TEINE TASE | Mis on 2019. aasta parim mäng?
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
TEINE TASE | Milline on PlayStation 5 logo?
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
OTSE! Kes pääseb kuulirahe eest? Eesti parimad mängurid võtavad mõõtu PUBGs
Täna toimub teist korda X Game Roomi korraldatud PLAYERUNKNOWN'S Battlegroundsi (PUBG) turniir.
VIDEO | Kas Pärnu mänguarendajad said hakkama uue „Rocket League'iga“?
Taskuhäälingu „Teine tase“ 242. episoodis tutvustas Sten Allanile kodumaist arvutimängu „Overstep“, mis hiljuti Steami varajase ligipääsu programmi jõudis.
GAAS PÕHJAS! Mängude „Dirt Rally“ ja „F1“ looja Codemasters ostis ära „Project Cars“ arendaja
Codemasters on juba aastaid kodumaiste mängusõprade seas oma rallimängudega tuntust kogunud. Kes meist ei mäletaks nooruspõlvest legendaarset teost „Colin McRae Rally 2.0“?
Automängu „Gran Turismo Sport“ uus lisapakk lubab sul Lewis Hamilton duellile kutsuda
Kaks aastat tagasi ilmunud automäng „Gran Turismo Sport“ sai äsja korraliku uuenduse, mis tõi endaga kaasa viis uut sõiduvahendit, muudatusi GT League liigasse ning palju muud. Samuti jõudis kohale lisapakk nimega „Lewis Hamilton Time Trial Challenge.“
TEINE TASE | Mida pakuvad Eesti mängud „Overstep“ ja „Death and Taxes“?
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
16aastane „Fortnite’i“ tšempion alustas mängimist tänu isale
Käesoleva aasta suvel leidis aset suurejooneline e-sporditurniir Fortnite World Cup, mille soolovõistluse kõrgeimale pjedestaalile astus 16aastane Kyle „Bugha“ Giersdorf. Hiljuti selgus, et Bugha võidu taga seisavad osaliselt tema toetavad vanemad.
KAS OLED NÕUS? Just see tulistamismäng paneb Shroudi südame kiiremini tiksuma
Michael „shroud“ Grzesiek on üks populaarsemaid striimereid, kes oma igapäevaleiba videomängude mängimisega teenib. Kui aga pidevalt ühe ja sellesama puu all haukuda, võib ka kõige lustlikum töö igavaks muutuda. Seetõttu tasub otsida vaheldust.
KUUM KÕLAKAS: PlayStation 5 ilmub tuleva aasta novembris, hinnaks 500 dollarit
Käime esmalt üle faktid, mida me juba kindlalt teame – Sony on ametlikult öelnud, et kompanii järgmise mängukonsooli nimeks on tõepoolest PlayStation 5 ning seade jõuab meieni 2020. aasta lõpus. 
VIDEO | „Borderlands 3 Bloddy Harvest“ pakub mängijatele kamaluga lõbu
Halloween on nüüdseks juba ammune minevik ning jõulud koputavad uksele, ent see ei tähenda, et meil pole soovi „Borderlands 3“ õudse hõnguga laiendust mängida.
ARVUSTUS | Eesti stuudio „Disco Elysium“ on vaieldamatult üks käesoleva aasta ägedamaid mänge
Diskokuul. Alt laiad püksid. Karaokeõhtu. Klaas viskit. Võibolla kaks. Äkki isegi kogu pudel. Pohmell. Kadunud king. Leitud king. Kuumad kehad. Punased huuled. Külm keha. Sinised huuled.
Robin „ropz“ Kool ja Mousesports noppisid soomlaste eest turniirivõidu
Möödunud nädalavahetusel näitas Robin „ropz“ Kooli e-sporditiim Mousesports klassi. Mõnda aega madalseisus olnud meeskond sai justkui uue hingamise ning noppis CS:GO Asia Championships turniirilt magusa võidu.
VIDEO | Me üritame seletada, kuivõrd hea mäng on „Star Wars Jedi: Fallen Order“
Viimases „Teise taseme“ osas üritasid Sten, Jan ja Allan kõigest väest rääkida sellest, kui hea on hiljuti ilmunud „Star Wars Jedi: Fallen Order“. Kahjuks või õnneks jookseb jututeema mitmel korral rööbastelt maha.
ÕL VIDEO JA GALERII | E-spordifestival HyperTown – tuleleegid, isesõitev buss ja B.A. Baracus
Saku Suurhall. Tavaliselt koduks kohalikele spordivõistlustele või suurejoonelistele kontsertidele, ent käesoleval nädalavahetusel on tolle maja katuse alla kogunenud iga keskealise ema suurim õudusunenägu – videomängud.
KAE TREILERIT: ei, „Half-Life: Alyx“ ei ole „Half-Life 3“!
Nädala alguses lekkis internetti info, et Valve plaanib lagedale tulla uhiuue „Half-Life“ seeria mänguga. Kuna nähti, et toda leket kinni paigata ei suudeta, kinnitas Valve kiirelt – „Half-Life: Alyx“ ilmub 2020. aasta märtsis.
