Jaanuaris jõuab kinodesse dokumentaalfilm Fred Jüssist
Jaanauris jõuab kinodesse Jaan Tootseni uus dokumentaalfilm "Fred Jüssi. Olemise ilu".
Näitleja ja poetess Elle Eha Are: "Ma tahan linnas varblane olla, mitte kanaarilind"
Eestlastele tuntud kultusfilmis „Mäeküla piimamees” Mari rollis säranud Elle Eha Are (77) veedab oma sügispäevi Vändra lähedal maakodus.
Video: IT-spetsialist annab nõu, kuidas sotsiaalmeedias privaatseks jääda
Eestiski kogus hiljuti populaarsust Vene arendajate loodud pildi-äpp FaceApp, mis võimaldab end näha vastassoost isikuna või 50 aastat vanema-nooremana. Spetsialistid on aga hoiatanud, et tasuta rakendusega kaasnevad suured ohud.Sotsiaalmeedias on vaikimisi kõik avalik. Küberturvalisuse ekspert P...
Saaremaa eakatele annetati üle 1000 raamatu
Töötukassa Saaremaa osakond aitas Upa külas asuva Saaremaa Südamekodu eakatele raamatukogu luua. Teisipäeval anti heade annetajate toel kokku kogutud raamatud üle.
Uus platvorm hõlbustab abi otsimist ja pakkumist üle Eesti
HOPSTI on uus (hooldus)teenuste platvorm, mis toob esmakordselt ühte keskkonda kokku abivajajad, teenusepakkujad ja kohalikud omavalitsused.
Jukud ja Juhanid ehk Kas tulevikus on meil hallipäised "lumehelbekesed"
Läänemaa elukogenud inimesed tähistasid rahvusvahelist eakate päeva 1. oktoobril Haapsalus peetud konverentsiga, millest ka mul oli au osa võtta. Sain võimaluse rääkida sellest, mis üldise arusaama kohaselt eristab elutee viimasesse veerandisse astunud inimesi neist, kes alles alustavad oma tulev...
Video: mis on kõige vähem kasutatud, aga samas kõige kasulikum turvanipp arvutis?
Kõige vähem kasutatud, aga samas kõige kasulikum turvanipp on varukoopia. Andmevarundus aitab küberturvalisuse eksperdi Peeter Marveti kinnitusel nii arvuti katkimineku, varastamise, tarkvararikke, tulekahju kui ka veeuputuse puhul.
Uroloog: eesnäärmevähk pole loomulikult mingi kingitus, kuid sellega saab hakkama
Vaatamata üha rohkemale avastamisele võib eesnäärmevähi puhul heaks uudiseks pidada suurt tõenäosust haigus õigeaegse avastamise korral kontrolli alla saada ja oma harjumuspärast elu jätkata, kirjutab Tartu Ülikooli kliinikumi uroloog dr Mihhail Žarkovski.
Kuidas muuta vannituba lihtsate vahendite abil eakale mugavaks?
Vanuse ja tervisliku seisundi muutudes võib kodus liikumine ning igapäevatoimetustega hakkamasaamine eakale mõnevõrra keeruliseks kujuneda. Mõne lihtsa abivahendi abil saab vannitoa eakale mugavaks muuta.
Üleskutse: aita valida aasta arsti!
Meditsiiniuudiste portaal www.arst.ee ning Eesti Tervise Fond annavad taas patsientidele võimaluse valida aasta arsti. Tänavu valitakse aasta arsti juba 18. korda
Apteekides saab gripi vastu vaktsineerida veel viimaseid päevi
Eesti Apteekide Ühendus kutsub kõiki, kel veel gripivaktsiin tegemata, apteekidesse vaktsineerima – seda saab teha veel kuni 17. novembrini Tallinnas, Tartus, Jõhvis, Kuressaares, Võrus, Rakveres ja Pärnus, kokku 23 apteegis.
Kümne pensionäri sissetulek ulatus mullu üle 10 miljoni euro
Maksu- ja Tolliameti andmeil esitas eelmisel aastal tuludeklaratsiooni 87 500 1953. aastal ja varem sündinud isikut, kellest kümnel ulatus sissetulek üle kümne miljoni euro.
Kinkide soetamise aeg on lähenemas. IT-spetsialist annab nõu, kuidas veebist ostes mitte petta saada
Võõraste veebipoodide suhtes tasub olla mõnevõrra skeptiline ja ettevaatlik. Kui Eesti e-poed kannavad silti "Turvaline e-pood", siis välismaa poodidel sellist märget me ei näe. Küberturvalisuse ekspert Peeter Marvet annab lahendusena mõned lihtsad soovitused, kuidas veebist turvaliselt osta.