Kätte jõudnud Neitsi sodiaagimärgi periood juhatab inimesi otsima oma ellu terviklikkust
Päike liikus 23. augustil tulisest Lõvi märgist maisesse Neitsisse, kuhu jääb kuni sügisese pööripäevani. Loe, mida uue märgi valitsemine endaga kaasa toob ning millised muutused sellega kaasnevad.
Amazonase vihmametsad ehk meie koduplaneedi kopsud põlevad
Lisaks suurpõlengutele Siberi metsades põlevad ka Amazonase vihmametsad, mis on viimastel aastakümnetel kannatanud mahukate lageraiete all.
Märgid, mis näitavad, kas käid oma elus ikka õigel teel
Igaühel tekib elus hetki, kus ei olda enam sugugi kindel, et liigutakse oma elus õiges suunas. Kuidas saada aru, et teed seda, mida oled tulnud siia maailma tegema. Kas käid ikka teed, mis viib sind edasi?
NÄDALA TAROSKOOP | Sihile viivad vaid rahulik meel ja hoolikalt kaalutletud otsused
On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Praktiline maagia: tee pihlamarjadest maagiline kaitsev kaelakee!
Pihlakas on rahvapärimuses juba ammusest ajast tuntud kui maagiline ja kaitsev püha puu. Temast tehtud amulette kasutatakse kõige negatiivse eemale hoidmiseks ja enda kaitsmiseks. Loe, kuidas teha endale kaitsev kaelakee.
Väekas ja maagiline pihlakas: koduhaldjas, vitamiinirikas toidu- ja ravimtaim
Pihlakas on põhjamaal suur kingitus, sest ta on kõige külmakindlam vitamiinirikaste viljadega puu. Pihlakate ilu imetleme kaks korda aastas - kevadel nende lopsakaid õiepuhmaid ja sügisel punavaid marjakobaraid.
Homme taevas kõrguv Veevalaja märgi täiskuu toob kaasa rahutu ja ootamatusi täis aja
Täiskuu tipphetk on küll alles homme, kuid juba täna ja veel ka ülehomme on jõuliselt tunda täiskuu mõju. Valmis tuleb olla ootamatusteks ja üllatusteks, sest inimesed kipuvad käituma ebaharilikult. Intuitsioon on tugevnenud ja võib esineda ettekuulutuslikke unenägusid ning selgeltnägemist. Seega...
Miks mehed ja naised erinevalt mõtlevad
Teadlased on taas leidnud põhjenduse asjaolule, mida praktilised kogemused on ammu näidanud: mehed ja naised mõtlevad erinevalt, kuna nende aju on sõna otseses mõttes erinevalt üles ehitatud. Erinevalt kulgevad ühendusteed selgitavad seda, miks naised ja mehed tulevad erinevat tüüpi ülesannete tä...
NÄDALA TAROSKOOP | Teadlikkus ja kohalolu aitavad langetada õigeid otsuseid
On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Lähenev täiskuu avab "surmavärava", mille läbimine pakub võimalust vabaneda oma hirmudest
Praegu on energeetiliselt toimunud väga suur muutus. See toimus järsku. Oli täiesti võimalik valida, kas jääd vanasse mustrisse ja ei maga öösel - väga paljudel inimestel oli see probleem - või lähed armastuse ja valguse, uue energia teed ja võtad vastu kõik selle, mida universum ja sinu üliteadv...
ALKEEMIA TAROSKOOP AUGUSTIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile lõikuskuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?
NÄDALA TAROSKOOP | Nüüd jõuavad sinu ellu need asjad, millel on sinu jaoks oluline vaimne tähendus
On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Seitse hingetasandi sõnumit, mis end sulle meelde tuletavad
Me muudkui rabeleme oma igapäevastes tegevustes ja püüame olla kolmes kohas korraga. Ausalt öeldes, lõpuks jookseb juhe kokku küll. Siin on seitse sõnumit, mis toovad rahu tagasi meelde meenutades, et meie olemine eksisteeribki vaid siin, kirjutab Karolin Vetevoog oma blogis.
Cambridge kliimateadlase 7 soovitust kliimamuutustega võitlemiseks
Annela Anger-Kraavi, Cambridge'i ülikooli kliimamuutuste majanduse vanemteadur ja ÜRO kliimamuutuste raamkonventsiooni teadus- ja tehnoloogianõukogu (UNFCCC SBSTA) aseesimees annab hüva nõu, kuidas omalt poolt kliimamuutustega tegelemisele kaasa aidata.
Homme hommikul toimub Kuu loomine jõulises ja kirglikus Lõvi sodiaagimärgis
Homme hommikul, kell 6.11 toimub Kuu loomine Lõvi märgis. Nüüd tasub sul olla erilisel tähelepanelik, sest juba täna saame osa jõulistest maagilistest energiatest, mis liiguvad seoses Kuu loomisega. Kõik väline võimendub jõuliselt, keskendutakse tavapärasest rohkem fassaadile ja on võimalikud ka ...
Alkeemia taroskoop | Sel nädalal on jõuliselt esiplaanil suhetega seotud teemad
Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.