Teeküünalde ümbriseid prügikasti visata ei tohi
Ilm läheb järjest kõledamaks ja paljudes kodudes süüdatakse õhtuti hubasuse tekitamiseks teeküünlaid. Nende alumiiniumkestad on aga väga keskkonnavaenulikud ja tavalisse prügisse neid üldse visata ei tohiks, vahendab Rohegeenius.ee
NÄDALA TAROSKOOP | Ole enda vastu leebe ja leia aega mõtisklemiseks
On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Värvid mõjutavad sinu enesetunnet — vaata, mis värv võiks just praegu sulle hea olla
Värvid sisaldavad võnkumisi. Mida tugevam värv, seda jõulisem on võnkumine. Just nende võnkumiste tõttu ei taju me värve mitte üksnes silmadega, vaid ka naha kaudu. Värve tajuvad seetõttu ka pimedad, vahendab Perejakodu.delfi.ee.
Täna on nigulapäev: kui on halb ilm, tuleb ka kehv kevad
6. detsember on tuntud kui talvine nigulapäev, mis on üks vana kalendri aegadest säilinud pühadest, mida on tähistanud pigem õigeusklikud Ida- ja Kagu-Eesti äärealadel. Seal on nigulapäeva peetud talve alguseks.
105-aastane jaapani arst avaldas pikaealisuse saladuse
Tuntud jaapani arst ja tervishoiu edendaja Dr. Shigeaki Hinohara, kes uuris inimese eluea pikkust ning elas ka ise 105-aastaseks, avaldas oma pikaealisuse saladuse.
Granaatõun - maitsev ja tervislik südamehaiguste ennetaja
Antiikajal peeti Kartaago õunaks nimetatud granaatõuna selle lugematu hulga seemnete tõttu viljakuse sümboliks. Lisaks rohketele legendidele seostub selle viljaga mõndagi tõepärast ja tänaseni kestvat. Loe, millised on granaatõuna tervisele kasulikud omadused.
ALKEEMIA TAROSKOOP DETSEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?
Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile jõulukuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?
Eesti põline kuumaagia: millal lõigata juukseid, teha suuremaid oste ning luua endale õnne ja edu?
Kuud on läbi aegade peetud oluliseks ja eriliseks taevakehaks. Meie esivanemad teadsid, et kuu mõjutab kõike aiandusest kuni inimsuhete ja terviseni. Loe, kuidas need iidsed tarkused kaasaegsele linnainimesele kasu tuua saavad.
Kuiv siseõhk talvel: kuidas see tervist mõjutab ja millised on lahendused?
Talvisel kütteperioodil muutub aktuaalseks siseruumide õhuniiskuse teema, kuna kütteseadmed kuivatavad õhku ning suhteline niiskus langeb allapoole soovitatavat taset. Inimesele loetakse optimaalseks siseõhu suhteline niiskus (RH) 40-60%. Kuna paljud meist veedavad siseruumides 90% oma ajast, on ...
Viis head põhjust, miks tasub süüa mandariine
Jõulukuul on puuviljaletid mandariinide all lookas ning pea igas kodus on piparkookide kõrval laual esindatud ka need maitsvad viljad. Mandariine võid südamerahuga nautida, sest lisaks sellele, et nad on väga maitsvad, on nad ka tervisele väga kasulikud.
Imetlemise imetabav vägi: kui suhtes teineteist enam ei imetleta, kaob ka kirg
Naise seksuaalsus tuhmub, kui ta enam meest imetleda ei oska või ei suuda. Kaob mehe suhtes imetlus, kaob ka iha. Suhte alguses naine imetleb meest, igas mehes on ju midagi imetlusväärset! Kui vaadata meest pealaest jalataldadeni, siis igaühes leiab ainest kiituseks. Kellel lõikab pea, kellel on ...
Tunnete astroloogia: just selle hetkeni peab sinu armastus vastu!
Kas usud, et kui sa armud, siis sinu armastus kestab surmani? See on väga kaunis ja romantiline mõte, kuid kahjuks mitte alati tõsi. Pigem tasuks öelda, et sa armastad, kuni ... Loe, mis on see asi, millest erinevate sodiaagimärkide esindajad üle ei saa.
