DELFI VIDEO | Mida peab kindlasti puu- ja juurviljade pesemisel silmas pidama, et neilt mürgised ained eemaldada?
Eksperdid selgitasid, kuidas oleks kõige õigem puu- ja juurvilju pesta, et neilt võimalikult palju kahjulikke aineid eemaldada.
Perearst: köögiviljades leiduvate mürkide puhul paanikaks põhjust pole, eelistada võiks eestimaist toitu
Palju segadust tekitanud mürkaineid sisaldavaid puu- ja köögivilju ei peaks paaniliselt kartma, eelistada võiks rohkem Eestis või koduaias kasvatatud vilju, rääkis perearst Karmen Joller.
VIDEOSPIKKER | Mürk meie koduaias: milliste vähki tekitavate vahenditega pritsitakse teeäärseid ja põlde?
Rae vallas Peetri alevikus tehti maikuu alguses umbrohutõrjet glüfosaati sisaldava taimekaitsevahendiga. Sellest tekkis poleemika, sest taimekaitse kasutamisel on ranged nõuded ning põllumajandusametil on alust arvata, et toiminguga eksiti mitmete reeglite vastu. Tegime spikri selgitamaks, millis...
Biofire süütegeeliga suvesse: see on looduslik ja ohutu
Biofire süütegeel on loodust, ohutust ja tervist tähtsaks pidav naftakeemiat mittesisaldav alternatiiv süütevedelikele ning teistele süütamiseks mõeldud materjalidele. Geel süttib hetkega ja puudub plahvatusoht, mis teeb süütamise eriti mugavaks. Kõik ettevõtte tooted baseeruvad bioetanoolil!
Alkoholipoe müüja: pudelid peavad homsest peidus olema? Ma arvasin, et juulist...
Homsest jõustuvad alkoholi väljapanekupiirangud, mille tõttu peavad ka vaid alkoholi müüvad poed kindlaks tegema, et väljast poleks läbi akende pudeleid näha. Üht müüjat tabas see info üllatusena, kuna mäletas, et piirang jõustub alles juulis.