Vähem on rohkem! Britta Ratase kesklinna kärast eemal asuvas kodus on vähe asju
Britta Ratase (31) Tallinna kesklinna kärast eemal kodu tekitab kohe tunde, et siin on õhku. Rahustavalt mõjuvad nii puhas valgus kui ka müra puudumine sisustuses.
FOTOD JA ÜLEVAADE: Tallinna moenädala viimane päev sai malbe alguse ja glamuurse lõpu
Tallinn Fashion Weeki viimane, laupäevane, päev sai alguse mõnusate kudumite ning oranži soojusega ning lõpu naiseliku glamuuriga.
Spermadoonori pihtimus: 46 lapse isa jagab oma mahlaka loo
Hollandi spermadoonor, kes on 46 lapse isa ja kes käis kokkutulekul oma laste 16 emaga, jagas mõned aastad tagasi oma lugu.
FOTOD JA SUUR ÜLEVAADE | Disainerid erinevatelt planeetidelt! Tallinna moenädalal kohtusid minimalism ja trendide kiirrongid
Tallinna moenädala teisel päeval näitasid kollektsioone üksteisest ääretult erineva maailmavaate ja käekirjaga disainerid. Õhtu algas kontseptuaalsuse ning minimalismi lainel, liikus edasi trendide kiirrongile ning lõppes ülevoolavate mustrite ning sulepahvakatega.
FOTOD JA SUUR ÜLEVAADE | Tallinn Fashion Weeki avapäeval auhinnati Eesti parimaid moekunstnikke
Täna alanud Tallinna moenädalal anti üle moeauhinnad Hõbenõel ja Kuldnõel – Hõbenõela pälvis hõrku getoglämmi loov Katrin Aasmaa, Kuldnõela võitis Kristel Kuslapuu, kes tõi lavale energiast pulbitseva moevaatemängu.
Unistuste sääred! Populaarne fitness-blogija näitab ette, kuidas voolida täiuslikke tuharaid
Populaarne fitness-blogija Erna Husko õpetab, kuidas voolida täiuslikke tuharaid ja sihvakaid sääri. Ega see suvigi enam mägede taga ole...
VÄGEV! Lady Gaga edastas oma pöörase rõivavalikuga võimast sõnumit
Lauljatar Lady Gaga on tõeline stiiliikoon, kes teab ka seda, et riietusega on ideaalne edasi anda sõnumit – sõnumit, mis jääb kummitama ja inimestele meelde ning võimendab seda, mida sa sõnadega väljendad.
Aasta kõige silmapaistvamad disainerid, Kuld- ja Hõbenõela nominendid, soovitavad moereeglite vastu eksida
Peagi jagatakse välja Eesti moeilma kõige ihaldusväärsemad tunnustused – Kuldnõel ja Hõbenõel. Veel enne, kui saame nomineeritud andekate disainerite värsket loomingut 17.–20. oktoobrini vältaval Tallinna moenädalal imetleda, tutvume nendega veidi lähemalt.
"Nad mõnitavad mind, et vanamoor on lolliks läinud, sest võtsin noore armukese, aga mind ei huvita."
“Kahekümneselt seksisin mehele saamiseks, kolmekümneselt kasu saamise eesmärgil ja neljakümneselt lihtsalt enda naudinguks. Kahjuks jõuab naise seksuaalsus tippu siis, kui kaubanduslik välimus on hakanud juba hääbuma.”
KUNINGLIK PULM: Printsess Eugenie astus altari ette volüümikas kleidis ja kuningannalt laenatud tiaaraga
Täna toimub aasta teine kuninglik ja suursugune pulm, kui printsess Eugenie abiellub oma kallima Jack Brooksbankiga. "Sa näed täiuslik välja," kostis mees altari ees, kui pruuti esimest korda nägi.
TOP 10 | Sära ja seksikus: Eesti superstaarid näitasid sügisehõngulist glamuuri
Kolmapäeval, 10.oktoobril tähistas Universal Music Baltics suurejooneliselt oma 10. tegutsemisaastat kohalikul muusikaturul. Pidu oli sel aastal grandioossem, kui kunagi varem ja toimus põnevas Volta Loftide galeriis. Üheks õhtuks püstitati eriline peosaal koos lava, korraliku muusikalise program...
