Majandusinnovaator Gunter Pauli: miks osta Venemaalt gaasi, kui Eesti võiks seda ise toota?
10.–14. juulil toimus Harjumaal Lilleoru õppekeskuses kestliku arengu konverents “Teadlike kogukondade tarkus”.
Trumpi meeskonna lennukid peatuvad Tallinna lennujaamas
Helsingis esmaspäeval Venemaa presidendi Vladimir Putiniga kohtuva USA presidendi Donald Trumpi meeskonna varulennuk ja transpordilennuk saabuvad pühapäeval Tallinna lennujaama, kirjutab ERR.
Maailmakuulus ettevõtja ja visionäär Gunter Pauli aitab Eestile uut majandusmudelit otsida
Euroopa ökokogukondade konverentsi "Teadlike kogukondade tarkus" raames viibib kaks päeva erikülalisena Eestis majandusguru Gunter Pauli.
TS Laevad teenindas juunis rekordarvu reisijaid ja sõidukeid
TS Laevad teenindas 2018. a juunis üle 273 tuhande reisija, mis on 5% võrra rohkem kui mullu ning üldse suurim juunis mandri ja suursaarte vahel teenindatud reisijate arv.
Taani tahab Danske rahapesuga saadud kasumi konfiskeerida
Taani rahandusminister Rasmus Jarlov kinnitas, et Taani tahab tuvastada, kui palju raha Danske Banki Eesti üksuse kaudu toimunud rahapesuga teenis ning selle tõenäoliselt konfiskeerida.
Toomas Tõniste lubab, et aastal 2022 töötajate soov täitub: keskmine palk on vähemalt 1600 eurot
Värskest palgauuringust tuli välja, et Eesti töötajad sooviksid teenida keskmiselt 1644 eurot kätte. Rahandusminister Toomast Tõniste peab summat mõistlikuks ja ütleb, et nelja aasta pärast on umbes nii suur Eesti keskmine palk.
Elektrilevi saab tipptasemel elektrivõrgu juhtimissüsteemi
Eesti suurim võrguettevõte Elektrilevi sõlmis rahvusvahelise energeetikaettevõttega Schneider Electric lepingu maailma tipptasemel elektrivõrgu juhtimissüsteemi ostmiseks.
Eesti Energia: 100% taastuvenergia klientide arv on pooleteise aastaga kolmekordistunud
Juuni seisuga tarbib 100% taastuvatest energiaallikatest toodetud elektrit 12 636 Eesti Energia klienti.
INTERAKTIIVNE GRAAFIK | Põhja-Eestis valitseb tasuta ühistranspordi osas endiselt segadus. „Me ei tea ise ka, mis pühapäevast juhtuma hakkab!"
Majandus- ja taristuminister Kadri Simsoni määrusega kehtima hakanud maakondlik tasuta ühistransport jõuab suuremate muudatustega Harjumaale, Raplamaale ja Lääne-Virumaale alles järgmisel aastal, kuna kahes maakonnas tuleb kehtestada uued piletitsoonid.
Kadri Simsoni sõnum ruhnlastele: nädalavahetusel tõenäoliselt laevaliiklus katkeb! Alternatiive pole
Kiirkatamaraan Runö läks keset turismihooaega rikki ning Kadri Simsoni sõnutsi on tormine meri asenduslaev Amalie jaoks liig, mistap lähipäevil ühendus saarega katkeb.
Venemaa kutsub USA-d mitte segama poliitikat majandusprojekti Nord Stream 2
Venemaa kutsub USA-d mitte segama poliitikat majandusprojekti Nord Stream 2, teatas Venemaa energeetikaminister Aleksandr Novak, kes rääkis ajakirjanikele oma visiidist Washingtoni.
Harley-Davidson viib EL-i vastutollide tõttu osa tootmisest USA-st välja, Trump on üllatunud
USA presidendi Donald Trumpi kaubanduspoliitika on andnud esimese tagasilöögi mootorrattatootja Harley-Davidsoni otsuse näol viia osa tootmisest USA-st välja, et vältida Euroopa Liidu vastutolle.
Viimsi vald loobus muinsuskaitseameti soovitusest hoolimata kaitsmast väärtusliku arhitektuuriga Piilupesa lasteaeda
Eile hakati Viimsis lammutama Piilupesa lasteaeda, mille muinsuskaitseamet soovitas säilitada. Vald postmodernistliku arhitektuuri sümbolteost kaitsta ei soovi.
Maxima omanikud ostavad Bauhofi
Leedu ühte suurimasse ärigruppi Vilniaus prekyba kuuluv Ermitažas ostab Eesti ehitusmaterjalide- ning aianduskaupluste keti Bauhof, edastab Leedu majandusleht Verslo Žinios.
Euroala rahandusministrid sõlmisid Kreeka võla osas ajaloolise kokkuleppe
Euroala rahandusministrid saavutasid täna varahommikul kauaoodatud Kreeka võlakoorma leevendamise kokkuleppe ja pikendasid pea 100 miljardi euro mahus laenude tagasimakse tähtaega kümne aasta võrra.