TEINE TASE | Miks nii kallis? Seletame, kuidas kujunevad Eestis videomängude hinnad
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
GOOGLE STADIA | Videomängude tulevik on kohal, ent keegi pole sellega rahul
Mida vanemaks me jääme, seda kiiremini tundub aeg lendavat. Seega jääb mulje, et alles eile kuulutas Google välja oma voogedastusel põhineva videomänguplatvormi Stadia.
Eesti mäng „Disco Elysium“ kandideerib mainekal auhinnagalal tervelt neljas kategoorias
Eestis alguse saanud mängustuudio ZA/UM debüütteos „Disco Elysium“ hakkas juba esimesest hetkest alates maailma vallutama. Kiirelt roniti Steamis populaarsete teoste edetabeli tippu, tuntud veebiportaalid jagasid sellele suurepäraseid hindeid.
PIDURID PEALE? Fännid kardavad, et Valve tappis seiklusmängu „In the Valley of Gods“
Aastal 2013 loodi mängustuudio Campo Santo. Selle kogenenumad arendajad olid varasemalt õla alla pannud auhinnatud „The Walking Dead“ mängule. Iseseisva firma debüütteos „Firewatch“ oli samuti kriitiliselt edukas. Päike paistis nende õuele.
KAS TÕESTI? Hip-hop grupeering annab mõista, et „GTA 6“ ilmub juba tuleval aastal
Jah, me teame. Kuulujutud „GTA 6“ kohta on üheksal juhul kümnest täpselt seda – kuulujutud. Oleme ju isegi kirjutanud sellest, kuidas tavaliselt on lekked põhjusega liiga head, et tõsi olla. 
VÕIMAS! Massiivne leke väidab, et „Call of Duty: Modern Warfare“ saab 200-pealise battle royale mängulaadi
Augustikuus hakkasid levima sahinad, mis väitsid, et tänavune „Call of Duty: Modern Warfare“ saab tuleval aastal lisaks battle royale mängulaadi. Kui uskuda uut, massiivset leket, tuleb see uhkem, kui ennustada oskasime.
KÕLAKAS: Legendaarne mänguseeria „Half-Life“ saab 2020. aastal uue osa
Käesoleva aasta novembri 19. kuupäeval möödub 21 pikka aastat hetkest, mil alguse sai üks armastatumaid tulistamismänguseeriaid läbi aegade. Selleks on otse loomulikult „Half-Life“, mis viimati sai sissekande 2007. aastal. See võib peagi muutuda.
VIDEO | „Red Dead Redemption 2“ PC-versioon madalaimatel sätetel on siledam kui beebi pepu
„Red Dead Redemption 2“ on jõudnud PC peal väljas olla üks päev vähem kui kaks nädalat, ent juba sobratakse selle koodis ringi nagu agarad saarmad. Üheks huviliseks on YouTube'i kasutaja LowSpecGamer, kes tahtis teada, kui halb saab teos välja näha.
Eesti arvutimäng „Overstep“ jõuab meieni juba sel reedel ning seda täiesti tasuta
Pärnus asutatud mängustuudio Gamecan on juba aastaid kibedat vaeva näinud selle nimel, et valmis saada oma arvutimäng „Overstep“. Käesoleva nädala reedel, 22. novembril ületatakse üks oluline teetähis, kui teos Steami jõuab.
PANE END VALMIS! Juba järgmisel nädalavahetusel toimub Tallinnas e-spordifestival HyperTown
Enam ei pea kaua ootama – selle sügise suurim e-spordifestival HyperTown TLL leiab aset juba tuleval nädalal. Täpsemalt tasub kõikidel mängu- ja tehnoloogiasõpradel sammud Saku Suurhalli poole seada 23-24. novembril.
TEINE TASE | Google'i uhiuus imetehnoloogia tundub iga päevaga aina väärtusetum
„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.
Rockstar vabandas „Red Dead Redemption 2“ katkise PC-versiooni eest
Käesoleva aasta novembrikuu esimesel teisipäeval juhtus ime. Rockstar Gamesi avatud maailmaga kauboimäng „Red Dead Redemption 2“ jõudis lõpuks ometi arvutile.
SAHINAD: Take-Two töötab uue „Bioshock“ mängu kallal
Väljaandja Take-Two tuntuimateks mänguseeriateks on „GTA“, „NBA 2K“, „Borderlands“ ja „Bioshock“. Viimane neist on pikalt varjusurmas olnud – sarja seni viimane episood, „Bioshock Infinite“ ilmus 2013. aastal.
ARVUSTUS | Kas „Death Stranding“ on PlayStation 4 omanikele kohustuslik mäng?
Me kõik teame seda lugu. Legendaarne mänguarendaja Hideo Kojima ja Konami läksid tülli, mees võttis oma märsikepikese ja läks aia tagant rohelisemat rohtu otsima. Seejärel pani ta püsti enda mängustuudio ning asus kibedasti tööd tegema veidruse kallal, millega õrritas meid järgmised kolm aastat –...