Kunagi ei ole hilja! Miks peaks ka vana naine flirti ja seksi nautima?
Kui lapsed on suured, karjäär tehtud ja flirt pole enam sünnis, kipuvad eredamalt silma jäävad inimeksemplarid manduma kesksoolisteks olenditeks, keda võib üldiselt kehtivate sildistuste põhjal kujutleda vaimustatult kala püüdmas või kiiktoolis kudumas. Miks võiks aga ka nemad endale flirti lubada?
FOTOD | Võta eeskuju: Victoria Beckhami targad moenipid aitavad iga ilmaga trendikas ja ilus välja näha
Moelooja Victoria Beckham on suurepärane stiilieeskuju, kes teab, kuidas muutliku ilmaga oma välimuses järeleandmisi mitte teha.
Parim viis oma keha turgutamiseks: rullmassaaž
Beautiful Me kehasalongi rullmassaaži tõhus toime on protseduuri avastajaid üllatanud juba üle kahe aasta. Eestlaste peal testitud rullmassaaži on võimalik nautida üle kogu maa, minnes selleks ühte kümnest Beautiful Me salongist kaheksas linnas. Üllatav on ehk see, et massaaž on võrdselt populaar...
10 põletavat küsimust naistearstile: miks mu vagiina nii lõhnab, seksides pissihäda tekib või millal peaksin arsti külastama?
Ajakiri Tervis Pluss sõelus välja enim muret tegevad piinlikud küsimused, mida ei tihka sageli ka oma arstilt küsida, kuid mis ometi vaevama jäävad. Vastab naistearst dr Galina Litter.
Kas teadsid? Just need elemendid meie kehas mõjutavad iga inimese füüsilist ja isegi vaimset tervist
Mikroorganismid on kõikjal – nii meie ümber, peal kui ka sees. Soolestikus elavad mikroorganismid moodustavad mikrobioomi, mis mõjutab iga inimese füüsilist ja isegi vaimset tervist.
Hambad terveks: 5 Eesti parimat hambakliinikut
Tundub nagu ükski naeratus ei saaks olla veel valgem, veel korrektsem ega veel säravam. Kes meist ei sooviks naeratada nagu Hollywoodi näitlejad, kuulsad muusikud või supermodellid? Suvi on imeline aeg võtta vastu otsus muuta oma visiitkaart ehk naeratus veelgi relvitukstegevamaks ja tänapäevasem...
Lahendus probleemile, mille all kannatab enamik naisi
Menstruatsioonieelsed meeleolumuutused on sedavõrd levinud, et neid peetakse naiselikkusega paratamatult kaasas käivaks vaevuseks. Olgugi, et valdavalt arvatakse nagu oleksid naised tujukad, on tegemist lihtsalt loomulike tsükliliste muutuste mõningate kõrvalekalletega, mida saab edukalt leevendada
Andra Teede: säästan ennast turistilõksudest, kus nagunii muud ei ole kui teised puhkavad eestlased ja ülehinnatud plastmass
Esimest korda oma täiskasvanuelu jooksul ei kavatse ma suvel minna reisile. Ehitan hoopis sama raha eest kuuri ja säästan ennast turistilõksudest, kus nagunii muud ei ole kui teised puhkavad eestlased ja ülehinnatud plastmass.
Süüriast pärit naine Tallinnas: olin nagu vastsündinu, kes pidi uuesti elama õppima – kõik, mida teadsin ja tundsin, oli kadunud
Süüriast pärit Shereen Belal (36) teab, mida tähendab, kui tuim argipäev asendub märulifilmiliku kaosega. Ta saabus Tallinna kolm aastat tagasi, esimese pagulaste “lainega”. “Olin nagu vastsündinu, kes pidi uuesti elama õppima – kõik, mida teadsin ja tundsin, oli kadunud. Elu algas otsast peale.”
Dr Annuk: nahk kui suhtlemisorgan ja keha funktsioneerimise peegel
Meditsiiniteaduste doktor Margus Annuki sõnul teame me tänapäeval naha funktsioonidest juba üsna palju.
Säravvalge naeratus tõstab enesekindlust!
Suvel seisab meil kõigil ees mitmeid tähistamist väärt sündmuseid ja pidusid, näiteks nagu kooli lõpetamine, pulmad ja erinevad meeleolukad festivalid. Selleks, et saaksid end igas olukorras enesekindlana tunda, tuleb salarelvana appi säravvalge naeratus. Kuidas see naeratus aga lihtsalt ja kodus...
