Tühjad kongid ootavad vange – uuest vanglast on ligi pool täitmata
Uues Tallinna vanglas on täidetud napilt üle poole kohtadest, kuid hoolimata vabast ruumist elab osa vange siiski ühekohalistes kambrites kahekesi.
Kolm kõige ilusamat teed mootorrattaga sõitmiseks
Kolm marsruuti Eestis, mida iga mootorrattur peaks kindlasti läbi sõitma. Soovitab Mart Mikk - kogenud motomatkaja ja raamatu «Minu moto» autor.
Nende äppideta jääd suvel hätta!
Suvi, see on midagi kerget ja kiiret nagu üks poplaul. Hullutav kõrvauss, mis igal aastal on uus, aga kõlab ikka enam-vähem sama moodi.
Sõit haruldase superautoga: McLareni roolis Bikernieki ringrajal
Kui sageli tekib meil siin võimalus sõita superautoga? Sama hästi kui mitte kunagi. Mulle avanes täiesti erakordne võimalus sõita Riias Bikernieki ringrajal Briti autotööstuse kroonijuveeliga. Raske oleks automaailmast leida midagi, mis on nii põhjalikult ja läbimõeldult valmistatud kui superauto...
Rail Balticu terminali arhitektidele näidati punast tuld
Riigihangete vaidlustuskomisjon autoriõiguste küsimusi ei lahenda ning hoolimata tähtsa dokumendi kadumisest kehtib otsus arhitektidega läbirääkimised lõpetada.
Tehnoloogiamaailmade sõda. Kuhu viib Huawei boikottimine ja kuidas see meid mõjutab?
USA valitsuse hiljutine otsus lisada Huawei keelatud ettevõtete nimekirja, millesse kuulujatega ei tohi USA firmad äri teha, võeti alguses vastu üsna leigelt ja keegi väga suurt tähelepanu sellele ei pööranudki. Kuid peagi tuli esimene tõsisem löök Google'ilt. Kuhu see kõik välja võib viia?
6 asja, mida me juba teame uuest Subaru Foresterist
Aasta lõpul jõuab Eestisse uus Subaru Forester. Arter käis esimeste seas uurimas, mida tähendab e-Boxer ja mis on uut Foresteri euroversioonil.
Nolani film võib Eestile tuua 20 minutit kuulsust
Kui läheb režissöör Christopher Nolani tahtmist mööda, astuvad tema filmis üles Tallinna Laagna tee, linnahall ja Kumu ning Eestisse jääb üle 16 miljoni eurot. Samuti kergitas kultuuriminister Tõnis Lukas, kui suure osas võivad Eestis filmitud stseenid kogu filmist moodustada.
Aleksandr Ljubimov: hirm on parim motivaator – nii meil kui ka teil
Venemaal on poliitiline süsteem muutumas ja uus kümnend võib tuua uue aja, ütleb Kasvupartei peasekretär Aleksandr Ljubimov Neeme Rauale antud intervjuus. Eeskujuks pole aga Lääs ning ka Baltimaad võiksid mõelda, kelle seas nad maailmas kõige silmapaistvama koha saavutavad.
Volkswagen Polo GTi: küpsete maneeridega kähkusõitja
Punased jooned ja GTi-kirjad ütlevad juba eemalt, et see on Volkswagen Polo GTi.
2500 fantastilist kilomeetrit. Jaagup Kreem täitis oma ammuse unistuse
Avastasin oma kalendrist keset maikuud tervelt neli vaba päeva ja otsustasin teoks teha ühe ammuse unistuse: käia mootorrattaga ära Lõuna-Norras. Ainus mure oli, et kas kõik kuulsad teed on juba lumest puhtaks lükatud.