Olümpiaad läheb kordamisele
Laupäeval olema pidanud geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor jäi paljudele õpilastele ära või pooleli, sest neil lihtsalt polnud võimalik veebikeskkonda siseneda.
Haagisega veoauto põrutas maanteelt põllule
Täna lõuna ajal sõitis veoauto Mäeküla-Koeru-Kapu maanteelt kraavi, täpsemalt öeldes esiosaga põllule.
Türi pitsakuninga impeerium mureneb: 10 000 pitsat paari kuuga ja nüüd...
Jaanuaris kirjutasime, et Türi peatänava ääres avati uus toidukoht- pitsasid ja pastasid pakkuv Pizzaria.
Paidest leiti meesterahva skelett
Paidest leiti osaliselt säilinud meesterahva skelett. Luud tulid välja maapinna lähedalt.
Päästjad kihutasid põlenguteate peale puidutööstusesse
Täna pärastlõunal reageerisid päästjad Koigi külla. Teatel oli kirjas, et tegemist oli tulekahjuga väljaspool hooneid.
Üksinda Paides ja Türil: Järvamaa toidukogumispäevadele ei tulnud ühtegi vabatahtlikku
8. ja 9. detsembril toimuvad toidukogumispäevad üle Eesti. Kui varasematel aastatel on toidupanga Järvamaa kordinaator Eneken Savi toidukogumispäevadel saanud arvestada ka vabatahtlikega, siis tänavu, vaatamata eelnevatele üleskutsetele, tegutseb ta kahel päeval toitu kogudes üksi.
Läbi uuritud maapõu üllatas ka kogenud spetsialiste
Paidesse Posti tänavale rajatava riigigümnaasiumi tulevase juurdeehitise alal suvel läbi viidud arheoloogiliste uuringute käigus ei leitud küll otsitavat eeslinnust, küll aga keskaegse elamu ja lubjapõletusahju jäänused.
Türil toodi põlevast elumajast välja teadvuseta inimene
Täna hommikul kl 9.32 said päästjad väljakutse Türi linna Viljandi tänavale hoonepõlengule. Puitmajast toodi välja teadvuseta inimene, kes anti üle kiirabile.
Pappkastiga tee äärde jäetud kutsika päästis juhuslik möödasõitja
Eelmisel teisipäeval Paidest Türile sõitnud Brigita Palmi tähelepanu köitis veidi enne Kirnat tee äärde jäetud suur pappkast. Ta otsustas vaadata,  millega on tegu. See, mille ta kinni teibitud kastist eest leidis, võttis sõnatuks.
PILDID: autolt pudenesid põhupallid maanteele
Täna lõuna ajal juhtus Paide äärelinnas, Paide Maksimarketi juures Pärnu-Rakvere maanteel õnnetus, kus põhupalle vedavalt autolt pudenesid pallid teele.
Paides sõitis auto otsasõidu vältimiseks posti otsa
Täna hommikul veidi pärast kella kaheksat toimus avarii Paides Tallinna ja Veski tänava nurgal, kus kesklinna poolt tulnud sõiduauto sõitis vastu posti.
Ettevõtja tähtsustab töörahulolu rohkem kui sissetulekut
Töötukassa toetusega avas aasta tagasi Paides lilleäri Merlyn Sirelbu ja viis aastat tagasi hakkas Taikses mööblit valmistama Indrek Ammer. Mõlemad on tööga rahul siiani ja jätkavad helge tuleviku nimel.
Pildid: Türilt startis õhtupimeduses teele hiigelpikk eriveos
Neljapäeva õhtul startis Türilt õhtupimeduses Tartu poole teele hiigelpikk eriveos. Täpsemalt oli tegemist umbes 41 meetrit pika autorongiga, veoautoga, mis transportis treileriga 36,5 m pikka katuse metallkontruktsiooni.
Bemmi-Kristjan kihutas Järvamaal hirmsuurel kiirusel mootorrattaga politsei eest
Pärnu maakohus mõistis eile üheksapäevase aresti tänavakaklejana tuntuks saanud Kristjan Kattaile ehk Bemmi-Kristjanile, kes põgenes suvel Järvamaal  mootorrattaga suurel kiirusel politsei eest.
