Murtud roietega korgijoogi ohver ei saanud abi ei politseilt ega arstidelt
Korgijoogi ohvriks langenud naine pidi masendunult koju tagasi minema, kuna politseilt ja arstidelt oodatud abi ei saanud. Haiglast öeldakse, et nemad korgijoogi ohvritega ei tegele, kuid vähemalt politsei tunnistab oma eksimust.
Ennustus: eestlaste lemmikrootslane Euroopat võluda ei suuda
Kuigi Eesti Laulu konkursi pani Victor Crone mäekõrguse eduga kinni, ei ennustata talle Eurovisioonil tähelendu: parim juhul pääseb Eesti eurolaul napilt poolfinaalist edasi.
VIDEO Keili Sükijainen heategevusest: me oleme väike rahvas ja me hoiame väga-väga kokku
Keili Sükijainen juhib peale «Seitsmeste» uudistesaate ka heategevuslikku programmi «Inglite aeg». Keili tööalased ponnistused ei piirdu vaid töö tegemise, vaid teiste abistamisega. Just nii läks ühe Suure-Jaanis elava perega.
Piltuudis: uut singlit esitlenud Getter Jaani tänas fänne heade sõnade eest kauni fotoga
Eesti eurolaulik Getter Jaani teatas detsembris, et ootab elukaaslase Ott-Sander Palmiga last. Eesti Laulu finaalkontserdil esitles lauljatar oma uut singlit «Võta mul käest». Nüüd tänab ta fänne sooja tagasiside eest kauni pildiga.
Tantsusaade sobib, Lust mitte: ülevaade kordadest, kui poliitikud on kaamera ees klounaadi teinud
Erakondade juhid andsid esmaspäeval teada, et ei osale Kanal 2 valimisdebatis, kuna too on liiga meelelahutuslik. Seetõttu on sobilik meenutada kordi, kui Eesti poliitikud on käinud kaamera ees vigureid tegemas, et pakkuda rahvale just seda sama: meelelahutust.
Otse: «Kuuuurija» hooaja teine saade: laostatud elu süütust Facebooki otseülekandest
«Kuuuurija» hooaja teine saade võtab uurimise alla üle 60 000 liikmega Facebooki grupi «Eestlaste Kolmnurk». Selles grupis tehakse häbi tundmata kodukootuid otse-eeter videoid.
EESTI LAULU JÄRELKAJA: finaali suurim müsteerium - rootslase asemel sattus kohtunike esikolmikusse hoopis Inga!
Nüüd on see teada: Eurovisioonile sõidab Victor Crone. Mäletan, kui võistluslaulud detsembri alguses avaldati, ütlesin elukaaslasele, et kuula seda võidulaulu ka … esitaja on keegi Victor. Tol hetkel polnud ma «Stormi» ise veel kuulanud, aga poolehoid oli nii selge, et polnud vajagi.
Vahva mälestus: Sünne Valtril kästi Eurovisioonile minna juba pea 20 aastat tagasi
Tänavu Eesti Laulul osalenud Sünne Valtri sai juba 2000. aastal käsu Eurovisiooni lauluvõistlusele minna.
Video ja galerii: lätlased valisid samuti euroloo välja ning tulemus pole sugugi halb!
Samal ajal kui eestlased valisid Eesti Laulu, selgitasid oma euroloo välja ka lõunanaabrid lätlased. Iisraeli sõidab indie-poppi viljelev Carousel looga «That Night». Vaata galeriist, mis finaalis toimus!
VIDEO Inger esineb peagi juba Ameerikas: see on imeline võimalus!
Juutuuber Sidni Tomson püüdis green roomi alalt kinni ka Ingeri ning uuris, millised emotsioonid valdavad artisti pärast Eesti Laulu lõppu.
VIDEO Eesti Laulu võitja Victor Crone paljastab, kas ta kolib nüüd Eestisse või mitte!
Tänavu kajastas koos Elu24-ga Eesti Laulu juutuuber Sidni Tomson, kes intervjueeris ka võitjat - Victor Crone'i.
VIDEO Uku Suviste teisest kohast: hea koht, aga alati selline, et mingi väike asi jäi puudu
Eesti Laulu pingelises superfinaalis jäi Uku Suviste (36) teisele kohale. Juutuuber Sidni Tomson püüdis muusiku kinni ja uuris, kuidas Suviste ise teise kohaga rahule jäi.
