Postimees Grupp toetab pedofiili ohvriks langenud last ja perekonda
Pärast eilset Kuuuurijat on saate toimetuse postkast umbes ja telefon punane. Inimesed tunnevad kõige suuremat muret selle üle, kuidas viimases saates nähtud lapse ja perekonna huvid oleksid valla vastu võideldes kaitstud ja et kriminaalasi pedofiili suhtes - kes väidetavalt vägistas 10-aastase l...
«Kuuuurija»: Laagri rahvas märatseb
Hiljuti pani Saue vald kinni ühe olulise bussipeatuse Laagris ja nüüd käivad kohalikud bussi peale suure ringiga. Peaaegu 350 inimest protestib bussi lõpp-peatuse likvideerimise vastu, kuid vald ütleb et see on olukord millega tuleb leppida.
«Kuuuurija»: Lastekaitse töötajad ei takistanud pedofiili jõhkraid kuritegusid
Tänases saates võtab Katrin Lust luubi alla ühe valla lastekaitsetöötajad. Nimelt väidavad kohalikud, et ema teavitas ametnikke perverdist kohe kui märkas teda oma laste läheduses, kuid kohalikud lastekaitsetöötajad ei võtnud midagi ette, et perverdi jälke kuritegusid takistada ja täna on laps ho...
"Kuuuurija": Võimalik tulevane peaprokurör Urmas Simon
Paar nädalat tagasi lahvatas uudis, et üheks võimalikuks peaprokuröri kandidaadiks võib oktoobris saada EKRE ridadesse kuuluv Urmas Simon. Kes see mees on, kust ta tuleb ja mida ta mõtleb näed siit.
Täispikk intervjuu "Kuuuurija": Urmas Simon
Vaata täispikka intervjuud võimaliku uue peaprokuröri kandidaadi Urmas Simoniga. Mehe sõnul on lubamatu, et prokurörid saavad täna Eestis tulemustasu, mis motiveerib neid omakorda tegema rohkem süüdimõistvaid otsuseid ja seda ka siis kui inimene - Simoni sõnul- tihti pole tegelikult süüdi.
"Kuuuurija": Kas Keskkriminaalpolitsei pakub katust?
Tänases "Kuuuurija" saates püstitab vandeadvokaat Viktor Särgava küsimuse, kas Keskkriminaalpolitsei tegi koostööd Kristian Kesneriga, kes pettis sms-laenu võtjaid.Kas tõesti läks Kesner infot politseile andma oma äripartnerite kohta ja sai selle eest ise politseilt puutumatuse?
"Kuuuurija": Piiks-piiks ja raha tuleb ehk kuidas laenuvõtjad haneks tõmmati?
Ühe eesti kiirlaenukontori nimel peteti tuhandeid inimesi, kes olid sealt SMS-laene võtnud. Selle tüssamise kohta on tänaseks tehtud kümneid avaldusi prokuratuuri ja politseisse, kuid uurimisorganeid see millegipärast ei huvita! Kes on see niiditõmbaja, kelle teod isegi seadustest üle on?