VIDEO | „WRC 8“ õpetab, kuidas rallimaailmas karjääri teha
WRC ametlik rallimäng „WRC 8“ on valitud mängumasinatesse põhjagaasiga sisse sõitnud. Mida see mängijatele täpsemalt pakub?
HÄMMASTAV! Kas tead, kui palju inimesi mängib „League of Legendsit“ iga päev?
Tuntud MOBA (Multiplayer online battle arena) mäng „League of Legends“ saab vähem kui kuu aja pärast kümne aasta vanuseks. Olgugi, et teos on eakas, on kasutajate arv jätkuvalt imestamapanev!
TEINE TASE | Kas Rockstar kinnitas just kogemata „Red Dead Redemption 2“ PC-versiooni tuleku?
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
RÕÕMUSTAGEM: Eesti arvutimäng „Disco Elysium“ ilmub vähem kui kuu aja pärast
Pikalt arenduses olnud Eesti arvutimängu „Disco Elysium“ looja ZA/UM stuudio avalikustas äsja, et ootamine lõppeb peagi. Internetiavarustesse paisati uhiuus treiler, mis sisaldab ka teose ilmumiskuupäeva.
Surmaga lõppenud pilakõne viis vanglasse juba teise „Call of Duty“ mängija
Kaks aastat tagasi leidis aset vahejuhtum, mille käigus lõppes swatting ehk „tegevus, mille käigus saadetakse sihtmärgi majja märulipolitsei, andes neile vihje, et tegemist on äärmiselt ohtliku kurjategijaga,“ esimese surmaga. 
VIDEO | „WRC 8“ lubab kehastuda lausa kolmeks Eesti ralliässaks. Kes need on?
Andri ja Tomas mõlemad on viimasel ajal veetnud ohtralt tunde verivärske rallimängu „WRC 8“ seltsis.
KUIDAS PALUN? Twitch.tv otse-eetris kuulirahe alla jäänud mehe kanal pandi kinni
Paar päeva tagasi leidis aset hirmuäratav vahejuhtum. Twitch.tv kasutaja BeesOnMyHeadTV oli parasjagu enda kanalil läbi viimas IRL ehk „päris elu striimi“, kui ta sattus röövi ohvriks.
TOHOH: „Borderlands 3“ avapauk oli kaks korda edukam kui „Borderlands 2“ oma
Möödunud reedel jõudis poelettidele kaua oodatud tulistamisrollikas „Borderlands 3“. Tundub, et esimene päev oli mängu jaoks üllatavalt edukas.
ULMELISED NUMBRID! „Minecrafti“ mängib igakuiselt üle 112 miljoni inimese
Aastal 2011 ametlikult ilmavalgust näinud liivakastimäng „Minecraft“ on absoluutne popkultuuri fenomen. Seda kinnitab ka hiljuti avaldatud mängijate arv. Nimelt meelitab teos igakuiselt ligi 112 miljonit kasutajat.
TEINE TASE | Kellele siis kähkukad ei meeldiks!
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
PAREM KUI ORIGINAAL? Eestlase e-spordimeeskond sai ametliku õlle
Eesti parima e-sportlase Clement „Puppey“ Ivanovi tee võis tänavusel The Internationalil lõppeda neljanda kohaga, ent seegi positsioon väärib tähistamist. Miks mitte teha seda ühe külma õllega?
VIDEO | Kas teadsid, kui tormiline oli Clement „Puppey“ Ivanovi tee e-spordi tippu?
Tartust pärit Clement „Puppey“ Ivanov ei pruugi kodumaal niivõrd tuntud olla, kui mujal maailmas, seda vähemalt vanema generatsiooni seas. Tegelikult on 29aastane mees elu jooksul suutnud saavutada nii mõndagi.
VIDEO | AHVITEMP: väike pärdik oksendas otse-eetris mänguarendaja õlale
Piraadimängu „Sea of Thieves“ arendajad panid hiljuti püsti otseülekande, mille käigus oli plaan mängijatele teosesse jõudvaid uusi elemente tutvustada. Kaamera ette asetati ka üks pisikene pärdik. Mis saaks küll viltu minna?
