VIDEO | Kas tunneksid ära? Vaata, kuidas on Hollywoodi action-staarid aastakümnete vältel muutunud
Inimesed jäävad vanemaks ja see pole sugugi häbiasi. Samas oleme harjunud nägema mõnesid action-staare ikka ja jälle nendes samades tuntud filmides, milles nad püsivad just kui igavesti noorena. Kindlasti mäletad "Rambo" erinevaid seeriaid või seda, kui Bruce Willis võitles "Visa hinge" filmides....
Maiuspala tõelistele Bondi-fännidele! 16 fakti superspioonist, mida sa ilmselt ei tea
Ilmselt leidub vähe neid, kes pole tänapäeval kuulnud nime James Bond. Oleme harjunud Bondi võrgutava olekuga ja tema oskusega keerutada end välja misiganes täbarast olukorrast. Heidame aga pilgu 16 põnevale faktile, mis on seotud James Bondiga.
Eriti hea diil! Kuus näitlejat, kes on tänu Netflixile teeninud eriti kopsaka summa
Voogedastusplatvorm Netflix on muutunud järjest populaarsemaks ja mõned Hollywoodi-näitlejad on selle enda kasuks tööle pannud. Kuna filme toodetakse järjest rohkem, siis on vähe neid näitlejaid, kes teenivad ühe filmirolli eest 100 miljonit dollarit.
Alles nüüd? Gwyneth Paltrow otsustas lõpuks oma abikaasaga päriselt kokku kolida
Gwyneth Paltrow ja tema abikaasa Brad Falchuk on tervelt aasta aega abielus olnud. Siiani on kuum paar aga eraldi majades elanud. Nüüd otsustasid nad aga ühise pesa punuda ja kokku kolida, vahendab HuffPost.
KLÕPS | Macaulay Culkin reaageris "Üksinda kodus" uusversioonile küllaltki humoorikal viisil
Walt Disney Company avalikustas, et legendaarsest linateosest "Üksinda kodus" vändatakse uusversioon. Uudisele reageeris ka filmi esimesest kahest osast tuntud Macaulay Culkin, kes kehastas üksinda koju jäänud perepoega Kevinit.
TOP 7 | Ajab judinad peale? Just need on kõigi aegade hirmsaimad õudusfilmid
Veebileht thetoptens.com on kokku pannud nimekirja õudusfilmidest, mis on filmifännide arvates kõigi aegade suurimad hirmutajad.
VIDEO | Vaata suurt ülevaadet Nolani "Teneti" filmivõtetest Tallinnas
Christopher Nolani filmivõtted Tallinnas said möödunud nädalavahetusel läbi. Mis ikkagi võtetel toimus, mida ja kus filmiti ja millised Hollywoodi staarid Eestis viibisid? See selgub kõik suurest videoülevaatest, kus vaatleme Nolani võtteid esimestest kuulujuttudest kuni viimase võttepäevani.