Jalmar Vabarna selgitas raadio Elmar lastesaates, mis asi on «plogging»
Sel nädalal oli raadio Elmar otse-eetris juba kolmas lastesaade. Oliver, Emili ja Gustav kutsusid külla Setomaalt päris muusiku Jalmar Vabarna. Räägiti prügikoristamisest ning maailma kõige puhtamatest ja räpasematest reisisihtkohtadest.
Piret Aus: kultuur ja haridus peavad olema kättesaadavad ka erivajadustega inimestele
Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» käis külas Tartu ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia õppejõud Piret Aus. Juttu oli sõrmlemise väljakutsest #avameeli ja toodi fookusesse kuulmispuude temaatika.
Noorte jalgpallitreener: murekoht on see, kui lapsevanem hakkab väljaku ääres õpetama
Raadio Elmar hommikuprogrammis käis külas FC Heliose noorte treener Heigo Kosemets, kes rääkis sellest, kuidas lapsevanemad saavad oma lapsi spordi tegemise juures veelgi rohkem innustada ja toetada.
Aga miks öeldakse, et «sööge palju küüslauku»?
Raadio Elmar hommikuprogrammi rubriigis «Aga miks?» oli juttu küüslaugust. Stuudiosse tuli mees, kes on ise maheküüslaugu kasvataja. Arutleti selle maitsetaime kasulikkuse ja kasutusvõimaluste üle ja küsiti küsimus: «miks küüslauku üldse süüa?»
Jaagup Kreem «Vanamehe filmist»: huumor peab olema selline, et keegi ei saa haiget
Muusik Jaagup Kreem rääkis raadio Elmar hommikuprogrammile peagi linastuvast «Vanamehe filmist», milles ta ka ise kaasa teeb. Kreem avaldas, milline on tema hinnangul parim huumor.
Kas teadsid, millised on Eesti kõige kuumemad retrolaulud?
Raadio Elmar hommikuprogrammi ärataja Tiiu Sommer ja Retro FM saatejuht Rauno Märks käisid Kanal 2 saates «Õhtu!» rääkimas retrohõngulisest muusikast. Otsiti vastuseid, miks ja millised retro lood on hetkel kõige populaarsemad.
Legendaarsed Sirje ja Rein Kurg: tuleme lavale ja tähistame «Suveniiri» suurt juubelit!
Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» käis külas legendaarne ansambel «Suveniir». Lauldi LIVE stuudios ja räägiti oma eesolevatest juubeliplaanidest.
Küsimus haridusministrile: kui head emakeelt räägivad meie lapsed?
Haridus- ja teadusminister Mailis Reps käis külas raadio Elmar saates «Sõna-sõnalt», juttu oli emakeele oskusest, silmas pidades Eesti laste ja noorukite keelekasutust.
Gerli Padar rääkis oma lemmiktreeningust: ma olen tõeline fänn!
Sel pühapäeval 15. septembril toimub Tartu Lõunakeskuses suur heategevuslik üritus «Jumping Party». Üritusest käis rääkimas muusik Gerli Padar, kes on üks selle peo ülesastujatest.
Lastesaate erikülaline Kadri Rämmeld rääkis lastele, miks ta üldse näitlejaks hakkas
Täna oli raadio Elmar otse-eetris juba teine lastesaade. Erikülaliseks oli näitleja Kadri Rämmeld. Räägiti leiutamisest, popcornist ja lauldi sünnipäevalaul Arvo Pärdile. Saadet juhtisid seitsmeaastane Oliver, üheksa aastane Emili ja üheteistkümne aastane Gustav.
Marju Länik: mulle meeldib mu töö ja lava ma armastan!
Laulja Marju Länik tähistas hiljuti oma 62. sünnipäeva ja sellest oli juttu ka raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!».
Peep Vain tõi välja keskeakriisi tunnuseid ja viise, kuidas sellest välja tulla
Koolitaja, autor ja kirjanik Peep Vain käis raadio Elmar hommikuprogrammis rääkimas oma uuest raamatust «Keset elu». Raamat räägib keskeakriisist ja õnnelik olemisest.
Liis Lemsalu uue singli videos teevad kaasa mainekad tantsijad
Muusik Liis Lemsalul ilmus uus eestikeelne singel ja video pealkirjaga «Kehakeel». Lemsalu rääkis raadio Elmar hommikuprogrammile uue laulu taustast ja saamisloost.
Märt Avandi filmist «Kohtunik»: sellel filmil on olnud juba oma väike edulugu
Näitleja Märt Avandi andis intervjuu raadio Elmar hommikuprogrammile «Ärka, kaunis maa!». Juttu oli Andres Puustumaa filmist «Kohtunik», kus lisaks Märt Avandile teevad kaasa mitmed tuntud Eesti näitlejad.
Tänavu 75. juubelisünnipäeva tähistav Reet Linna: pean ennast lillelapseks
Teletäht, laulja ja laulukirjutaja Reet Linna käis raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!». Linna rääkis oma käimasolevast kontserttuurist, laulusõnade kirjutamisest ning fännidest, keda jätkub hulga ka nooremapoolse publiku hulgast.
