Pikalt eemal olnud skandaalne Laura Kõrgemäe on tundmatuseni muutunud
Skandaalne Laura Kõrgemäe tuli taas avalikkuse ette. Üle aasta varju hoidnud Laura Kõrgemäe annab Reporterile intervjuu, kuidas tundmatuseni muutunud kaunitar naudib ilusalongide mõnusid.
Pildid ja video: «Hitler» ja ta neonatsidest vanemad elasid haakristide ja relvade keskel
Ühendkuningriigi Birminghami kohus mõistis süüdi neonatsidest vanemad, kelle poeg kannab Saksamaa natsiliidri Adolf Hitleri järgi nime Adolf ja kes kuulusid valgete ülemvõimu propageerivasse terroristliku gruppi.
California suurpõleng ohustab Sussexi hertsoginna Meghani lapsepõlvekodu
USAs lääneosas Californias möllavad alates 8. novembrist metsa- ja maastikupõlengud, mis on kuivuse ja tugeva tuule tõttu levinud laiale alale, hävitades osariigi põhjaosas terve Paradise’i linna.
VIDEO Prantslanna Saksa kantslerile Angela Merkelile: Teie olete proua Macron?
Eakas prantslanna jäi Esimese maailmasõja lõpu mälestussündmusel Põhja-Prantsusmaal Compiègne’is fotole ja videole koos Prantsuse presidendi Emmanuel Macroni ja Saksa kantsleri Angela Merkeliga.
Elu24 Tartus: vaata, mida arvavad kohalikud inimesed nublust?
Elu24 avaldas täna, et salapärane mõminaräppar nublu pärisnimi on Markkus Pulk. Aga veel enne seda suurt avaldust korraldasime küsitluse, et näha, kas rahvas on üldse kuulnud sellest MyHits Awardsil parima uustulnuka auhinna võitnud muusikust?
Mask langeb: öölaps Nublu esines juba enne kapuutsi ja prille tuhandete pealtvaatajate ees
Nublu sööstis sel suvel taevasse kui komeet: tema lugu «Mina ka» on nüüdseks Youtube'is vaadatud üle kolme miljoni korra. Enne kui prillide ja kapuutsi taha peituvast hitimeistrist sai rahvuslik sensatsioon, esines Nublu aga täiesti oma näo ja nimega Tallinnas rahvusooper Estonia laval.
Elina Nechayeva avaldas, mis on tema hea kuvandi saladus
Sotsiaalmeedia ja digiseadmete kontrollitud maailmas võib hea kuvandi loomine ja hoidmine olla keerulised. Kuid kui kuulda võtta ooperilauljat Elina Nechayevat, siis ei ole see võimatu.
Video: Briti suurimas peres on 20 last, kellest üks on juba ise vanem
Ühendkuningriigi suurim pere on Sue ja Noel Radfordil, kus on 20 last, kellest kõige noorem sündis möödunud teispäeval, 6. novembril.
Video: kas suudad näha võrgustiku 12 punkti korraga?
Optilised illusioonid ja mõistupildid võivad meie aju üsna segamini ajada ning see, mida me näeme, ei pruugi alati olla tõene.
Púr Múdd ja Andreas Poom esitasid oma uut lugu MyHits live stuudios!
Kuula uut lugu «Truth Is»!
Esileedid võeti luubi alla: miks kiideti Trumpi prouat, aga Macroni võrreldi pop-printsess Britney Spearsiga?
Trumpid kohtusid laupäeval Prantsusmaa presidendi Emmanuel Macroni ja tema abikaasa Brigittega Pariisis, Élysée palees. Esileedid võeti trenditeadlike poolt luubi alla ning avaldati, kui palju maksavad nende ametirõivad ning kumb proua nägi kohtumisel parem välja.
Soomes Helsingis avatakse varsti sealne esimene seksinukkude bordell
Novembri keskel avab vene ärimees Soomes Helsingis sealse esimese seksinukkude bordelli, kus pakuvad seksi neli nukku.
Video: kuidas naine jäi teismelisena ligi kolme kilomeetri kõrguselt allakukkununa ellu
Sakslanna Juliane Koepcke oli 17-aastane kui sattus lennuõnnetusse, mis ta ema elu võttis, kuid imekombel jäi tema ellu.
Video: metsapõleng võttis Gerard Butleri Malibu kodu
USAs Californias möllavad metsa- ja maastikupõlengud, mille tõttu on evakueeritud umbes 300 000 inimest ning hävinenud on sadu maju ja autosid.
Nüüd on selge: miks tekivad vandenõuteooriad ja miks me neid usume?
Tänases «Hommikus!» oli üheks saatekülaliseks Avo-Rein Tereping, kellega arutleti selle üle, miks vandenõuteooriad tekivad ning miks inimesed neid usuvad?
California metsapõleng võttis elu naiselt, kes ei olnud nõus ilma meigita lahkuma
USAs Californias möllavad alates 8. novembrist maastiku-ja metsapõlengudpõlengud, mis senistel andmetel on nõudnud rohkem kui 20 inimese elu.
Kas MyHits Awards on tulnud, et jääda?
Suurejooneline. Enneolematu. Ainulaadne. Silmapaistev. Efektne. Need on vaid mõned paljudest julgetest kiidusõnadest, mis MyHits Awardsi eel välja paisati. Lubati vägevat auhinnagalat, põnevaid etteasteid, vapustavaid lavalahendusi, mida siinmail varem nähtud pole. Üritust, mida kunagi toimunud p...