KLÕPS | Kas näkkas ka? Inga Lunge naudib sügisilmu täiel rinnal
Kahtlemata ei raiska andekas näitlejanna aega ja kasutab ära suurepäraseid sügisilmasid. Nimelt postitas Inga Lunge sotsiaalmeediasse fotod, millel on näha, kuidas ta võttis ette ühe lõbuse kalalkäigu.
TV3 VIDEO | Nalja nabani! Karl-Erik Taukar parodeeris armastatud raamatutegelast
Eilses “Tunnen sind läbi ja lõhki” saates abistas saatejuht Karl-Erik Taukar osalejaid lugedes vastusevariandid ette “Kevade” Arno häälega.
TOP 10 | Surnud näitlejad, keda igatsetakse kõige rohkem tagasi, kas või ainsakski filmiks
Veebileht Ranker otsustas teha küsitluse ja uurida filmifännidelt, milliseid näitlejaid sooviks nad kas või üheks ainsaks filmiks tagasi. Piiranguid polnud millegi suhtes ehk polnud oluline, kas näitleja elas 50 aastat tagasi või suri ta vaid mõni aasta tagasi.
FOTO | Tšeki tätokat! Põhja-Tallinna linnaosavanem Raimond Kaljulaid lasi enda käele joonistada ahvid
Raimond Kaljulaid jagas sotsiaalmeedias fotot, millelt selgub, et aktiivne ja nooruslik poliitik lasi enda paremale käele tätoveerida kaks ahvi. Selgub, et lisaks kihvtidele ahvidele on tegusal mehel veel tätoveeringuid.
Vahva! Prints Harry sõrmes ilutseb Soomest pärit nutisõrmus. Miks ta seda kannab?
Viimasel ajal on avalikkuse tähelepanu köitnud prints Harry sõrmes ilutsev musta värvi sõrmus. Inimestel on tekkinud küsimus, mis on sõrmuse tähendus ja miks Harry seda kannab. Selgub, et tegemist on Soomest pärit nutisõrmusega Oura.
Nii palju! Selgus, et Lady Gaga kihlasõrmuse väärtus on arvatust palju suurem
Hiljuti teatas 39aastane Gaga, et kihlus 49aastase Christian Carinoga. Tegelikult kihlus paarike aga palju varem, sest tähelepanelike fännide kotkapilk märkas, et lauljanna on kandnud oma kihlasõrmust juba rohkem kui üheksa kuud. Hakati spekuleerima, palju sõrmus võiks maksta.
Ahnus ajab upakile? Üleöö lotomiljonäriks saanud mehelt nõutakse isadustesti
Inglane Neil Trotter võitis lotoga ligi 108 miljonit naela. Seepeale ilmus välja üksikema Dawn Scully, kes väidab, et Neil on tema poja isa ja seetõttu soovib naine oma poja hüvanguks raha saada. Lotomiljonärist härra aga väidab, et tal pole sellisest naisest ja tema pojast aimugi, vahendab Mirror.
Kes saab 10 punkti? Moepolitsei Urmas Väljaots hindab kodumaiste staaride rõivavalikut
Moeajakirjanik ja -kriitik Urmas Väljaots vaatas oma terava pilguga üle viimase aja suuremate sündmuste pildigaleriid ning andis oma hinded ja hinnangud. Kes saab 10 punkti ja kes peab vaid 4-ga leppima? Loe!
Sissi Nylia Benita läheb oma isa Dave Bentoniga jõulutuurile: meie kontsertides on hing
Mahedahäälne Dave Benton on jõulukontserte andnud 16 aastat, soovides jagada teistega seda rõõmu, mida jõulud temas tekitavad. Sissile on see kolmas kontserttuur koos isaga. Kui kahel eelmisel aastal imestati tema kui Dave Bentoni tütre hääle üle, siis nüüd räägitakse pigem, et Sissi jõulutuurile...
