanikel on võimalus esitada loomaarstile küsimusi oma neljajalgsete sõprade kohta. Täna annab veterinaar nõu, mida teha kassiga, kelle tige iseloom palju probleeme põhjustab.
Huvitav teada: millised Eestiski elavad loomad on parimad isad?
Nii nagu inimeste seas, leidub ka loomariigis liike, kes paistavad silma nii eeskujuliku isahoolega, kui ka neid liike, kellel see sootuks puudub. Keda võib tuua Eestis elavate imetajate, lindude ja kalade hulgas nn musterisadeks?