Raudteeõnnetuses lömastus sõiduauto esiosa tundmatuseni
Täna hommikul kl 9.14 sai Häirekeskus teate, et Järvamaal, Türi vallas, Taikse külas on juhtunud raudteeõnnetus.
Vallavanemale jäi töökoht alles
Neljapäeval hommikul tervitasid Koeru kultuurimajja Järva vallavolikogu istungile tõttavaid volinikke meeleavaldajad, kes kandsid plakateid «Toetus Raidile», «Meie toetame Raiti», «Ainult sellel, kes ei aeruta, on aega paati kõigutada». Viimase mõtte oli paar naist ka oma valgele T-särgile kirjut...
Vaata, kas vallavanema umbusaldamine läheb läbi
Täna hommikul kell kümme koguneb Järva vallavolikogu Koeru kultuurimajja istungile arutama vallavanem Rait Pihelgale esitatud umbusavaldust.
Paidesse rajati vähem kui 1,5 minutiga uhiuus koolimaja
Kuigi veeprobleemide tõttu pole elu Paide linna uhiuues Hillar Hanssoo põhikoolis just kõige helgemates toonides alanud, tasuks kooliaasta alguse puhul vaadata korraks minevikku. Sinna, kuhu jääb koolimaja ehitamine.
Järva valla opositsioon tahab vallavanema maha võtta
Järva vallavolikogu neljapäevane istung algas vallavanem Rait Pihelga umbusaldamisega. Umbusaldusavaldusele oli alla kirjutanud kaheksa opositsiooni liiget, kelle hinnangul on vallavanem andnud lubadusi, mida ta pole suutnud täita.
Opositsioon andis Järva vallavanem Rait Pihelgale üle umbusaldusavalduse
Neljapäevane Järva vallavolikogu istung algas umbusaldusavalduse üleandmisega vallavanem Rait Pihelgale. Umbusaldusavaldusele olid alla kirjutanud kaheksa Järva vallavolikogu opositsiooniliiget, kelle hinnangul on vallavanem andnud lubadusi, mida ta pole suutnud täita.