Ott Lepland: koostöö Rein Rannapiga on olnud väga arendav kogemus!
Rein Rannap ja Ott Lepland käisid raadio Elmar stuudios ja rääkisid eesoleval nädalavahetusel aseleidvast Ostrova festivalist, mis toimub Setomaal. Saatejuht oli Mari-Liis Männik.
Marko Atso tähistab Metallica esinemist erilisel moel: korraldame oma bändiga järelkontserdi Tartus!
Neljapäeval, 18. juulil toimub Tartus Raadi lennuväljal maailmakuulsa Metallica kauaoodatud kontsertshow. Ansambel Must Hunt annab selle sündmuse auks võimsa järelkontserdi Atlantise kontserdimajas. Marko Atso jagas raadio Elmar hommikuprogrammis sellekohast taustainfot.
Kaure Kauksi tütar Ketter Orav: ma tunnen, et tahan laulda eesti keeles
Raadios Elmar käisid külas Ketter Orav ehk Kéa ja laulukirjutaja Liis Reisner. Kéal on valmis esimene eestikeelne lugu pealkirjaga «Tantsin tulega». Värske singel kõlas ka raadio Elmar LIVE stuudio esituses.
Tuntud laulutekstide autor Aapo Ilves tõi välja Eesti muusika kõige kirkamad pärlid
Aapo Ilves käis külas raadio Elmar saates «Kuula mu laule» ja tõi kuulajateni kõige hingelähedasema valiku eestikeelsest muusikast. Saate pani kokku Veiko Soom.
Grete Paia: hingepiinadest ma enam kirjutada ei tahaks!
Muusik Grete Paia käis külas raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» ja rääkis uuest suvelaulust, mille algidee pärineb legendaarsest Saaremaa valsist. Lisaks rääkis artist sellest, mis teda täna kõige enam inspireerib.
Tõeline energiatoit: kuidas teha tervislikku ja väga toitvat hommikusööki?
Raadio Elmar saates «Kuula terviseks» käis külas toitumisnõustaja Kristel Uibo, kes rääkis, kuidas valmistada kerge vaevaga väga toitvat hommikusööki, mis sobib ühtlasi nii lihasööjatele kui ka toor- ja taimetoitlastele.
Muusik Mari Kalkun: kontsert algab kell viis hommikul, küll talvel jõuab magada!
Laulja ja pärimusmuusika viljeleja Mari Kalkun käis külas raadios Elmar ja rääkis peagisaabuvast kontserdist. See leiab aset Paganamaa päevade raames ja algab 13. juuli varahommikul koos päikesetõusuga.
Hedvig Hanson oma loometööst: just see on ka üks põhjuseid, miks ma ei ela täna suurlinnas
Laulja Hedvig Hanson käis külas raadio Elmar hommikuprogrammis ja rääkis oma südasuvisest kontserttuurist, mis kannab pealkirja «Olemise viis».
«See laul tõstab mind õhku, nii et mul tuleb kananahk ihule» ehk pilk Reimo Sagori muusikamaailma
Näitleja Reimo Sagor käis külas saates «Kuula mu laule» ja tutvustas raadio Elmar kuulajatele Eesti päritoluga lemmikmuusikat. Saatejuht oli Tambet Ind.
Synne Valtri avalikustas oma kümme kõige lemmikumat eestikeelset laulu
Muusik Synne Valtri rääkis raadio Elmar saates «Kuula mu laule», millised on tema kõige lemmikumad eestikeelsed laulud läbi aegade. Saate pani kokku Kristiina Kraus.
Margus Vaher: Tartu on mu salaarmastus!
Muusik Margus Vaher käis külas raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» ja esitles ansambel Kobra värsket singlit «Suvetuul».
ERR'i ekraanilt tuttav Henri Laumets alustas tööd raadio Elmar saatejuhina
Henri Laumets on avalikkuse ees tuntust kogunud Eesti Rahvusringhäälingus, Aktuaalse Kaamera ilmateadustajana. Nüüd asus mees tööle raadio Elmar saatejuhtide meeskonnas.
Laulupeo sõpradele hea uudis: ilmus kogumik, kus tuntud laulud esitatud akustilises võtmes
Muusik Andre Maaker avaldas taaskordse CD-kogumiku, millel kaunimad laulupeo laulud esitatud akustilises võtmes. Mees rääkis raadio Elmar hommikuprogrammis, mis talle selle ettevõtmise juures inspireeriva tõuke andis.
Jalmar Vabarna korraldab oma legendaarses küünis kolm viimast kontserti
Jalmar Vabarna rääkis Treski küüni viimase hooaja sündmustest ning oma isiklikest tulevikuplaanidest.
Stefan kohtas kahte briti tüdrukut, kellega koostöö kandis suurepärast vilja
Laulja Stefan käis raadio Elmar otsestuudios ja kirjeldas, millega ta suvel oma vaba aega sisustab. Muuhulgas rääkis mees, kuidas valmis viimati ilmunud singel «Better Days».