Forbesi Venemaa rikkaimate ärimeeste edetabeli eesotsas on tänavu metallimehed
Ajakiri Forbes avaldas täna oma 15. Venemaa rikkaimate ärimeeste edetabeli, mille eesotsas on Novolipetski Metallurgiakombinaadi (NLMK) direktorite nõukogu esimees Vladimir Lissin, kellele see on kolmas „kuldmedal”.
Hoiu-laenuühistu ERIAL – uut tüüpi hoiu-laenuühistu pakub suurepäraseid võimalusi teenida tulu!
Äsja tegevust alustanud Hoiu-laenuühistu ERIAL toob välja mitmeid kasulikke uuendusi nii era- kui ka äriklientidele.
Venemaa ametlik ajaleht väitis, et Fortumi juhatuses on Soome kaitseminister ja „poliitilise politsei esindaja”
Soome riigiettevõte Fortum teatas, et kavatseb pöörduda kohtusse Venemaal ilmunud ebaõigete teadete korrigeerimiseks. Fortumi teatel on jutt eelmisel nädalal Venemaa ametlikus ajalehes Rossiiskaja Gazetas ilmunud arvamusartiklist.
INTERVJUU | SEB panga juht: ka maakohtades ulatub võõrtööjõu osakaal juba 10-15 protsendini. See on märgiline muutus
SEB juht Allan Parik rääkis usutluses Ärilehele, et lisaks teaduspõhisele ja insenertehnoloogilisele haridusele tuleks tänases maailmas panustada oluliselt rohkem ka disaini-, ja turundusharidusse. Tarku ja häid asju oskavad paljud teha, kuid need peavad ka kliendile meeldima. Lisaks ütleb Parik,...
FOTOD | Soome tselluloositehast külastanud Vakra: kassipissi haisu ei olnud tunda
Soomes Äänekoskis asuva biotoodete tehasega tutvunud riigikogu keskkonnakomisjoni esimees Rainer Vakra ütles, et Tartusse pole võimalik tehast rajada, kui kohalikud seda ei toeta.
Rakvere tapamaja töötajad andsid järele ja leppisid soovitust neli korda väiksema palgatõusuga
HKScan Estonia teatas, et streikivad töötajad ja neid ühendav ametiühing nõustusid tapaliini töötajate 8-protsendilise palgatõusuga. Algselt nõudsid töötajad kahes osas 32-protsendilist töötasu tõusu.
Eriolukord üle Eesti: kahe maakonna omavalitsused pöördusid erakorralise abipalvega ministeeriumi poole, aga said eitava vastuse
Harjumaa Omavalitsuste Liit saatis juba märtsikuus Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumile kirja, kus oli juttu erakorralisest olukorrast maakonna kruusakattega teedel. Täiendava hooldusremondi rahastamiseks pöörduti valitsuse poole, et saada enam kui 450 000 eurot lisaraha. Ministeerium vas...
Josing: toidu hinnad on kallimad kui eales varem
Tänasel konjunktuuriinstituudi pressikonverentsil rääkis Marje Josing, et ekspertide hinnang majanduse seisule on tavatult üksmeelne - kõik leiavad, et nii praegu kui ka poole aasta pärast läheb hästi. Samas on tavatarbija jaoks toit poes kallim kui eales varem.
USA kehtestas Putini siseringi liikmete vastu uued sanktsioonid
USA rahandusministeerium teatas just uuest sanktsioonideringist Vene eraisikute, ametnike, ettevõtete ja riigifirmade vastu, kirjutab Bloomberg.
TOP 5 | Eesti rahvuseepos: Tallinna skandaalid. Meenuta, millised menetlused on Tallinna linnavalitsust saatnud
Sel nädalal saabus teateid Tallinna Linnatranspordi juhtivtöötajate võimalikust korruptsioonijuhtumist, mis seab keerulisse olukorda ka linnapea Taavi Aasa, kelle ülesandeks on muuhulgas ka juhatuse tegevuse üle järelevalve teostamine. See on uusim juhtum Tallinna Linnavalitsusega kaasnevate skan...
TOP 5 | Eesti rahvuseepos: Tallinna skandaalid. Meenuta, millised korruptsioonijuhtumid on Tallinna linnavalitsust saatnud
Sel nädalal saabus teateid Tallinna Linnatranspordi juhtivtöötajate võimalikust korruptsioonijuhtumist, mis seab keerulisse olukorda ka linnapea Taavi Aasa, kelle ülesandeks on muuhulgas ka juhatuse tegevuse üle järelevalve teostamine. See on uusim juhtum Tallinna Linnavalitsusega kaasnevate skan...
Hiina teatas tollitariifide tõstmisest 50 miljardi dollari väärtuses USA kaupadele
Hiina tõstis tollitariife 50 miljardi dollari väärtuses USA kaupadele, sealhulgas sojaubadele, lennukitele ja autodele vastuseks Washingtoni tõstetud tollimaksudele Hiina kaupadele.
FOTOD lennujaamast | Arvutirike pööras Euroopa lennuliikluse pea peale: Tallinnast saab väljuda vaid kolm lendu tunnis, piirangud võivad kesta homme hommikuni
Euroopa lennunavigatsiooni ohutuse organisatsiooni Eurocontrol arvutirikke tõttu pöördus Euroopa lennuliiklus täna pärastlõunal pea peale. Tallinna lennujaamast saab praegu väljuda kolm lendu tunnis ja piirangud võivad kesta homme hommikuni.
Uue elektrijaama rajaja: toodame elektrit ikka kodumaal, jätame selle Skandinaaviast sisse ostmata
Elektritootjate ja- tarbijate ühistu Team Paldiski juhataja Peep Siitam selgitab, miks oleks Pakri rannikule vaja ehitada veealune hüdroakumulatsioonijaam, kuidas seal toodetav elekter mõjuks Eesti energiahinnale ja kas uus elektrijaam vajaks ka riiklikku toetust.
Hüpoteeklaen aitab alustada ligi kolmesajal ettevõttel aastas
Hüpoteeklaenu juhatuse liige Toomas Paju selgitab, miks ei tasu pärast kodupangast eitava vastuse saamist oma äriideest loobuda ning annab nõu, kuidas teadlikult laenu võtta.
Investeerimine Kreditex Ühisrahaga
Eelmisel aastal alustas tegevust uus portaal Kreditex Ühisraha. Loe lähemalt, mida uus inimeselt inimesele investeerimisportaal sulle pakub.
Trump vabastas EL-i ajutiselt terase- ja alumiiniumitollidest
USA president Donald Trump vabastas ajutiselt kuus riiki, sealhulgas Kanada ja Mehhiko, ning Euroopa Liidu riigid kõrgematest imporditollidest terasele ja alumiiniumile, mis hakkavad kehtima täna.
Liiga kallis elektrihind jätab Eesti hinnalistest investeeringutest ilma
Eesti ei suuda enam ammugi võistelda Soome ja Rootsiga odava elektrihinna pärast. Kui Soomes on tööstustarbijate jaoks elektrihind võrreldes Eestiga kolmandiku võrra odavam, siis Rootsis ostavad suurtarbijad elektrit tervenisti 56 protsenti soodsamalt kui Eestis. Aga olukorda saaks lihtsa vaevaga...