OTSEÜLEKANNE SUURHALLIST: Eesti Laulu võitja Victor Crone jagab pressikonverentsil esimesi emotsioone
Eestit Iisraelis Eurovisioonil esindav Victor Crone annab pressikonverentsi ning jagab esmamuljeid. Vaata otse Elu24-st!
Uskumatu sarnasus: Sandra Nurmsalu kohtus esimest korda oma teisikuga
Selgub, et Eesti Laulu finalistil Sandra Nurmsalul on Eestis äravahetamiseni sarnane teisik. Finaalis toodi kaamera ette Elmari raadio saatejuht Kristiina Kraus, kes kohtus Sandraga esimest korda. Vaata ja võrdle!
ELU24 RIIAS: erootikafestivali teine päev on täis kirge, paljast ihu, leeke, küünlavaha ja erutavat valu
Läti pealinnas Riias toimuv kahepäevane erootikamess Erots 2019 toob seksi lausa koju kätte. Elu24 uurib, mis messil ka toimub.
Armas video: Maarja-Liis Ilusa pisitütrel on Eesti Laulul üks kindel lemmik
Maarja-Liis Ilusa ja Fred Kriegeri aastane tütar Iris on nähtavasti juba suur Eesti Laulu fänn ning hoiab pöialt isa kirjutatud võistlusloole «Storm», mida esitab Victor Crone.
«Hensugusta SHOW» tuleb taas: mis juhtub, kui «head» ideed saavad reaalsuseks?
Maailmas on pööraselt palju häid ideid. Aga mis juhtub siis, kui ideed saavad reaalsuseks? Tulemuseks on kaos! Vaata «Hensugusta SHOW» otseülekannet Elu24-st algusega kell 19.35.
VIDEO Sissi finaali eel terviseprobleemidest: ma saan vaikselt oma hääle tagasi
Täna õhtul selgub Saku suurhallis, kes võidab Eesti Laulu suure finaali ja sõidab Eurovisioonile Eestit esindama. Juutuuber Sidni Tomson püüdis peaproovis kaamera ette Sissi, kes vaevleb finaali eel tervisemurede küüsis. Vaata videot!
VIDEO Juutuuber Sidni intervjueerib Elina Nechayevat: kuidas pulmaplaanidega läheb?
Juutuuber Sidni Tomson püüdis kinni Eesti Laul 2018 võitja Elina Nechayeva, kes esindas Portugalis Eestit looga «La forza». Mida kõike Sidni lauljatari käest uuris - vaata juba videost!
Video: 100 eurosed vibraatorid, peeniseseebid ja beebipesu ehk vaata, mis kaupa müüakse Baltikumi suurimal erootikafestivalil
Eile alanud ning täna lõppev Euroopa üks suurimaid erootikamesse Erots 2019 pakub peale lavalaudadel toimuva silmailu ka igasugust väärt kraami, mida on võimalik suveniirini kaasa osta.
Video: kuula, kuidas Eesti Laulu finalisti Kadiahi võistluslaul akustiliselt kõlab
Eesti Laulu finaali valitud Kadiah andis oma võistlusloost «Believe» välja imeilusa akustilise versiooni.
Video: Daniel Viinalass tegi seda taas! Laulja segas kõik Eesti Laulu finalistide lood kokku
Ameerikas sündinud laulja Daniel Levi Viinalassil on juba vaat, et traditsiooniks saanud Eesti Laulu finalistide lugude kokku töötlemine ja nende esitamine. Ta tegi seda eelmisel aastal ning tegi seda ka nüüd.
Katrin Lust oli Oleg Sõnajalaga lennates juba valmis surema
Eile käis «Kuuuurija» saatejuht Katrin Lust kopteriga lendamas koos Oleg Sõnajalaga. Koos sõideti kopteriga Saaremaale, et tutvuda energiaallika tuuliku siseeluga.
Võrdleme pilte: nii juhtub, kui meie spordikaunitarid astuvad «trennist» punasele vaibale
Eesti naissportlased on andekad ja ilusad. Elu24 kõrvutas Spordiaasta Tähtede auhinnagalat väisanud spordikaunitaride pilte nende võistlusfotodega ja tulemus oli rabav. Vaata pilte ja veendu ise!