LIIKUV MOESEERIA | Lisa välimusele kuraasi: häälekad rõivad räägivad sinu eest
Sammu uude hooaega nõnda, et rõivad saavad kõneleda sinu enese eest, ilma et peaksid ise midagi lisama.
Õrrita teda telefoni teel: kuumad võtted, kuidas kallimat ühe kõnega käima tõmmata
Kahjuks pole me kõik õnnistatud meela häälega, litsosava kõnepruugiga ning enesekindlusega, et flirtivad vestlused järgmisele tasandile juhtida. Alljärgnevalt telefoniseksi põhitõed häbelikele.
Värske abielunaine Ksenija Balta avaldas, mis tema suhte värskena on hoidnud
Eesti kergejõustiku kuningannaks tituleeritud Ksenija Balta abiellus eelmise nädala laupäeval oma kauaaegse elukaaslase ja treeneri Andrei Nazaroviga, pidades pulmad, mis kestsid vaid veidi üle südaöö.
Eesti naiste lood: miks, kuidas ja millal nad narkootikume tarvitavad?
Kas sa oled narkomaan? Just nii küsisin 32aastaselt Tiinalt*, kes tarvitab pea igal nädalavahetusel pidutsedes kokaiini. Otsekohene küsimus ärritas teda selgelt. “Ei, ja mis selles siis halba on, kui reaalsusest mõnikord põgenen?” päris ta vastu.
Uus jaburus! Unustage sädelevad rinnad, halloweeniks meigitakse hoopis oma tagaosa!
Kui suvel säravad inimesed festivalidel sädelevate rindade või soenguga, mille juured sillerdavad päikesevalguses, siis lähenevaks halloweeniks kogub tuure uus jabur trend.
Selle sügise trendivärv vallutab nii riided, aksessuaarid kui ka telefonid
Igal aastal kuulutab Pantone värviinstituut välja aasta värvi, milleks sel aastal on ultravioletne.
Viis aastat prostituudina leiba teeninud Katrin: olin 20, kui see otsus ühel hetkel tuli. Kool oli läbi saanud ja mõtlesin parasjagu, mis edasi
Vähesed Katrini tänased tuttavad teavad, et viis aastat oma elust teenis ta leiba prostituudina. Nende aastate jooksul nägi Katrin Eesti elu ja naiste-meeste suhteid valguses, mille ta parema meelega maha vaikiks.
Raimond Kaljulaid: usun, et naised vaikivad sügavast ebakindlusest ja “naiselikust” kasvatusest
Põhja-Tallinna linnaosa vanem Raimond Kaljulaid (36) naljatab, et on hakanud uskuma armastusse esimesest pilgust, lugedes kirju, mis saabuvad ta messenger’i pärast mõnd intervjuud või esinemist.
Õppetunnid elust enesest | Kaheksa asja, mida õppisin pärast suhte purunemist üksi reisides
"Selle aasta alguses lõppes mu elus üks periood: läksin lahku oma kallimast. Peale seda otsustasin pakkida asjad ja minna reisile. Suundusin Sri Lankale, Indiasse, Nepali ja olin ära ligi kaks kuud," kirjutab lahkumineku läbi teinud Elizabeth Bennett.
Modell Gisele Bündcheni ausad mõtted enesetapu ja surma teemal on äratuskellaks kõigile
Väljaspoolt paistab Gisele Bündcheni elu täiuslik – tal on armsad lapsed, unistuste töö, superstaarist abikaasa ja imeline Instagrami konto, mis peegeldab armastust, rahu ja positiivsust.
Britta lugu: maovähendusoperatsioon – kellele ja milleks
Korduvad dieedid ja kehakaalu kõikumine kipuvad ainevahetust aeglustama. Paljudele on tuttav olukord, kus dieet, millega esimesel korral õnnestus saleneda kümne kilo võrra, võimaldab järgmisel korral sellest vaid poolt. Nimelt üritab keha oma kaalu hoida, aeglustades ainevahetust ja säilitades ke...
Angeelika Kang-Osula avastamas puhkuse­saarte pärlit: seiklusrikkust on igasuguse rahakotiga inimestele
Seišellid, mis koosnevad 75 imeilusast korallsaarest, on kui maapealne paradiis India ookeanis. Kui üldiselt kiputakse arvama, et saarestik sobib eelkõige luksuslikeks mesinädalateks, siis tegelikult on sel pakkuda palju enamat – seiklusrikkust ja avastamist igasuguse rahakotiga inimestele.