Uskumatu: vähem kui ööpäevaga kaks joobes veokijuhti!
Täna hommikul toimus Tallinn-Tartu maanteel Annas politseireid „Kõik puhuvad“. Leidus kolm juhti, kes olid ületanud alkoholi piirmäära ning nende suhtes alustati väärteomenetlus.
Fotod ja video: ilmasõjas hukkunud punasõdurite ühishauda otsides
«Pane välitöödeks sobivad riided selga,» ütleb hääl telefonis. «Kindlasti võta kaasa korralikud töökindad ja labidas. Ära unusta pisemat pinstlit ja supilusikat.»
Järvamaalt leiab eluaseme 115 euroga
Kõige odavam Järvamaal asuv eluase, mis kinnisvaraportaalis kv.ee müüakse, on ühetoaline korter Paide linnas Viisu külas. 28 ruutmeetrine eluase asub kolmandal korrusel.
Kes tegi? Raamatukogu peeglile vajutati kümned musihuuled
Järvamaa keskraamatukogu töötajad avastasid üllatusega, et asutuse tualettruumi peeglit on kaunistab tihe musisuude mustrikiri.
Töökius kulutab igal aastal miljardeid eurosid
Pärnu kolledžis tänavu sotsiaaltöö eriala lõpetanud Eda Rannamägi jõudis oma lõputöös järeldusele, et enim langevad töökiusu ohvriks noored naised, ent ei leidu ühtegi ala, kus seda ei esineks.
Kelm kasutas lotovõidu saamiseks lõika-kleebi meetodit
Paides Pikal tänaval asuvas kaupluses esitas seni tuvastamata naine kassapidajale võltsitud kiirloteriipileti ja sai kätte ka võidu.
Võltsitud lotopilet tõi naiskelmile suure summa raha
9. novembril esitas Paides Pikal tänaval asuvas kaupluses seni tuvastamata naine kassapidajale võltsitud kiirloteriipileti
Tallinna-Tartu maanteelt röövitud mees on endiselt kadunud kui vits vette
Kolm aastat tagasi, 2014. aasta 5. detsembri öösel Tallinna–Tartu maanteel Ardu kandis röövitud (toona 43aastane) Kajar Paas on seni kadunud.
Kaotasin esihammaste arvelt kaalu - oli hea aasta
Olen alati tahtnud kaalu kaotada, saledam ja sportlikum välja näha. Sel põhjusel nühin ka jalgrattaga kergliiklusteid ning pean nentima, et lõppenud aasta oli päris hea- kaotasin esihammaste ja osaliselt ka vere arvelt kaalu.
Uue katte saanud Paide peatänavalt võeti juba asfalti üles
Paide ühelt peatänavalt, Pärnu tänavalt freesiti juba osaliselt uus asfalt üles. Paide linnavalitsuse planeeringu- ja ehitusnõunik Reino Lõhmus selgitas, et kesklinna servas oli koht, kuhu tugevamate vihmasadude tagajärjel kippus kogunema hulk vett. «Kui uus asfalt maha sai, siis tõstsime mõnevõr...
Türi-Alliku kummipostid pidasid vastu vaid nädala
Türi-Alliku ristmiku laiendusel on suuremad tööd tehtud. Nii mõnelegi liiklejale tulid ilmselt üllatusena, et sellel ristmikul on eelmisest nädalast nüüd rida kummiposte.
Vana kooli autodele rallivaimu sissepuhuja
Kui võtta soomlasest omanikult BMW, millega too on rallikatselt välja sõites paar tiiru üle katuse teinud ja piltlikult öeldes kännu otsas maandunud, tuua see Järvamaale Peep Kristali garaaži, võib olla kindel, et auto mõõdab varsti ralliradu veelgi särtsakamalt.
Kannatanust sai kohtus seekord süüdistatav
Eile astus Pärnu maakohtu Paide kohtumajas süüdistatavana kohtu ette Türil uusaastaööl püssi paugutanud ja inimesi sihtinud Mikk Merisalu, kes nädal tagasi oli samas kohtusaalis kannataja rollis.