Soomes suri kultusbändi Yö eestvedaja Olli Lindholm
Soomes suri ööl vastu teisipäeva 54-aastasena terviserikke tõttu kultusrockbändi Yö eestvedaja Olli Lindholm.
«Kuuuurija» alustab šokeeriva looga: meil transporditakse surnukehasid kui puuhalge
Tänasest on Katrin Lusti autorisaade «Kuuuurija» Kanal2 eetris. Esimeses saates avalikustab Lust, kuidas Eestis surnukehasid transporditakse. Ja see pole saade nõrganärvilistele.
Brittidel oma Victor Crone: nemadki saadavad Eurovisioonile sütitava ballaadiga meeslaulja
Suurbritanniat esindab Iisraelis toimuval Eurovisiooni lauluvõistlusel 21-aastane Michael Rice looga «Bigger Than Us».
Hoia piip ja prillid! Klipisaade «Hensugusta SHOW» võtab täna ette pränkimise
Täna õhtul naerutab meid taaskord Kanal 2 teleekraanidel klipisaade «Hensugusta SHOW», mida juhib juutuuber Hensugusta ehk Henri Karpov.
Kihlveokontoritel on Eesti Laulu võitjaks üks kindel favoriit
Vastavalt Optibeti ja Betsafe'i koefitsentidele on 16. veebruaril Eesti Laul 2019 kindel favoriit rootslane Victor Crone. Kui nii, siis kuuleme kevadel Iisraelis tema esituses laulu «Storm», mille üks autoreid on Stig Rästa.
Kes otsib see leiab: Eesti Laul 2019 finaalis osalejad on sattunud plagiaadikahtluse alla
Eesti Laul 2019 finaalis osalevad Sünne Valtri ja Kerli Kivilaan on järjekordsed kodumaised lauljad, kelle loodud laul sarnaneb rütmilt, meloodialt, muusikalt või sõnadelt mõnele juba varasemalt eksisteerinud loole.
VIDEO Avicii isa kõne tegi saali hiirvaikseks: minu poja surm tekitas suure tühjuse
Rootsi DJ ja muusikaprodutent Tim «Avicii» Bergling suri möödunud aastal Omaanis Masqaţis.
Venemaa saadab Eurovisioonile vana tuttava
Eesti idanaabrid venelased on valinud Eurovisioonile laulu, mida pole veel ametlikult esitletud. Teada on vaid see, et Iisraelis esindab neid samal lauluvõistlusel juba korra osalenud Sergei Lazarev.
Pildid ja video: maailma kõige pikemalt kestev karneval toimub Uruguays
Uruguays Montevideos algas 10. jaanuaril karneval, mis on maailma pikim, kuna kestab üle 40 päeva.
Video: jahimeeste sõnul nägid nad Utah’ mäel lumeinimest
Ameerikas Ühendriikides Utah' osariigis Provo lähedal mägedes kitsedele jahti pidanud meeste teatel nägid nad seal olendit, kes võis olla legendaarne lumeinimene.  Põhja-Ameerikas kasutatakse selle olendi kohta ka nimetust suurjalg (bigfoot).
Pildid: fallosejookse tegevast naisest on saanud internetisensatsioon
Ameeriklannast tervisejooksja Claire Pisano on sotsiaalmeedias kogunud kuulsust sellega, et postitab oma jooksurakenduse kaarte, millel on näha, et ta teekonnad meenutavad oma kujult peenist.
Video: Sõbrapäev on saabumas ja oled endise kallima peale vihane? See loomaaed pakub tarakanide abil lahenduse
Ameerika Ühendriikides Texases El Pasos asuv loomaaed pakub võimalust neile, kes on sõbrapäeva lähenedes oma ekskallima peale vihased, see probleem enda jaoks lahendada.
Video: 27-aastane mees annab vanemad kohtusse, kuna vanemad said ta ilma tema nõusolekuta
Indias Mumbais elav mees kavatseb minna oma vanemate vastu kohtusse, kuna ta sündis ilma, et ta oleks vanematele oma sünniks luba andnud.
