Eesti Post sulgeb iga neljanda postkontori
Kuigi Eesti Post kinnitas Ärilehele saadetud kommentaaris, et postkontorite sulgemine ei ole otsustatud, siis Konkurentsiamet andis eelmisel nädalal Eesti Postile, mis tegutseb Omniva kaubamärgi all, loa sulgeda iga neljas postkontor.
Ukrainlasi koheldakse kui tasuta tööjõudu: õigusbüroo tegeleb kümnete palgata jäänud ehitajatega
Eesti Õigusbüroo poole on viimasel ajal pöördunud kümned Ukraina ehitustöölised, kes on sõlminud küll töölepingu, kuid kokkulepitud tasu neile tööandja tasunud ei ole.
Soome politsei rahapesuekspert: Vene rahapesu vastu võitlemine on väga keeruline
Soome keskkriminaalpolitsei rahapesu uurimiskeskuse kriminaalinspektor ning kriminaalõiguse ja Venemaa õiguse dotsent Ida-Soome ülikoolis Jarmo Koistinen kirjutab ajalehes Helsingin Sanomat Vene rahapesu vastu võitlemise raskustest.
Miks on kinnisvara hinnad kasvanud ja jäävad alati kasvama?
Pikas perspektiivis on kinnisvara väärtus alati tõusnud. Linnade gentrifikatsioon, kasvav rahvastikumäär ja suurenev nõudlus majutuse järele kogu maailmas põhjustavad pidevat hinnatõusu.
Skisofreeniline olukord. Algab pankrotivaidlus Leedo vs. Leedo
Vjatšeslav Leedo firma Holostovi Kinnisvarahaldus esitas kohtusse Leedo teise firma SLK pankrotiavalduse.
Danske Bank teatas, et on Eesti haru rahapesu tõttu USA justiitsministeeriumi uurimise all
Danske Bank teatas täna, et on oma Eesti haru 200 miljardi euro väärtuses rahapesu skandaali tõttu USA justiitsministeeriumi uurimise all.
Kasutusluba annab kindluse, et maja on võimalik müüa
2020. aastast peavad kõik üle 20 m2 suurused hooned olema korrektselt ehitisregistrisse kantud. Paljudel on see töö tegemata – teadmatusest või tahtlikult. Küll aga on ehitusluba äärmiselt vajalik nii omavalitsuse, kindlustuse kui ka panga vaatevinklist.
Täna toimub esimene avatud ettevõtete päev
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) korraldab koostöös maakondlike arenduskeskuste, Eesti Leader Liidu, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Eesti Tööandjate Keskliidu ja Eesti Töötukassaga täna esimese üle-eestilise avatud ettevõtete päeva.
Itaalia populistid esitasid EL-i trotsides 2,4-protsendise puudujäägiga eelarve
Itaalia uus valitsus esitas 2019. aasta eelarve, mille puudujääk on kolm korda suurem kui eelmise valitsuse eesmärk, mis viis Itaalia kokkupõrkekursile Euroopa Komisjoniga ja kutsus esile riigi võlakirjade müügi.
Yle: Soome saarestiku kinnisvaratehinguteks tulid miljonid maksuparadiisist ning ostja ja müüja olid sama isik
Soomes uurimise all olevateks Turu saarestiku kinnisvaratehinguteks tuli raha peamiselt maksuparadiisifirmadelt. Üks Hongkongi ettevõte on finantseerinud tehinguid vähemalt 4,5 miljoni euroga, selgub Soome rahvusringhäälingu Yle uuringust.
Loomeinimesed eesotsas Tanel Padariga andsid riigi kohtusse! Nõutakse ligi 40 miljonit eurot
Eesti loomeinimesi esindavad üheksa organisatsiooni olid sunnitud pöörduma kohtu poole, et saada riigilt saamata jäänud seadusejärgsed isiklikuks tarbeks kopeerimise tasud nelja aasta eest summas 38 miljonit eurot.
Lõuna-Eesti kaupluste käive kuivab kokku ja poed sulgevad uksed, sest inimesed ostavad pimesi Lätist
Lõuna-Eesti kauplused võitlevad Läti konkurentidega sooduskampaaniatega, kuigi selle võrra kahanevad marginaalid.
Riigikohus andis vaidluses PRIA-ga õiguse kanepikasvatajale
Osaühing Tootsi Peenar sai PRIA-lt 40 000 eurot toetust kartulikasvatamisega alustamiseks. Kui ettevõtte juht Marko Toots nägi, et see ei tasu ära ja vahetas kartuli tööstusliku kanepi kasvatamise vastu, nõudis riik kogu toetuse tagasi. Riigikohus otsustas pärast kolm aastat kestnud kohtuvaidlusi...
Briti kuritegevuse agentuur hakkas uurima Danske Banki sidemeid Ühendkuningriigis
Suurbritannia riiklik kuritegevuse agentuur (NCA) teatas täna, et on teadlik rahapesuskandaali keskmes oleva Danske Banki Eesti harukontoriga seotud olnud Suurbritannias registreeritud ettevõtetest ja alustas juurdlust.
Maakohtade ettevõtjad: võite ju pool palka kinni maksta, aga spetsialiste pole ikka kuskilt leida
Ettevõtjad ei näe sotsiaalministeeriumi töökoha loomise toetusel mõtet ja peavad viie töötaja palkamise kriteeriumi liiga suureks.
Danske Banki rahapesu raport. Eesti filiaal nägi riski, kuid eiras seda
**Rahapesuks kõlbasid isegi Venemaa valitsuse võlakirjad.**Rahapesuriski punkt eemaldati Eesti filiaali juhatuse liikme nõudmisel.**Parem hilja kui mitte kunagi, ütleb raporti kohta Danske riskikomitee juht.
Raport: Eestis on asi halb, sest ükski panga kolmest kaitseliinist ei toimi
2015. aasta oli Danske Bankile Eestis välispankade vaates väga karm, kinnitab eile avaldatud raport.
Danske Banki raporti tutvustamisel püüti tappa avalikkuse tähelepanu
Eile sadakond ajakirjanikku kohale meelitanud Danske Banki sisejuurdluse esitluse eesmärk oli mainepesu, mitte vastutavate isikute nimetamine.
Plekitust töörügajast sai musta raha maaletooja sümbol
Aivar Rehe on olnud üks Eesti edukamaid ja edevamaid tippjuhte. Tõsi, tal ka on, millega hoobelda.