Pirita meestele luuakse oma meesteklubi
11. veebruaril kell 14 toimub Pirita sotsiaalkeskuses Pirita Meesteklubi asutamise koosolek. Kõik Pirita aktiivsed mehed on oodatud.
Noortel on infarktijärgsed kahjustused sageli rängemad kui eakatel
Noortel täiskasvanutel tuleb järjest sagedamini ette ägedat südameinfarkti ja nad on vähem vastupidavad tekkivale isheemiale ehk hapnikuvaegusele, sõnab Põhja-Eesti Regionaalhaigla taastusravikeskuse ülemarst ja juhataja dr Annelii Jürgenson.
Valehäbita suguhaigustest
Seksuaalelu elatakse tänapäeval varasemast kauem ning sageli leitakse partner tutvumisportaalist, mõnelt seltskonnaürituselt või reisilt. Vabameelsus seksuaalsuhetes ja kaitsmata vahekord uue partneriga võib kaasa tuua suguhaigustesse nakatumise.
Eesti vanima youtuberi videosid vaadatakse ka Ameerikas
73-aastase kokahuvilise Arvo Kassini Youtube'i kanalil on 11 470 tellijat. Ta valmistab meelsasti eestipäraseid toite, popimates videotes vaaritab ta soolapekiga munakastet, hapendab kapsaid, voolib frikadelle ja teeb õuntega purukooki.
7 asja, mida silmas pidada, et e-poodlemine oleks turvaline
E-poest ostmine on eestlaste seas aina igapäevasem – lisaks kino- ja teatripiletite saab e-poest soetada rõivad, ehitusmaterjale, mööblit ja isegi retseptiravimeid.
Plaanitav pensionireform võib ära süüa kõik meie säästud
Investorite ja panga­­eks­pertide hinnangul ­tä­hendab teisest pensioni­sambast loobumine rahvale üsna tumedat tulevikku. Mis hakkab juhtuma teise sambasse kogutud rahaga siis, kui valitsus selle kasutuse vabaks laseb?
Soodsam on võtta raha välja mitte enne kui viis aastat enne pensioniiga
Teise pensionisamba reformimise seaduseks saamine kogub tuure. Valitsuskabinet on teise pensionisambaga vabatahtliku liitumise ja sealt lahkumise ettepanekud heaks kiitnud. Eelnõu on jõudnud Riigikogusse. Seaduseelnõu teine, kõige sisulisem lugemine on kohe-kohe ukse ees. Reform ja sellega seotud...
Elupõline tööstusjuht Jüri Kraft - alati galantne ja hästi riides
Aasta alguses 85aastaseks saanud majandustegelane ja elupõline tööstusjuht Jüri Kraft läheb mingi jama korral üksinda metsa, vaatab puid, põõsaid, taevast. „Hinge tekib rahu. See lubab hiljem jälle edasi minna,” lisab ta.
EMO juhataja: eakat päästab libedaga kukkumisest vaid üks asi
Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskuse juhataja dr Vassili Novak sõnas, et temalt küsitakse igal aastal nõu, kuidas peaksid eakad end hoidma libedates ilmastikuoludes. Vastus on väga pragmaatiline.