SÜNNIPÄEVAGALERII | Palju õnne, Liis Lemsalu!
Täna on sünnipäev kaunil ja andekal lauljannal Liis Lemsalul, kes oli ka "Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja võitja.
VIDEO | Oleksid osanud arvata? Vaata, millised on su 1990ndate lemmikstaarid nüüd
On staare, kelle tähelend jäi 1990ndatesse. Seetõttu oleme harjunud neid nägema ikka sellistena nagu nad olid ligi 30 aastat tagasi. Ajad muutuvad ja sellega ka inimesed. Vaata põnevat videot, millised on su lemmikstaarid nüüd.
Aigi Vahing räägib toitumishäirest avameelselt: unistus Hollywoodist purunes sootuks
Saadet "Nädalalõpp Kanal 2ga" külastas kümme aastat avalikkuse eest peidus olnud seltskonnategelane ja saatejuht Aigi Vahing. Naine pajatas, et unistus näitlejana karjääri teha toitumishäire tõttu purunes.
TV3 VIDEOS | Huumoripärl! Milline Keili Sükijaineni lemmik koduriietus sunnib ta kaaslast kardinaid ette tõmbama?
Sel nädalal on saates "Tunnen sind läbi ja lõhki" ennast proovile panemas TV3 reporter Keili Sükijainen koos oma kaaslase Denryga. Vaata, milline on Denry arvates Keili lemmik koduriietus ning kas Keili nõustub sellega!
Tallinnas avati skulptuur "Kultuurihunt"
Tallinnas Viru väljaku ääres tegutseva Nordic Hotel Forumi ees seisab nüüdsest pilkupüüdev skulptuur „Kultuurihunt”.
Anu Saagim ja Ingrid Veidenberg avaldavad südametu kättemaksu tagamaad, mille tõttu naised juba kümmekond aastat sõnagi ei vaheta
Eilses saates "Pöörased nullindad" rääkisid Anu Saagim ja Ingrid Veidenberg äärmiselt inetuks kiskunud tülist, mille tõttu naised pole tänaseni ühteigi sõna vahetanud.
Homme "Suures mängude õhtus": "Hommik!" Nukuteatri vastu
Homme kell 21.30 on Kanal 2 uues meelelahutussaates “Suur mängude õhtu” vastamisi Nukuteatri populaarsed näitlejad Mart Müürisepp, Kaisa Selde ja Lee Trei ning Kanal 2 saate “Hommik!” reipad äratajad Robert Rool, Piret Laos ja Jüri Butšakov.
TISSIDENT PODCAST | Jutud Mallukaga: mida teha mikropeenisega? Sõber hakkab vägistama, kuidas käitud?
Tänases Tissident podcasti episoodis ei räägi mitte Sille-Kadri Simer ja Marianne Ubaleht, vaid Sille-Kadri asemel istub mikrofoni taga blogija Mallukas ehk Mariann Treimann.
FOTOD | Skandaalne paar Venemaal! 37-aastane mees abiellus 63-aastase miljonäriga ja lasi naisel ennast nooremaks lõigata
Venemaa meedias on juba pikka aega kõmu tekitanud 37-aastase meediategelase Gauguin Solntsevi abiellumine 63-aastase miljonäri Jekaterina Tereshkovitšiga. Paar räägib avalikult oma voodielust ja külastab populaarseid telesaateid, hiljuti läbis naine ka mitmeid kosmeetilisi protseduure, et noorusl...
"Tunnen sind läbi ja lõhki" täna: Keili Sükijainen, Andres Puusepp ja Anna-Maria Veidemann-Makko koos kaaslastega!
Juba täna õhtul jätkub Karl-Erik Taukari juhtimisel uhiuus telesaade „Tunnen sind läbi ja lõhki“. See on koguperesaade, kus mõned juba tuntud seltskonnamängud ja uued mängud on kombineeritud kodumaiseks formaadiks. Lõbus telemäng avab tuntud ja armastatud staaride ning nende elukaaslaste suhet uu...
