Rahandusministeerium koalitsioonikõnelejatele: raha pole
Uue koalitsiooni loojad peavad oma lubaduste katteks kusagilt mujalt kärpima, sest vaba raha pole.
Lauri Hussar ei jäänud käed rüpes istuma, vaid lõi oma suhtekorraldusettevõtte
Endine Postimehe peatoimetaja ja Eesti 200 liige Lauri Hussar on asunud tööle omaenda suhtekorraldus ettevõttes.
Baltika Ahtme vabriku koondatavad ei nõustu töötukassa juhtidega: õmblejatele pole siin kohta
Baltika Kohtla-Järvel Ahtmes asuvast õmblusvabrikust koondatavad töötajad ei ole nõus töötukassa juhtidega, nagu ei tohiks uue töökoha leidmine raskusi tekitada.
Mainori juht EKREIKE plaanist: kui välisõpilased ja -õppejõud minema saata, oleks see järgmine hoop Eesti majandusele
Eesti suurima erakõrgkooli, Ettevõtluskõrgkooli Mainor tegevjuhi Kristjan Oadi sõnul mõjuks EKREIKE koalitsiooni plaan välistudengite Eestis õppimist ja töötamist takistada nii riigi majandusele kui mainele halvavalt.
Kohus: korruptsiooni üle saab kaevata vaid kannatanu
Vastseliina hooldekodu remont tõi päevavalgele kahtlased tehingud valla varaga.
Eesti tuntud kalatootja toodetes avastati Taanis ohtlik bakter
Taani ametnikud tuvastasid riigis juba kolm aastat kestnud listeeriabakteri tekitatud ohtliku haiguse listeroosi leviku põhjuse. Ja kahjuks on seal ka kaks inimelu nõudnud bakteri leviku allikas Eestist sisse toodud külmsuitsu kalatooted, mille on valmistanud mitmete auhindadega pärjatud pereette...
Tuuleärimees seljatas kohtus Eesti riigi
Tartu halduskohus otsustas reedel rahuldada tuuleärimehe Harry Raudvere ettevõtte Est Wind Power OÜ kaebuse Toila vallavalitsuse vastu. Kohtuotsuse alusel peab Toila vald tühistama korralduse, millega keeldus 2016. aasta kevadel ehitusloa väljastamisest Päite-Vaivina tuulepargi ehituseks Ida-Viru...
Lennufirma Norwegian: me saadame kogu arve lennukeelu eest Boeingule
Odavlennufirma Norwegian kavatseb nõuda lennukitootjalt Boeing täiel määral sisse kõik kahjud, mille on põhjustanud lennukitüübi Boeing 737 Max 8 lennukeeld. Norwegiani esindaja sõnul on läbirääkimisi Boeinguga juba alustatud.
Soome Uusimaa maakonnavalitsus otsustas, et tunnel Tallinna peab kulgema Helsingi raudteejaama kaudu, mis on tagasilöök Vesterbackale
Soome Uusimaa maakonnavalitsus hääletas täna hommikul erakorralisel istungil selle poolt, et Tallinna ja Helsingi vahelisele raudteetunnelile pakutakse koridori, mis kulgeks Helsingi-Vantaa lennuväljale Helsingi pearaudteejaama kaudu. Otsus tehti häältega 10-5.
Yle: Soome pealinnapiirkond peab hakkama kohanema Eesti tööjõu koju naasmisega
Eestlaste sisseränne on leevendanud eriti Soome pealinnapiirkonna tööjõupuudust pea kogu selle aastatuhande alguse, aga Soome ei ahvatle enam eestlasi endisel viisil ja neist üha rohkem on otsustanud minna tagasi sünnikohta, teatab Soome rahvusringhääling Yle.
Soome valitsus andis kasutusloa uuele tuumareaktorile, elektritootmine peaks algama järgmise aasta alguses
Soome valitsus andis Olkiluoto tuumaelektrijaama kolmandale reaktorile tähtajalise kasutusloa kuni 2038. aasta lõpuni. Otsus tehti Soome Kiirgusohutuskeskuse (STUK) hinnangu põhjal.
Rendipinnal PAKRI tööstuslinnakus säästad oma energiakuludelt 30%
Tulevikuettevõtlus on keskkonnasõbralik – rohetehnoloogiate areng, keskkonnasäästlikud lahendused ja ressursside parim ärakasutamine on iga päev järjest olulisemad.
Huawei kaebas USA valitsuse oma toodete kasutamise piiramise pärast kohtusse
Hiina tehnoloogiahiid Huawei esitas hagi USA valitsuse keelu vastu, mis piirab Huawei toodete kasutamist föderaalagentuuride poolt. Huawei väitel ei ole USA suutnud esitada tõendeid keelu toetamiseks ning samuti vaidlustatakse väide, et Huaweil on sidemed Hiina valitsusega.
Forbes avaldas miljardäride edetabeli, mille eesotsas on Amazoni Jeff Bezos
USA majandusajakiri Forbes avaldas oma iga-aastase nimekirja maailma rikkaimatest inimestest. Miljardäride klubis on tänavu 2153 inimest. Kõik rikkad ei ole siiski rikastunud, sest rekordiliselt pea iga teise varad kahanesid viimase aasta jooksul.
Rahapesuteated panid kahe Hollandi panga aktsiad kukkuma
Hollandi pankade ABN AMRO ja ING aktsiad kukkusid täna pärast teateid rahapesujuurdluse kohta, mille andmetel on läbi Euroopa pankade, sealhulgas läbi kolme suurima Hollandi panga liikunud miljardid.
Huawei finantsjuht Meng Wanzhou kaebas Kanada riigi enese vahistamise eest kohtusse
Hiina tehnoloogiahiiu Huawei finantsjuht Meng Wanzhou kaebas Kanada kohtusse enda vahistamise eest eelmisel aastal Vancouveri lennujaamas USA palvel. Meng vahistati detsembris pettuses ja USA Iraani-vastaste sanktsioonide rikkumises kahtlustatuna.
SVT: Swedbanki suurklient Balti riikides on maffiaga seostatav kardetud Vene oligarh Mahmudov
Rootsi Televisiooni (SVT) saade „Uppdrag granskning” ja portaal SVT Nyheter on avaldanud järjekordse uudise Swedbanki rahapesu kohta. Nimelt on SVT andmetel üks Swedbanki suurklientidest Balti riikides olnud Vene oligarh Iskander Mahmudov, kellel on sidemed organiseeritud kuritegevusega. SVT uuri...
SVT: Ukraina endine president Janukovõtš kasutas Swedbanki altkäemaksuraha liigutamiseks
Rootsi Televisiooni (SVT) saate „Uppdrag granskning” andmetel on Ukraina endine president Viktor Janukovõtš liigutanud läbi ühe konto Swedbankis ligi 34 miljoni Rootsi krooni (3,2 miljoni euro) väärtuses raha. See afäär on seotud kahtlustatava altkäemaksuga ja on olnud Swedbankile teada alates 20...
Saksa turu vallutamine läheb eestlastele lihtsamaks
Ettevõtjatele tuleb appi Eesti uus saksakeelne ekspordiajakiri, mida hakatakse jagama nii messidel kui ka otse Saksamaa ettevõtjatele ja erinevatele liitudele.
Ärirobot on Excelist 20 korda efektiivsem
Eesti on e-teenuste arendamisel jõudnud tasemele, kus peame oma väljatöötatud ning edukalt toimivate e-lahendustega rahuldama üha suureneva huviliste armee infovajaduse.