Tänane noorkuu Amburi märgis toob kaasa tuliseid tundeid ja emotsionaalseid hetki
Amburi sodiaagimärk annab Kuu loomisele kaasa positiivselt rahutu, teotahtelise ja kirgliku energia. Nüüd ootab sind ees palju liikumist, uued algused ja aktiivne suhtlemine. Inimesed tunnevad end võimekana ja enesekindlana. Loe, mida on hea täna teha ja millest tuleks hoiduda.
NÄDALA TAROSKOOP | On aeg leida taas üles tee oma südamesse!
On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Merkuuri retrograad lõpeb ning algab edasiminekuid ja õnnestumisi soosiv periood
Täna õhtul kell 21.12 lõpeb takistusi, seisakuid ja keerulisi olukordi kaasa toonud Merkuuri retrograad. On tunda, kuidas pinged hakkavad tasapisi leevenduma ja ettevõtmised taas laabuma.
Me oleme naised, kes enam ei karda
On naisi, kes enam ei karda. On hilja midagi karta või juba ei viitsi. Kaua võib? Mida annab hirm? Mõistame, et mitte midagi, siis milleks? Me ei karda, teistele mitte meeldida, mitte sobida ja me ei tea vastuseid kõikidele küsimustele. Me ei karda, et hilineme, et silmad pole värvitud ja nägu il...
NÄDALA TAROSKOOP | Üksteise järel hakkavad sündima väiksed imed
On aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.
Kust leida palaviku puhul looduslikku leevendust?
Palavik on organismi normaalne reaktsioon viiruste ja mikroorganismidega võitlemisel ning ilmub ta tavaliselt külmetushaiguste (viirushaiguste, gripi) kaasnähuna. Palavik ei ole enamasti ohtlik sümptom. Ohtlikuks võib ta muutuda lastele, vanuritele ja nõrga tervisega inimestele ning siis, kui on ...
Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks saab 2020 aasta olema superedukas!
Tasahilju hakkab aasta lõpupoole jõudma ja peagi koputab uksele aasta 2020. Uus aasta toob alati kaasa muutused, uued energiad ja avanevad võimalused. Vaata järgi, millised on need kolm sodiaagimärki, mille esindajad saavad algaval uuel aastal olema eriti edukad.
KÄES ON TÄISKUUAEG! Sõnni sodiaagimärgi täiskuu soosib meelelisi naudinguid ja paneb inimesi endasse vaatama
Täiskuuaega seostatakse alati erilise mõjuga inimestele ja sündmustele. Loe, mida seekordne Sõnni märgis olev täiskuu endaga kaasa toob ja milliseid omadusi võimendab.
Margus Vaher: enne kui saad armastada naist, õpi armastama ennast
Kes sa oled? Kui sa sellele küsimusele vastust ei tea, siis oled sihitult ekslev paadike. Ja kuidas saaksid sa jõuda kohale, leida ning osata hoida naise hinge, kui su kompass näitab aiateibaid, mitte ilmakaari. See, et sul vahel kogemata joppab, on puhas juhus ja sind kaugele ei kanna. Kui sa ei...
Üks põhiline asi, mida teha 11.11 ja sellele järgneval täiskuul, et luua soove reaalsuseks
Kuidas sa ennast tunned? Mida sul on vaja, et tunda end tõeliselt hästi? 11.11 maagia ja 12.11 täiskuu on nagu võimsad fookused, mida saad kasutada selleks, et soovid reaalsusesse tuua, vahendab Banaanisaar.ee. Seejuures on üks asi, mida sa järgnevatel päevadel kindlasti tegema pead!
TÄNA ON 11.11! Milline on selle maagilise kuupäeva numeroloogiline, esoteeriline ja ajalooline tähendus?
Numbrimaagia on inimesi alati köitnud. Erilist tähelepanu pööratakse kuupäevadele, mis sisaldavad endas põnevaid numbrikombinatsioone, millel usutakse olevat head õnne toov jõud. Loe, milline on numbri 11 numeroloogiline ja ajalooline tähendus.