Valitud kommentaarid: "Pank" sünnitab kriitikat, sest jääb lihtinimesele pigem kaugeks ja kunstlikuks
Neljapäeva õhtul tele-esilinastunud ja paljuräägitud seriaal "Pank" pani Kroonika lugejad aktiivselt arvamust avaldama: oli neid, kes hindasid kõrgelt näitlejameisterlikkust, ent neidki, kelle jaopks keeruka erialaterminoloogiaga ning aeglase kulgemisega avaosa pigem muljet ei avaldanud.
Märt Sultsist Tina Turnerini: Vaata, mis lood tulevad esitusele "Su nägu kõlab tuttavalt" 3. saates!
"Su nägu kõlab tuttavalt" jõuab sel pühapäeval juba 3. moondumislahinguni ja taas saab kaasa elada läbi aegade kõige meeldejäävamatele osalejatele. Lava kütavad kuumaks imekaunis Liis Lemsalu, legendaarne Tanel Padar, võluv Saara Kadak, humoorikas Sepo Seeman, armastatud Nele-Liis Vaiksoo, sarmik...
Hittfilmi "Päästke Willy" staari süüdistatakse koduvägivallas
1993. aasta hittdraama "Päästke Willy" näitlejal löödi käed raudu ja teda süüdistatakse koduvägivallas.
Kroonika horoskoop 19.–25. oktoober: Kaljukitsel on ees ägedad ajad, Vähk vajutab armuvallas gaasi!
Kaksikute elu muutub armutandril igavaks, Neitsi kipub kõikidele oma arvamust peale suruma ja Skorpion peaks hoolikamalt oma tervist hoidma. Loe, mida toob algav nädal sinu tähemärgile...
Sünge kõlakas: Ariana Grande endine kihlatu mõnitas Mac Millerit intiimsete fotodega?
Internetis on ringlemas küsimus. Kas Pete Davidson tõesti saatis Arianda Grande intiimsed fotod Mac Millerile või on tegemist lihtsalt sünge tüngaga?
Täna Tallinnas esinev Camo & Krooked: Eestis on üks parimaid publikuid!
Täna, 19. oktoobril esitleb peosari Grind Tallinnas, klubis Hollywood Austriast pärit trummi ja bassi legendi Camo & Krooked. Mitmete auhindadega pärjatud elektrooniline duo naaseb pärast kahe aasta pikkust pausi taas Eestisse, lavalaudadele astuvad ka Grindi residendid MHKL & Jozels ja Coverk x ...
Palju õnne! Peeter Jalakast saab viiekordne isa
Von Krahli juhi ja asutaja Peeter Jalakase (57) elus on põnevad ajad. Nimelt ootab ta koos elukaaslase Helen Väljastega (40) oma viiendat last!
Andrea Bocelli annab 20. augustil Tallinna lauluväljakul suurejoonelise kontserdi!
Järgmise aasta 20. augusti õhtul esineb Tallinna lauluväljakul maailma armastatuim tenor Andrea Bocelli. Tenori etteaste saab olema suurejooneline, sest kavas on nii klassikalise muusika pärlid kui ka Bocelli kõige populaarsemad lood.
Robert Vaigla kinnitas lõpuks uut suhet
Lauljatar Lenna Kuurmaa (33) endine elukaaslane, muusik Robert Vaigla (32) ilmus viimaks oma uue armastatuga pressikaamerate ette – plaadifirma Universal Music Balticu sünnipäeval pidutses Robi koos oma uue kallima Jaana Beresiga (34).
Lauri Liiv: põdesin aastaid, miks mulle pole antud Koit Toome välimust
„Muidugi oli valus. Mu maailm varises kokku, kui kahel korral järjest teatrikooli sisse ei saanud. Hiljem põdesin aastaid, miks mulle pole antud Koit Toome välimust mängimaks muusikalides esimese armastaja peaosi,“ tõdeb Lauri Liiv lõbusalt tagantjärele. Tänaseks on meistri arvel üle kolmekümne r...
