Üksi elavad eakad võivad valede registriandmete tõttu toetuseta jääda
Eestis on ligi 87 000 inimest, kellele riik on maksnud üksi elava pensionäri toetust, kuid sääraseid üksikuid on tegelikult rohkem.
Eesti maanteedel liikleb vähemalt 1,4 miljonit eurot maksev limusiin
*Keretüüp: soomussõiduk*Pikkus: 6 meetrit, 49 sentimeetrit*Kaal: 5,6 tonni*Keskmine kütusekulu: 20,6 liitrit sajale kilomeetrile*Hinnaklass: minimaalselt 1 400 000€Maanteeameti sõidukiregistrisse kanti 13. jaanuaril sõiduk, mille sarnast Eesti teekäänakutel võib kohata haruharva.
GRAAFIK | Eesti majandus tõmbab välistööjõudu mühinal, 2019 tõi uue piiritaguste töökäte rekordi
Mullu registreeris politsei üle 32 tuhande välismaalase lühiajalise töötamise soovi Eestis. Võrreldes tunamullusega kasvas see arv 62%.
Igaüks võib teha Amazoni
Eelmisel aastal ütles Amazoni juht, et nende peamine prioriteet ja ärimudel on kliendile suunatus – “kiire ühepäevane tarne ja turvalisus ehk ostu- ja tagastusgarantii”. Viie aasta tulemusi hinnates on analüütikute üksmeelne seisukoht see, et Amazonist saab Ameerika suurim vaba rahavoo generaator...
Kiiev maksab lennuõnnetuse ukrainlastest ohvritele hüvitist
Ukraina peaminister Oleksi Gontšaruk teatas, et Iraanis aset leidnud lennuõnnetuses hukkunud ukrainlaste peredele maksab riik hüvitiseks 200 000 grivnat (umbes 7500 eurot).
Boeingu töötajad sisesuhtluses 737 Maxi kohta: disainitud klounide poolt, kelle ülemused on ahvid
USA lennukitootja Boeing töötajad naeruvääristasid lennukitüübi 737 Max sertifitseerimisprotsessi ja väljendasid kahtlust lennuki lennuvõimes, selgub värskelt avaldatud sisedokumentidest.
Soomlast süüdistatakse Eesti viina müües 1,6 miljoni euro väärtuses maksudest kõrvalehoidmises
Prokurör nõuab Soome esimese astme kohtus karistust soomlasele, kes jättis Eesti alkoholi edasi müües väidetavalt maksmata 1,6 miljoni euro eest makse.
Naftahinnad tõusid Iraani kindrali tapmise järel järsult
Aktsiad langesid ja naftahinnad tõusid reedel pärast seda kui USA relvajõud tapsid Iraagis Iraani eriteenistuse juhi.
Iraan võib kindrali tapmise eest kätte maksta jõulise küberlöögiga
Iraani juhid lubasid reedel „jõuliselt” karistada USA-d vastuseks raketrünnakule, mis tappis tähtsa Iraani kindrali, eliitväeosa Quds juhi Qasem Soleimani.
Iraani kindrali tapmine USA õhurünnakus kergitas nafta hinda
Pärast uudist Iraani kindrali Qassem Soleimani hukkumise kohta USA õhurünnakus Bagdadi rahvusvahelisel lennuväljal tõusid järsult nafta hinnad.
Yle: soomlaste reisid Eestisse pöördusid noorte abil kasvule – tõmbavad elamused, mitte alkohol
Eelmisel aastal alanud langus soomlaste reisimises Eestisse peatus ja pöördus juulis tõusule, mis endiselt jätkub. Põhjusteks on turistide põlvkonnavahetus, üha erinevamad huviobjektid ja eestlaste saadud äratus, teatab Soome rahvusringhääling Yle.
Euroopa keskpank uurib stabiilsusraha
Võrreldes traditsiooniliste valuutadega kõigub krüptovaluutade hind päeva lõikes rohkem ning see tõstab sellel turul kaubeldes riski kõrgemale. Selle probleemi lahenduseks on turule toodud erinevad stabiilsusrahad (ing. k. stablecoin) nagu näiteks Tether (USDT) USD Coin (USDC), Paxos Standard (PA...