New York Timesi kolumnist käis jaaniajal Tallinnas: paistab, et üle lõkke hüppamine on siin traditsioon
New York Times valis välja 52 reisisihtkohta, kuhu 2018. aastal minema peaks, ning Eesti pääses esikahekümnesse. Ajalehe kolumnist Jada Yuan käis kõik riigid läbi ning sattus seetõttu ka Tallinna.
Pildid ja video: millele vihjavad «Troonide mängu» viimase hooaja fotod?
Menusarja «Troonide mäng» viimane, kaheksas hooaeg jõuab vaatajateni aprillis ning sarja taga olev voogedastusteenus HBO avaldas Twitteris sellest hooajast esimesed fotod.
Video: koonduslaagri tätoveerija leidis Auschwitzis oma elu armastuse
Slovakkiast pärit Lale Sokolov vaikis üle 50 aasta, et ta oli Auschwitzi koonduslaagri tätoveerija kartes, et teda ja ta naist Gitat võidakse natsiks pidada ja kohtu alla anda.
Video: Tom Ford tõi New Yorgi moenädalal lavale karusnaha, sameti ja ketid
Ameerika disainer Tom Ford tõi 6. jaanuaril New Yorgi moenädala raames moelavadele oma sügis/talv 2019 kollektsiooni.
Pildid ja video: uusmeremaalane leidis oma köögist kummalised «tulnukad»
Uus-Meremaal Aucklandis elav pere leidis oma kodust kummalised «tulnukad», lähemal uurimisel ei olnud aru saada, kellega tegemist on.
Pildid ja video: kuulus metsümiseja lubas põhjapoolkerale varajast kevadet
Ameerika Ühendriikides Pennsylvanias Punxsutawneys Gobbler’s Knobis toimus 2. veebruaril iga-aastane tseremoonia, milles kuulus metsümiseja Punxsutawney Phil ennustas, kes talv kestab veel kaua või saabub kevad vara.
Video: venelased kihutasid lumisel tänaval «lendava vaibaga»
Sotsiaalmeedias levib video, kuidas kaks meest Venemaal Nižni Novgorodis auto taha kinnitatud «lendava vaibaga» kihutasid.
Natuke säärt ja rohkelt avarat dekolteed: New Yorgi moenädal on alanud!
New Yorgis toimus amfAR galaõhtu, mis tähistab New Yorgi moenädala ametlikku algust. Ühtlasi oli tegemist tuluõhtuga, kus koguti rahastust HIV-i ja AIDS-i teadusuuringuteks.
Video: Vene laevastik võttis kasutusele uue relva, mis paneb vaenlased oksendama
Venemaa laevastiku kaks sõjalaeva said uue relva Filin 5P-42, mis ajab vaenlased segadusse, paneb nad oksendama ja hallutsinatsioone nägema.
Pildid ja video: 52-aastase Simoni väitel on ta prints Charlesi ja hertsoginna Camilla salapoeg
Austraalias elava Simon Charles Dorante-Day väitel on ta briti prints Charlesi ja ta naise, hertsoginna Camilla salapoeg, keda see paar ei ole kunagi omaks tunnistanud.
Geeniteadlane Natalia Pervjakova: teadlaste jaoks on siiski olemas vaid kaks sugu
Sootemaatika on Eestis veel küllaltki uus teema, sest keelelise eripära ning inimeste enda teadmatuse tõttu ei mõisteta seda valdkonda päris hästi. Soovist inimesi selles valdkonnas harida, käisid saates «Õhtu!» külas seksuaaltervise ekspert ning geeniteadlane, kes seda teemat oma eriala vaatenur...
Seriaali «Poldark» võtted lõppesid: Eleanor Tomlinson andis kaasstaarile Aidan Turnerile viimase suudluse
Briti draamasarja «Poldark» viimase, viienda hooaja võtted lõppesid sellel nädalal ning selles sarjas naispeaosalist Demelzat kehastav Eleanor Tomlinson jagas sotsiaalmeedias fotosid, millel ta annab meespeaosalist Ross Poldarki mängivale Aidan Turnerile viimase suudluse. Turner vastab omapoolse ...
Video: tervisejooksja pidi oma elu päästmiseks puuma ära kägistama
Ameerika Ühendriikides Colorados Denveri lähedal Horsetoothi mäepiirkonnas tervisejooksu teinud meest ründas puuma ja mehel ei jäänud enda elu päästmiseks muud üle, kui astuda metslooma vastu paljaste kätega.