Kõik julged ja vallalised, ärgake! Henri Laumets viib raadioeetris kokku üksikuid südameid
Raadio Elmar saatejuht Henri Laumets käis külas Kanal 2 saates «Õhtu!», kus ta rääkis kuumast suhtesaatest «Õhus on armastust».
Teater Vanemuise juht Kristiina Alliksaar: vaid taevas on piiriks, selles majas on võimalik teha kõike!
Teater Vanemuine avab sel reedel oma 150. hooaja. Raadio Elmar saates «Päevapüüdja» käis külas teatri uus juht Kristiina Alliksaar, kes rääkis eesoleva juubelihooaja parimatest paladest.
Elmari esimese lastesaate erikülaline oli Hensugusta: juttu oli mullivahvlitest, rahvatantsust ja youtube'st
Täna, 4. septembril oli raadio Elmar otse-eetris esimene lastesaade. Saate erikülaliseks oli juutuuber Hensugusta ehk Henri Karpov.
Esimese klassi õpilane Johann Uibo: ma soovin kõikidele koolilastele toredat kooliaastat!
Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» käis külas seitsmeaastane Johann, kes astus sel nädalal esimesse klassi. Intervjuu tegi Lauri Hermann.
Anna Kaneelina: kuulake mu muusikat avatud südamega
Muusikud ja abikaasad Anna Kaneelina ja Erki Pärnoja käisid täna hommikul raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!». LIVE stuudios esitati Anna kirjutatud lugu, mis on loodud armastuslauluna tema abikaasa Erkile.
Piret Laos saatest «Õhtu!»: me teeme kõik selleks, et inimene saab pärast meie saadet magama minna hea tujuga
Kanal 2 eetris stardib alates tänasest taas igal argiõhtul otsesaade «Õhtu!». Säravad saatejuhid Piret Laos, Robert Rool ja Jüri Butšakov rääkisid raadiole Elmar uue hooaja plaanidest ja omavahelisest läbisaamisest.
Katrin Lust: kõik, kes tahavad mulle halba, on treeninud mind tugevaks
Täna hommikul käis raadio Elmar hommikuprogrammis «Kuuuurija» saatejuht Katrin Lust, kes rääkis uuest põnevast sügishooajast, karastavatest õppetundidest ja sellest, kuidas ta oma vaenlastesse suhtub.
Haridusminister Mailis Reps meenutas, milline õpilane ta ise kooliajal oli
Täna hommikul käis raadio Elmar hommikuprogrammis külas Eesti haridus- ja teadusminister Mailis Reps. Intervjuu tegid Kristiina Kraus ja Lauri Hermann.
Urmas Klaas: tartlased peavad kõige tähtsamaks oma puhast elukeskkonda
Keskkonnateemalises saates «Maa (e)est!» käisid külas Tartu linnapea Urmas Klaas ja Tartu Ülikooli teadlane Piia Post. Koos arutleti teemal, mis käsitles puhta õhtu temaatikat. Saatejuht oli Mari-Liis Männik.
Head koolitee algust! President Kaljulaid jagas õpilastele nõu, millistest õppeainetest ei tohiks kindlasti loobuda
President Kersti Kaljulaid rääkis raadio Elmar hommikuprogrammis uue kooliaasta algusest ja jagas meenutusi oma kooliteest. Intervjuu viisid läbi Kristiina Kraus ja Lauri Hermann.
Äsja valitud «Teen Mister Estonia» räägib vabalt nelja keelt ja on mitmekordne Euroopa meister karates
Tänavune Teen Mister of Estonia Reinhard Rebane on talendivõistlustel osalenud juba lapsest saati.  Noormees on ka kirglik ning edukas sportlane. Intervjuu tegi Lauri Hermann.
Elina Born rääkis raadioeetris, mida ta teeks suurema summa rahaga
Laulja Elina Born käis raadio Elmar hommikuprogrammis ja rääkis oma suvistest tegemistest. Muusik esitas LIVE stuudios oma uue singli «Kordumatu».
Jalmar Vabarna: Treski lõpupidu saab olema viimase peo vääriline!
Laupäeval, 24. augustil toimub Treski küünis suur lõpupidu. Talu peremees Jalmar Vabarna rääkis viimase peo programmist ning Treski tulevikuplaanidest. Muulgas avaldas ta, et ansamblil Trad.Attack! ilmub uus helikandja juba eeloleval kevadel.
Synne Valtri: see suvi on olnud mulle väga eriline!
Synne Valtri käis külas raadio Elmar saates «Kolmest seitsmeni», juttu oli suvest, puhkamisest ja uuest singlist. Saatejuht oli Mari-Liis Männik.
Tuntud spordiajakirjanik ja teleprodutsent Marko Kaljuveer: ilma muusikata elada ei saa!
Marko Kaljuveer käis raadio Elmar saates «Kuula mu laule» ja rääkis oma lemmikmuusikast. Saatejuht oli Tambet Ind.