Kadri Kruus meenutab elu esimest laulupeo proovi: ma tõesti ei saanud aru, kuidas mesilased ja lilleõied nutma ajavad
Aksessuaaridisainer Kadri Kruus jagas Anne & Stiiliga oma esimest laulupeo mälestust.
KUULA | Ženja Fokin paneb asja paika: paks või peenike, mood või stiil?
Seekordses podcastis on külas armastatud stilist Ženja Fokin, kellega räägime nii naiste rahulolust oma kehaga kui ka garderoobi suurusest. Saame teada, kuidas lahendada muret, et midagi pole kunagi selga panna ning millise riietusega noolida kõige rohkem komplimente. Vestlust juhib Anne & Stiili...
Muusikud Angeelia ja Mick Pedaja: tugev suhe on tugevatele! Inimesed kannavad maske
Muusikud Angeelia (26) ja Mick Pedaja (26) tundsid teineteises tugevalt ära hingekaksiku juba esimesel kohtumisel. Eelmisel suvel abiellunud paar veedab koos enamiku ajast – nii muusikat tehes kui ka metsas uidates.
Moelooja Gerli A. Chantelle hoiatab iluoperatsioonide eest: huulte suurendamine oli nooruse lollus
Brändi Gerli A. Chantelle omanik Gerli Rannamets (29) usub, et naine ei pea olema ainult ilus, vaid ka tegus ja oskuslik. "See ongi unistuste naine. Nagu öeldakse – peab olema köögis kokk, voodis lits ja seltskonnas daam. Ma arvan, et ma saan selle kõigega hakkama," räägib moelooja ajakirjale Kro...
Eestlanna pihib: vihkasin mehi ja otsustasin neile kätte maksta. Tahtsin olla naissoost saatan ja kasutasin seksi relvana
“Kogu mu senine elu on tee kummaliste keerdkäikude kaudu õnneni,” tunnistab Mare (nimi muudetud). “See tee viis läbi nii mitmestki kohast, mida korralikud inimesed nimetaksid läbimatuks sooks. Ometi leidsin lõpuks õnne ja rahu.”
SAAGE TUTTAVAKS | Kinder Bueno kampaania „Saa Kinder Bueno fotomodelliks” Eesti võitjad
Kõik me unistame mõnikord, et saaksime kogeda midagi maagilist: tunda end staarina, olla rambivalguses, näha end ajakirjakaanel. Võimalus kogeda sellist suurepärast seiklust oli võistluse „Saa Kinder Bueno fotomodelliks” peaauhind.
Mart Juur: tõeliselt ilus on see naine, kellele pole näkku kirjutatud, kui palju aega, vaeva ja raha tema ilu maksab
Mart Juur (54) on mees, kes tutvustamist ei vaja. Teda teatakse televisioonist, raadiost, ajaleheveergudelt ja ta raamatute järgi. Kui oleme pigem harjunud ta naljaviskamisega, siis sel korral räägime kõige tõsisemal teemal – naistest!
FOTOD: Cambridge'i hertsoginna kerge suvekomplekt sobib pea igale naisele
Cambridge'i hertsoginna Catherine on üks meie lemmikuid stiiliikoone, nähes alati välja šikk ning viimistletud. Ka tema suvised rõivad annavad inspiratsiooni suvekliimat nautides hea välja näha.
KOGEMUSLUGU: Proovisin grupiseksi… ja rohkem vist ei taha!
34aastane Kati (nimi muudetud) sattus endalegi ootamatult keset vabameelse seltskonna seksipidu. Kuigi kogemus oli põnev, ei ole Kati kindel, kas ta soovib seda korrata.
Juhtkiri: miks sa pakud autojuhile alkoholi?
Pikad suveõhtud ja sumedad suvepeod kuuluvad kokku. Aga nendega kaasneb ka üks veidi tüütuks muutuv olukord, millest end ikka ja jälle leian – kui saabun järjekordsele suvisele tähistamisele, algab lõputuna näiv kauplemine.
14aastaselt lapseootele jäänu: ma ei rääkinud oma rasedusest kellelegi
Tubli sporditüdruk Eeva jäi kõigest 14aastasena lapseootele ning kandis raseduse lõpuni nii, et ei rääkinud sellest mitte ühelegi inimesele. Kuidas see võimalik oli, jutustab Eeva.