Vihje ka Oscariteks? "Roma" valiti BAFTA galal parimaks filmiks
Briti Filmiauhindade gala suuremateks võitjateks kerkisid parimaks filmiks valitud "Roma" ning kokku seitse auhinda võitnud "Soosik".
Tulevik ebaselge: Kas tõesti jääb "Simpsonite" käesolev hooaeg viimaseks?
Saabuva Disney ja Foxi ühinemise tõttu on armastatud animasarja "Simpsonid" tulevik küsimärgi alla seatud, vahendab väljaanne Variety.
ARVUSTUS | "Klassikokkutulek 3: Ristiisad" paneb komöödiatriloogiale enam-vähem väärika punkti
"Klassikokkutulek 3: Ristiisad" on Eesti edukaima ja ühtlasi ka ainsa komöödiatriloogia viimane osa. Kolmandat osa vaadates on selge, et filmitegijatel poleks enam uute järgede jaoks väga värskeid ideid, sest need on juba praegu otsa saanud. Montaažis kokku traageldatud lugu ei päästa ka naljad, ...
Tohoh! Režissöör René Vilbre pole Taani "Klassikokkutuleku" filme näinudki
Täna õhtul esilinastub Taani komöödiasaagal põhineva "Klassikokkutuleku" triloogia kolmas ja ühtlasi ka viimane osa. Režissöör René Vilbre tunnistas "Vikerhommikus" antud intervjuus, et pole originaalfilme ise näinudki.
Õudukasõbrad, pange ennast valmis! Ilmus uue kodumaise õudusfilmi "Kiirtee põrgusse" esimene ametlik õrriti
Täna avaldati sügisel kinodesse jõudva Eesti esimese täispika õudusfilmi "Kiirtee põrgusse" esimene õrriti-treiler. Filmi keskmes on vennad Markus (Franz Malmsten) ja Tom (Kristjan Kasearu), kes satuvad üksikus metsatalus veriselt õõvastavate sündmuste keskele.
Võimatu ettegi kujutada! Vaata, millised kuulsad näitlejad oleks äärepealt "Sõpru" kehastanud
On äärmiselt keeruline ette kujutada, et mõnda tegelast kultusseriaalist "Sõbrad" oleks kehastanud keegi teine, ent Phoebe, Monica, Racheli, Rossi, Joey ja Chandleri rollidesse kandideeris tegelikkuses sadu näitlejaid ja Zimbio on teinud mahuka ülevaate suurimatest nimedest, kes oleksid äärepealt...