PANE END VALMIS: „Red Dead Online“ toob mängu pearahakütid ja killukese esoteerikat
„GTA“ looja Rockstar Gamesi kauboimäng „Red Dead Redemption 2“ on suutnud mängijaid pikalt enda küljes hoida. Suureks abimeheks teose mitmikmängulaad Red Dead Online, mis saab täna, 10. septembril järjekordse uuenduse.
PEAVAD SALAPLAANI? Hideo Kojima tutvustas Keanu Reevesile enda töötuba
Hideo Kojima on Jaapani mänguarendaja, kes tuttav oma pööraste ideede poolest. Keanu Reeves on Hollywoodi megastaar, keda teatakse hullumeelsetest märulifilmidest. Paberil sobivad mehed kokku nagu sukk ja saabas.
KURATLIKULT JOOVASTAV: uus „Doom“ saab küljeluuks ametliku kondiviina
Juba käesoleva aasta novembris jõuab meieni tulistamismängude sarja „Doom“ järjekordne osa, mis kannab alapealkirja „Eternal.“ Selle tähistamiseks on teose väljaandja Bethesda otsustanud viinapitsi taeva poole tõsta ning ei, seda mitte piltlikult.
MIS MÕTTES?? PlayStationi puldi X nupp kannab hoopiski teist nime!
Kuidas nimetad sina PlayStationi puldil olevaid tegevusnuppe? Ruut, ring, kolmnurk... ja iks, kas pole? Tegelikult aga on asjalood hoopiski teistsugused.
KLÕPS! Kas tunned ära, millise tuntud Eesti e-sportlasega on tegu?
Kes meist poleks vanu fotoalbumeid lapates mõelnud: Küll ma olin noorena ikka teistsugune. Täpselt seda tegi hiljuti üks Eesti e-sportlane.
TEINE TASE | Üks suur põhjus, miks sa *ei peaks* ehitama endale vesijahutusega PCd!
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
TOP 10 | „MA TEAN TEDA!“ ehk Hollywoodi tuntud näod, kes on ka videomängudes üles astunud
Viimasel ajal on muutunud aina sagedasemaks, et Hollywoodi tuntuimad näod leiavad tee hõbelinalt videomängudesse.
KEANU REEVESILE SÕBER? „Cyberpunk 2077“ arendajad kuulutasid, et teos saab ka mitmikmängulaadi
Poola mängustuudio CD Projekt RED on tänu „The Witcher“ seeriale (eriti selle maagilisele kolmandale osale) maailmas ülimalt tuntud ning au sees. Toda positsiooni üritatakse kinnitada enda järgmise suurteosega, milleks „Cyberpunk 2077“.
BATISTA POMM! „Galaktika valvurite“ staarist saab „Gears 5“ mängutegelane
Endine WWE sõumaadleja, praegune Hollywoodi megatäht Dave Bautista andis teada, et liitub peagi ilmuva tulistamismängu „Gears 5“ kireva seltskonnaga.
KLAVIATUURITOKSIJAD: „World of Warcraft Classic“ muutis pornosõbrad varasemast kolm korda aktiivsemaks
Eelmisel nädalal ilmus (taaskord) klassikaline „World of Warcraft“, mis viis kõik legendaarse massirollika fännid tagasi minevikku. Kohalejõudmine ei möödunud aga viperusteta. Nimelt ootasid mängijaid ees tundide pikkused järjekorrad serverite ukse taga, mistõttu hakati otsima viise, mil aega viita.
ILUSAT KOOLI ALGUST! Nintendo endisest bossist saab ülikoolis õppejõud
Käesoleva aasta kevadel kuulutas Nintendo Ameerika filiaali pikaaegne president Reggie Fils-Aime, et paneb ameti maha. Nüüd on teada, milline väljakutse teda järgmisena ees ootab.
Just tänu sellele pildile sündis legendaarne „GTA“ mänguseeria!
Mänguarendaja Mike Dailly jagas möödunud nädalavahetusel enda Twitteri kontol ühte konkreetset kujutist, millel on mängutööstuse jaoks märgiline tähtsus. Nimelt pani see aluse ühele legendaarsele seeriale.