Suurtest tunnetest pakatav Lepatriinu: armununa on seks elamus, mitte lihtsalt kogemus
„Kui sa oled armunud, siis on seks elamus, mitte lihtsalt kogemus. Kohata meest, kes hindab sind terviklikult, see on haruldane,“ ütleb lauljatar Triinu „Lepatriinu“ Paomets, kes on värskelt armunud.
Anna teada, kuidas sulle meeldis paljuräägitud seriaali “Pank” avaosa
Täna tele-esilinastus ETVs teleseriaal "Pank", mis räägib kümne tunni jooksul Eesti inimeste ees olnud valikutest 1990ndatest peaaegu tänapäevani. Seriaali keskmes on sündmused ühes pangas, mille tegevus mõjutab olulisel määral kõigi riigi elanike käekäiku.
Mis juhtus? Selgeltnägijate saatest langes välja nõid Renata, ingliterapeut Terje ja reikimeister Toomas
Müstilises „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“ lahendatati kahte erinevat juhtumit. Šokeeriv oli aga see, et koju saadeti lausa kolm selgeltnägijat.
TV3 VIDEO | Huumor kuubis! Vaata, mis olukordades on tähtsad poliitikud tantsuliigutusi teinud
Kuigi poliitika on pigem tõsine teema, ei puudu poliitikutel siiski huumorimeel. Vaata, millistes olukordades on poliitikud humoorikalt tantsu vuhanud ja nalja visanud!
Alatu! Naine ajas pea kiilaks, mängis vähihaiget ja tõmbas heausklikel naha üle kõrvade
Austraalia osariigist Queenslandist pärit naist süüdistatakse kelmuses, sest ta tegi veebilehe ja palus inimestel enda vähiraviks raha annetada, kuid selgub, et tegelikult tal polnudki vähki, vahendab Daily Mail.
Pangajuhti kehastav Evelin Võigemast: tegelikult ma ei tea, mis on liitintress
Täna õhtul näeb ETV-s kauaoodatud teleseriaali "Pank" esimest osa. Sarja üks peategelastest, Ülle Tamme kehastav Evelin Võigemast tunnistas, et ekraanil peab ta oma tekstiga olema veenev, kuid kõiki finantstermineid ta peast ei tea.
Kristjan Järvi suhtest Eesti ja Eesti naisega: tunnen, et olen nüüd ära kodustatud – ja mulle nii meeldib see
Kristjan Järvi tutvustab endiselt Järvidele omase innuga Eestit ja meie muusikat suurele ilmale, kuid tänu armastatule on ta leidnud uuesti üles ka oma sisemise keskme. „Mul on korduvalt läinud elus küll üles ja siis alla, aga nüüd näikse olevat saabunud stabiilsus,“ tunnistab dirigent.
TV3 VIDEO | Superstaarisaate Jaagup pani Marta Laane tagurpidi laulma!
TV Play võttis seekord koos superstaarisaate Jaagupiga rajalt maha "Su nägu kõlab tuttavalt" kuldse hooaja andeka näitlejanna Marta Laane. Koos valisid nad eelmise aasta Eurovisiooni võiduloo "Toy" Netta esituses ja pöörasid selle sõna otseses mõttes tagurpidi!
FOTOD | Armas žest! Prints Harry kallistas neiut, kes ootas tunde, nägemaks teda ja Meghanit
19-aastane üliõpilane nimega India Brown ootas tunde, et näha Sussexi hertsogit ja hertsoginnat nende kolmandal reisipäeval Melbourne’is. Tüdrukule naerataski õnn ja isegi nii laialt, et prints Harry läks ja kallistas tütarlast.
