Kuidas kohandada WordPressi teemat ehk kuidas kasutada alamteemasid?
Avatud lähtekoodiga tarkvara puhul on lihtne võtta ette mistahes koodifail ja sinna muudatusi teha. Aga… stopp! Kuidas jääb siis tulevaste (turva)uuendustega? Loe "Kuidas kohandada WordPressi teemat ehk kuidas kasutada alamteemasid?" täispikka artiklit portaalist Digigeenius.
Leedsi ülikool hakkab välja töötama end ise parandavaid linnu
Suurbritannias asuv Leedsi ülikool on äsja käima lükanud projekti, mille abil loodetakse 2050. aastaks luua töötav “iseparandavate” linnade lahendus. Projekti kohaselt hakkavad linnatänavatel käima robotid, mis identifitseerivad ja diagnoosivad probleeme ning viivad läbi hooldustöid “minimaalse k...
Tehingud idufirmade osadega – mida tuleks silmas pidada?
Sul on suurepärane idee ja sinu toode muudab maailma. Otsustad asutada firma oma ettevõtlusteekonna alustamiseks. Loe "Tehingud idufirmade osadega – mida tuleks silmas pidada?" täispikka artiklit portaalist Digigeenius.
Digitund: Volditavatest sülearvutitest Sony autoni
Digitunnis on seekord jutuks CES 2020 messi uudised ehk mida toob tehnoloogiamaailm 2020. Loe "Digitund: Volditavatest sülearvutitest Sony autoni" täispikka artiklit portaalist Digigeenius.
Apple vahetab vigased iPhone XS, XS Max ja XR akuga korpused tasuta välja
Apple teatas, et vahetab asendusprogrammi käigus välja vigased akuga korpused (Smart Battery Case) iPhone XS, iPhone XS Max ja iPhone XR mudelitele, kuna selgus, et neil võib esineda probleeme laadimisega. Loe "Apple vahetab vigased iPhone XS, XS Max ja XR akuga korpused tasuta välja" täispikka a...