KURB! Robin „ropz“ Kool peale saatuslikku kaotust: „Kurat, ma tahaksin nutta!“
Kahjuks saavad kõik head asjad ükskord otsa ning nii pidi ka Mousesports StarLadder Berlin Major 2019 turniiril vastu võtma kaotuse, mis takistab neil järgmisesse vooru jõudmast. Robin „ropz“ Kooli meeskond jäi koguarvestuses 9. positsioonile.
VIDEO | TUBLI TÖÖ! Robin „ropz“ Kooli tiim alistas Berliinis äärmiselt raske vastase
Täna seisis Eesti ühe parima „CS:GO“ mängija ees seni suurim tõke StarLadder Berlin Major 2019 turniiril. Nimelt läks Robin „ropz“ Kooli meeskond mousesports vastamisi äärmiselt tugeva Natus Vincerega, kelle ridades mängib mees, keda peetakse üheks maailma parimaks.
TEINE TASE | Soomlaste mäng „Control“: „Sa pead eseme võtma ja kuhugi panema.“
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
VIDEO | TA TEGI SEDA TAAS! Robin „ropz“ Kool näitas, miks ta on üks Euroopa andekamaid „CS:GO“ mängijaid
StarLadder Berlin Major 2019 turniiri järgmist vooru ootav Eesti „CS:GO“ mängija Robin „ropz“ Kool näitas oma hiljutisel treeningul, et ei tulnud mütsiga lööma. Taaskord suutis ta terve vastastiimi üksinda alistada.
KORRALIK PAUK! Möllufilmiseeria „Transformerid“ lavastaja Michael Bay tahab luua videomängufrantsiisi?
Hollywoodi filmilavastaja Michael Bay on aastate jooksul tuntust kogunud sellega, et tema linateostest lastakse hästi palju erinevaid asju õhku. Üheks parimaks näiteks on pika ajalooga „Transformerite“ filmiseeria, kus lugu jäi taustale ning rohkem keskenduti paugutamisele.
VAPUSTAV! Klassikaline „World of Warcraft“ ajas Twitchi vaatajate numbrid lakke
„World of Warcraft Classic“ on legendaarse MMORPG (emakeeli massirollikas) esialgne versioon, mis pika nõudmise peale lõpuks ometi tagasi toodi. Aga nagu öeldakse, on ühe mehe vana teise uus!
MÄNGI ISU TÄIS: see Ubisofti teos on nädal aega täiesti tasuta proovitav!
Kel senimaani 2015. aastal ilmunud Ubisofti taktikaline tulistamismäng „Rainbow Six: Siege“ proovimata, või kes jätkuvalt kahtleb, kas selle alla tasub raha matta, see võtku teadmiseks, et kõnealune teos on järgmise nädala jooksul tasuta mängitav.
VIDEO | USKUMATU! Robin „ropz“ Kool alistas Berliini Major turniiril üksinda terve vastaste tiimi
The International on nüüdseks hetkeks lõppenud, ent õnneks on piisavalt teisigi suurvõistluseid, mille raames kodumaalastele pöialt hoida. Valve'i tulistamismängu CS:GO turniiril StarLadder Berlin Major 2019 on võistlustules ka Robin „ropz“ Kooli meeskond mousesports.
THE INTERNATIONAL | Eestlase turniirilt eemaldanud tiim põrus finaalis, võitjad läksid koju 15 miljoniga
Pühapäeva hommikul sai otsa pikalt kestnud „Dota 2“ suurturniir The International. Kuigi finaal oli piisavalt põnev, tegi pisut tuska fakt, et eestlane Clement „Puppey“ Ivanov pidi sellest eemale jääma ja leppima neljanda kohaga.
THE INTERNATIONAL | Puppey peale võitu: „Peruu tiimi vastu mängimine oli hirmutav!“
Töönädala viimane päev algas Team Secreti jaoks samamoodi, nagu eelminegi. Nende seljad olid vastu seina, ainsaks päästeteeks südikas võitlus. Kaotajate ringi järgmises voorus mindi vastamisi Lõuna-Ameerika meeskonnaga Infamous.