ARHIIVIST | Rain Lõhmus meenutab Hansapanga algusaegu: ladusime tualeti maast laeni rublasid täis ja panime kinni
Täna tele-esilinastuva seriaali "Pank" eel, mis Eesti panganduse 90ndatest räägib, on paslik meenutada Hansapanga ühe asutaja Rain Lõhmuse lugu, kes Kroonika veergudel mõned aastad tagasi pööraseid 90ndaid meenutas, nimetades neid oma pankurikarjääri kuldaegadeks lausa.
Kui palju? Lady Gaga kihlasõrmuse väärtus ületab igasugused piirid
Skandaalne lauljatar Lady Gaga kinnitas sel nädalal juba aasta alguses levinud kõlakaid, et tema kätt on palunud Hollywoodi agent Christian Carino. Tulevane peig valis välja aga õige kalli sõrmuse.
Uus kuum paar! Tennisekaunitar Šarapova kurameerib nägusa miljonäriga
Tennisist Maria Šarapova kinnitas, et on romantilises suhtes miljonäri Alexander Gilkesiga, kelle lähedased sõbrad on ka kuninglikud printsid William ja Harry.
Liisi Eesmaa ja Brigitte Susanne Hundi vahel on pinged: talle meeldib tasuta lõunatel käia aga minu juures peab riiete eest maksma ka
Kolmapäeval vaatajate ette jõudnud "Tähtede hõbelusikas" näitas ka filmimise ajal tekkinud pingeid moelooja Liisi Eesmaa ja raadiosaatejuhi Brigitte Susanne Hundi vahel.
Mehed, võimalus näitada taset! Soomes toimub järgmine aasta lumme urineerimise MM!
Facebookis levib menukas üritus, millele on osalejaks ennast märkinud juba 16 000 inimest. Soomlased on toonud meile naisekandmise, wc-paberi rulli heitmise ja õhukitarri. Nüüd on aeg käes lumme urineerimise maailmameistrivõistlusteks.
Tuntud rokkstaar leiti ootamatult tiigist surnuna
USA metalbänd All That Remains kaotas ootamatult oma kitarristi ja asutajaliikme Oli Herberti, kes oli vaid 44-aastane.
FOTOD | Eduka Eesti ärimehe ja kuulsa Läti näitlejanna tuline suhe lööb lõunanaabrite meedias laineid!
Läti meedias on juba üle aasta laineid löönud Eesti ärimehe Aimur Kruuse ja populaarse näitlejanna Evija Skulte kuum suhe. Poolteist aastat koos olnud paar peab vaikselt juba pulmaplaane.
Rihannat süüdistatakse rängas varguses!
Lauljanna Rihanna ja rõivatootja Puma on sattunud suurde pahandusse, sest Freedom United Clothing kaubamärk süüdistab neid varguses.
Telelinastuva "Panga" produtsent: tasub meeles pidada, et see kõik on fiktsioon
Paul Aguraiuja kinnitas, et sarjas käsitletud teemad on siiski kirjutatud stsenaristide poolt.
Rein Rannap ja Ott Lepland annavad isadepäeva eel ühise kontserdi
10. novembril astuvad koos lavale Vanemuise Kontserdimajas Rein Rannap ja Ott Lepland.
Oled suur Madonna fänn? Superstaari endist kodu saab nüüd puhkuseks rentida
Madonna ja tema endise abikaasa filmirežissöör Guy Richie uhke Kensingtoni kodu on üleval populaarses puhkuste jaoks mõeldud kodurentimis lehel. Ühe öö eest tuleb välja käia lausa 742 naela.
FOTOD | Rainer Ild tähistas debüütalbumit eksklusiivse esitluskontserdiga
Kolmapäeval ilmus alternatiivduo Rainer Ildi debüütalbum „Longero & Cheap Chips“, mille eksklusiivne esitluskontsert toimus Erinevate Tubade Klubis. Uudistama oli tulnud palju tuntuid muusikasõpru.